Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 mar 2003, 3:06

Dorota pisze:ja raczej nie pojadę :( kurcze bo to się wszystko tak skondensowało (Kowalska, Moonlight, Rybnik, Wawa...)

W zasadzie pytane było kto JEDZIE...anie nie kto nie jedzie :P pozatym mam ten sam problem..mimo wszystko wybrałbym Moonlight i Rybnik...Kowalska to nie moja branża a w warszawie już byłem :P (na moonlight zresztą też ale to inny format ;D )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 mar 2003, 5:42

Mysle ze bilety na Moonlight beda rozprowadzane na mojej uczelni bo niby to jest dyskoteka GWSH (czyli mojej budy-tak zawsze pisze na plakatach jak sa reklamy imprez :D ) wiec jakbyscie chcieli to sie moge o to popytac :D A mnie napewno zobaczycie w Wawie i i w Rybniku :wink: A co do Kowalskiej to kiedy jest i gdzie??? Na nia bym sie przejechal :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 28 mar 2003, 18:54

jesoos pisze:no ja chyba nie musze po raz setny potwierdzać że choćby się paliło to jadę(?) no może z wyjątkiem sytuacji że nikogo z was nie spotkam :P bo ja jednak nie wiem gdzie jest mega club
Sylwunia rezerwuj szybcuiutko :*

W poniedziałek zadzwonie.

A Mega jest o "rzut beretem" od dworca PKP :D
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 28 mar 2003, 22:30

A co do Kowalskiej to kiedy jest i gdzie???

Kowalska będzie w Plejadzie w Bytomiu 5 kwietnia. Koncert zaczyna się o 18:00 i jest oczywiście darmowy... a tak na marginesie to Kasia mnie trochę rozczarowała tym że gra w supermarkecie..... no ale cóż.... czemu by się nie wybrać...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 mar 2003, 7:17

Hmmm w plejadzie?? Fajnie :) Z jakiej okazji??? Chyba sie zjawie :)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 31 mar 2003, 19:46

My z moonem jedziemy na 99%. Myślicie o tym żeby sie jakoś zgadać i bawic sie razem?? Jestem "za". jesoos nie przejmuj sie ja też dokładnie nie wiem gzdei to jest. moglibyśmy sie spotkać wszyscy an dworcu i razem iść.

Dla zainteresowanych: na stronei mega znalazłam info nastepującej terści:

9 kwietnia 2003
MOONLIGHT
koncert czołowej formacji polskiej sceny gotyckiej - zespołu MOONLIGHT , jako support wystapi grupa HAGALL, bilety 10 pln (przedsprzedaz); 15 pln w dniu koncertu
godz 19.00 drzwi otwarte / godz 19.30 start .

No wiec jak bedzie??

Z tym wszystkim to macie razje... ja napewnoz czegoś odpadam... na moonlight sobie już obiecałam, wiec jadę, nastepnego dnai rybnki...ehhh chyba odpada... co do Wawy to też chyba odpadam... Za to Świętochłowce mi pasują (Doda do zobaczenia ;))...

[/b]
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 31 mar 2003, 20:12

SYRIEL mam nadzieję, że bedzie fajnie........... !!!!!!!!!! Co do ŁEZ to chyba WAWA i RYBNIK u mnie tez odpada.... no chyba, że podjedziecie po nas busem tam gdzie nas ostatnio wysadziliście (czyli koło bramek koło zjazdu z Katowic na Jaworzno ) :) - FAJNIE BY BYŁO !!!!!!!!! Ale to tylko jeśli chodzi o WAWE bo Rybink to wy macie na miejscu - niektórzy !!!!
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 01 kwie 2003, 0:30

Czyli z niektorymi sie nie zobaczymy w Rybcu?? ;( Szkoda-jedzcie na koncert Lez-one sa wazniejsze :D
marigell

Postautor: marigell » 02 kwie 2003, 22:00

Na Moonlight już bilety zarezerwowałam :D więc jade, tylko jesoos się ostatnio nie odzywa :? chyba się nie rozmyślił :?:
Syriel, Moon do zobaczenia, co do godziny dokładnej itp to się jeszcze zgadamy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 kwie 2003, 17:58

jesoos się nie odzywa bo czasu nie ma (a jak jesoos mówi ze nie ma czasu to NAPRAWDĘ nie ma czasu :( -siąść przed kompem ) co do rozmyślania to ty już wiesz co :D moon i Syriel: będę albo wcześniej -koło 16stej osobowym albo późńiej -po 17stej pośpiechem..oczywiście bardziej uśmiecha mi sie taniej..wiec jakbyście mogli być wcześniej było by bajkowo :) odzywajcie sie na gg :*
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 04 kwie 2003, 21:21

Same koncerty ostatnio :) (fajnie) a 11 jest Closter w Tychach, wybiera się ktoś? 11 kwietnia - Tychy - "Tawerna" (bilety 18zł) :D http://www.anja.pl/koncerty.html
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 kwie 2003, 23:23

no to kontratak ;)
podaję za rockmetal.pl :

zespół: Marilyn Manson
data: 10.06.2003 (wtorek)
godzina: 18:30
cena: 85 zł (przedsprzedaż) i 95 zł (w dniu koncertu)
miasto: Poznań
miejsce: Arena

Wybiera się ktoś? :D
It's the only way.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 05 kwie 2003, 23:28

Tychy - Tawerna?

Czy to ta sama "Tawerna Pod Różą Wiatrów" w której kilka razy grały Łzy?

Jeżeli tak, to tam jest straaasznie mało miejsca i podejrzewam, że większość chętnych zostanie na zewnątrz...
Ta knajpa jest bardzo fajna, nawet Łzom się bardzo tam podoba, ale teraz nie mogą już tam zagrać, bo tam się zmieści może 150 osób pod warunkiem, że będą stali jak sardynki jeden przy drugim.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 kwie 2003, 2:04

Ja wysiadam.... Ale sie wszysko nagromadziło... Na Closterze mi też zależy... ale cóż moze nastepnym razem... na moonlighta jadę na 100% więc Sara, Jesoos widzimy sie na miejscu :) ... NAjbardziej mi jednak żal tego koncertu w Rybcu :(((((
marigell

Postautor: marigell » 07 kwie 2003, 14:28

Adas nie wiem czy to ta sama Tawerna, całkiem możliwe. Mało miejsca? Hmmm ... w Bielsku też bardzo mało miejsca było a na koncercie fajnie było :D
Obrazek

Wróć do „Różne czyli Inne”