Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 sty 2003, 23:49

dla mnie to miłe zaskoczenie kiedy na blogu nie znanej mi osoby widze link do siebie ;)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 sty 2003, 23:53

mnie to zdenerwowalo...
marigell

Postautor: marigell » 06 sty 2003, 16:42

Ghrave pisze:A teraz smutna wiadomosc dla fanow Moontlight.

"Myślę, że ta wiadomość będzie zaskoczniem nie tylko dla nas - po dwunastu latach współpracy, po wydaniu sześciu dużych krążków, założyciel, pomysłodawca i jeden z głównych twórców Moonlight, Daniel Potasz, postanowił rozwiązać zespół.

Według oficjalnego oświadczenia, wewnętrzne tarcia pomiędzy członkami grupy, dotyczące finansów oraz przyszłego kierunku muzycznego, spowodowały, że grupa przestała istnieć. Na taką decyzję miało również wpływ przywłaszczanie sobie kompozycji Daniela przez niektórych członków Moonlight i próby wpływania na wydawcę w kwestii zmian obowiazujących kontraktów bez jego wiedzy.

W tej chwili Daniel Potasz tworzy nowy projekt pod nazwą Heal, który ma być w pewnym stopniu kontynuacją jego macierzystego zespołu. W składzie tej formacji swój udział zapowiedziało kilka znanych postaci z czołówki naszej sceny gotyckiej. Obecnie Daniel kończy rejestrację debiutanckiego krążka Heal - prowadzone są już rozmowy z polskimi i zagranicznymi firmami, które zainteresowały się tym materiałem po przesłuchaniu demo.:

Wiadomosc pochodzi z www.rockmetal.pl

Ghrave - nie czytaj więcej plotek :twisted:
Moonlight nadal istnieje a informacje o zespołach najlepiej czerpać z ich stron oficjalnych :).
Nie będe tutaj niczego przepisywać, jak ktoś chce niech poczyta :D http://www.lunamaesta.prv.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 06 sty 2003, 16:57

Wiesz serwis rockmetal.pl jest bardzo zetelny a owy news pojawił sie w dniu kiedy ta plotka wyszła na światło dzienne.
marigell

Postautor: marigell » 07 sty 2003, 18:22

Ghrave pisze:Wiesz serwis rockmetal.pl jest bardzo zetelny a owy news pojawił sie w dniu kiedy ta plotka wyszła na światło dzienne.

Widać nie jest az tak bardzo rzetelny :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 08 sty 2003, 16:04

Co do Moonlight to ja słyszałam, że Maja i pozostali (bez Daniela) będa nadal grać, ale najprawdopodobniej pod inną zazwą (gdyż Daniel potajemnie zarejstrował nazwę "Moonlight" w urzędzie patentowym na siebie). Natomiast sam Daniel pracuje nad nowym oprojektem Heal. Tak czy siak stare i dobrze znane Moonlight nie istnieje... :cry:
marigell

Postautor: marigell » 08 sty 2003, 16:37

No tak, racja, nie ma juz starego, dobrego Moonlight :( zastanawia mnie tylko jedno, Czy oni muszą aż tak się kłócić?? Hmm...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 08 sty 2003, 17:59

A tak w ogóle ciekawe czy nazwa Łzy jest prawnie zastrzezona, i na kogo?
marigell

Postautor: marigell » 08 sty 2003, 18:10

Adas pisze:A tak w ogóle ciekawe czy nazwa Łzy jest prawnie zastrzezona, i na kogo?

ano właśnie ... ciekawe ... i logo
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 sty 2003, 23:00

wydaje mi sie ze jest zastrzezona, bo inaczej ktos moglby ja odgapic... a zespol chyba by tego nie chcial... :o
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 sty 2003, 19:02

SYRIEL (c) WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE :) hehehe

Mam tylko nadzieję, że fani Łez nigdy nie doczekają tak smutnego dnia jak fani Moonlight...

Ktoś tam pisał, że gdyby Łezki nagrały coś gotyckiego, to możliwe, że powitalibyśmy je na CP... Tym samym jeszcze raz apeluję o nagranie jakiejś gotyckiej piosenki. Fajnie by było, a poza tym myślę, że Łzą by to mogło całkiem, cołkiem wyjść...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 sty 2003, 21:24

Syriel, moze wysluchaja naszych prosb? ja tez mysle, ze im by to fajnie wyszlo :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 sty 2003, 12:29

[quote="

Ghrave - nie czytaj więcej plotek :twisted:
Moonlight nadal istnieje a informacje o zespołach najlepiej czerpać z ich stron oficjalnych :).
Nie będe tutaj niczego przepisywać, jak ktoś chce niech poczyta :D http://www.lunamaesta.prv.pl/[/quote]

jezeli coś jest wiarygodne to napewno jest to serwis rockmetal :P -kazdy moze sie mylić..pozatym kiedy ostatnio zaglądałem na lunamaesta aktualizacja była sprzed wakacji :(

taki przebieg wydarzeń był do przewidzenia: zespół który wiedzie prym na polskiej scenie Gothic nie moze sie tak po prostu rozpaść :)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 sty 2003, 11:37

Jesoos na lunamaesta jest całkiem świeża akrualizacja z pierwszych dni roku.. Masz tam tez oświadczenia Moonlight i samego Daniela.. Radze przeczytać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 lut 2003, 3:10

Odkurzyłam temat :D
Zobaczyłam liste zespołów które będą w tym roku na CP... Ciesze się szaleńczo, że będzie Artrosis, Delight, Terminal choice.. Ale.. Jakim prawem Ścianka i Sweet Noise też tam będą? Sweet Noise to jeszcze JAKOŚ zrozumiem... Ale Ścianka?? :?
Czy ktoś z forum się w tym roku tam wybiera?
Ja miałam jechać, ale skoro Ścianka ma być.. To nie chce sobie humoru psuć :roll:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2003, 4:56 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Różne czyli Inne”