Koncercik w Bravo

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Koncercik w Bravo.

Postautor: Sylwia » 07 maja 2002, 23:09

Ja wiem że nie do mnie powinno należeć otwieranie tego tematu ale niemogłam się postrzymać (oczywiście z entuzjazmu) i go rozpoczynam od tego że słyszałam przez telefonik głos Ani podczas wykonywania chyba ANASTAZJI choć oczywiście nie jestem pewna ale po ostatnim koncercie w Żorach śmiem tak sądzić. Więcej niepowiem nic oprócz tego, że było krótko, dość głośno aczkolwiek coś mi wpadło w uszko. A na resztę poczekajmy do jutra bo myślę że ktoś tam był i zda nam relację. A temu komuś podziękuję osobiście jak tylko będę miała okazję.
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 08 maja 2002, 15:43

OK, zaczynam:) Na poczatek stwierdzam, że po moim ostatnim marudzeniu - tym razem bylo baaaaardzo glosno, az sie czuło niskie tony w sobie:)
W ogóle pod względem brzmienia było bardzo dobrze. Mozna się jeszcze czepiać zagłuszanego chwilami wokalu czy szukania na siłę dzwieku gitary Adama (tzn. momentami Adam sie zwijał na scenie w jakichś indywidualnych popisach - a slychać było prawie wyłącznie przytłaczające dzwięki gitary Rafała) - ale to juz drobnostki ;)
Gdyby takie brzmienie było na najsłabszych koncertach Łez to juz byłbym bardzo zadowolony :)

Poznałem kolejne nowe kawałki.
Zapamietałem "Dilera", bo mnie zdenerwował. BYłby świetny kawałek, dobra wpadająca w ucho melodia, ciekawy wokal, ciekawie zrobiony muzycznie - to dla mnie znaczy - ani przez chwile nie trąci nudą podczas słuchania ani nie robi wrażenia "wypełniania czasu" powtarzającymi się dźwiekami. Potencjalny hit, z "umoralniającym" tekstem o narkotykach. No i własnie. Tekst jest napisany w taki sposób, że psuje wszystko. Na razie tyle o tekscie "Dilera", bo szukam właściwych słow, a na razie przychodzą mi do głowy same mocno negatywne słowa;) Dotychczas najbardziej "amatorsko" (delikatnie mówiąc) napisanym tekstem była dla mnie "Agnieszka", nie za bardzo mi sie podobała też forma "Jej historii", a teraz wszystko pod względem tekstu przebił "Diler" - aż szkoda takiego potencjalnie fajnego kawałka.

Znowu była oczywiście "Anastazja":) To kawałek "w starym stylu", w którym ani przez chwile nie jest nudno, tekst mocny - o ile zrozumiałem słowa na koncercie to nie kłuje w uszy ani czestochowskimi rymami, ani prostym i bezposrednim "opowiadaniem historii". Historyjka pozornie banalna, w sumie zgodna z ostatnio "obowiązującymi w mediach tematami", ale podana w dobrym stylu i na takim poziomie do jakiego przyzwyczaiły mnie Łzy ze "Słońca".
Coś jak "Pingwin" Ostrowskiej, który mnie zachwycił w wykonaniu Łez, i podtrzymał na duchu...ze moze Łzy będą robić w przyszłości takie własnie kawałki - ciekawie zrobione, i w taki sposob, żeby pokazać to co Łzy potrafia najlepiej gdy im się chce, a stłumic to, co Łzy potrafia najlepiej gdy im się nie chce...;)

Ogólnie koncert w Bravo był bardzo dobry. Gdyby jeszcze repertuar... Tesknie już za "Słońcem", "Moją historią", "Księżycem", "Mowią, że jestem...", "Ja samotna", ale chyba trzeba się pogodzić z "Wymaganiami Masowego Odbiorcy" ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 08 maja 2002, 16:58

Adas, a z czasem bedzie "gorzej". Ja juz od dawna rozpaczam, ze po wydaniu trzeciej plyty zniknie wiele utworów wykonywanych obecnie, zniknie tak jak Słonce... i co to bedzie.. a ja wciaz marze, by uslyszec na scenie Ja, samotna, Moja historia, czy Nienawisc ( a co ze "snami) eh.....

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 08 maja 2002, 21:34

Nio właśnie.. "Nienawiść".. Ja ostatnio domagałam się tego utworu i nic.. :(( Jaka szkoda... Ale cóż... Trzeba "Dilera" słuchać... Choć też nie przypadł mi do gustu.. (słyszałam go tylko raz, bo w Kraku tego nie zagrali ...) Rafał może się kiedyś doczekamy... Oby...
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
kier ł

Postautor: kier ł » 16 cze 2002, 17:12

witam byłem też na tym koncercie wywarł na mnie jak najlebsze wrażenie było poprostu świetnie mam do was prośbę jeśli macie jakieś zdięcia z tego koncertu proszę podzielcie się nimi mój adres to kierl666@go2.pl

z góry DZIĘKUJĘ !!!!!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 cze 2002, 19:31

A ja też byłam na tym koncerciku :D Ale niestety nie wzięłam aparatu... Kier ł dzięki za zdjęcia... :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 17 cze 2002, 5:49

Ja takze bylem na koncercie w Bravo.Łzy zagrały kapitalnie i wogóle było spoko.Pozdrawiam kierlego:):):)
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 17 cze 2002, 5:51

Ja takze bylem na koncercie w Bravo.Łzy zagrały kapitalnie i wogóle było spoko.Pozdrawiam kierlego:):):)
Awatar użytkownika
Bombadil

koncercik w Bravo

Postautor: Bombadil » 17 cze 2002, 5:52

Awatar użytkownika
Bombadil

koncercik w Bravo

Postautor: Bombadil » 17 cze 2002, 5:53

[b]Ja takze bylem na koncercie w Bravo.Łzy zagrały kapitalnie i wogóle było spoko.Pozdrawiam kierlego:):):)[/b]
Awatar użytkownika
Bombadil

koncercik w Bravo

Postautor: Bombadil » 17 cze 2002, 5:54

Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 18 cze 2002, 2:53

Hmm... jaki miło wiedzieć, że ktoś się dobrze bawił ;)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
kier ł

Postautor: kier ł » 19 cze 2002, 16:30

dziękuję za pozdrowienia również pozdrawiam bombdila i dorocie (nie ma sprawy)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓWI I CZEKAMY NA KOLEJNY KONCERT W BRAVO : :D :D :D

Wróć do „Koncerty”