Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 10 kwie 2003, 14:29

I po Moonlight. Chyba każdy kto był przyzna mi racje, ze bylo bardzo fajnie :)
I wiadomość dla jesoosa, dużo nie straciłeś :)
Zagrali jeszcze:
Taniec ze śmiercią
Hexe (jedną z moich ulubionych :wink: )
Dobranoc
i na bis jeszcze jeden kawalek ale zapomniałam tytułu :)
A dziś w Krakowie jest też koncert i DVD nagrywają :( Moonlight, Closterkeller i Delight ... fajnie, tylko szkoda, ze nie pojade ale za to dzis jest też koncert Łez w Rybniku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 kwie 2003, 20:27

KONCERT MONNLGIHT

No i już po wszystkim... Koncert odbył się jak pewnie wiecie, w Katowicach w Mega Clubie. Najpierw wraz z Syriel i Kalą dotarliśmy do Katowica (jechalismy jakieś 40 minut - nie dużo). Na dworcu, gdzie umówiliśmy się z Sarą i Jesoosem byliśmy około 17.20!!! Sara przybyła pierwsza :) Potem dołączył Jesoos :) Najpierw wybraliśmy się do bankomatu, a potem do jakiegoś małego baru na piwo ;) Tam trochę pogadaliśmy, o Łezkach, Forum, koncercie w Rybniku i nie tylko. W sumie to nie planowałem wyjazdu do Rybniku, ale jak Sara mówiła to tak strasznie zachciało mi się jechać... Poszliśmy więc popatrzeć po ile są bilety i o której mam pociąg ;) Bilety nie są wcale drogie... ale wciąż mam na karku rodziców, no a raczej oni mnie :) - Także nie wiem co z tego wyjdzie.

Póxniej Sara zaprowadziła nas do Mega Clubu. Tam było już troszkę ludzi. Była też moja siostra Gabrysia i jej koleżanka "Hipiska" - POZDRAWIAM !!!! :) Potem Kala (moja koleżanka) oznajmiła, że ma "coś" w plecaku (tzn. mówiła o tym już wcześniej:)... Poszliśmy więc z boku Mega Club i tam zatrzymaliśmy się na chwilkę........................ :]

Następnie zaczęli wpuszczać do Klubu. Powiesiliśmy kurteczki i plecaczki w szatni. Okazało się, że zapomniałem wyciągnąć aparatu z plecaka, ale gościu nie chciał go dać z powrotem, chyba, że go już nie oddam... (wziąłem więc plecak i miałem go podczas prawie całego koncertu).

Przed Moonligh grał zespół "HAGALL" oraz Delight. Na początku siedzieliśmy jeszcze w barze w Mega Clubie... troszkę pozostawiłem Sarę, Syriel, Kalę i Jesoosa bo poszedłem pogadać z siostrą i jej "Fajną" koleżanką ;) Mam nadzieję, że nie mieli nic przeciwko :)

Następnie poszliśmy na koncert. Na początku tylko staliśmy i patrzyliśmy jak pani z Hagall śpiewa. Kiedy ściagła czarny płaszczyk z Jesoosem liczylismy na więcej... Słychać było okrzyki - "rozbierz się", "więcej" - no ale niestety - powiedziała, żeby gościu się sam rozebrał :] Po występie przyszedł czas na Delight. Wtedy szał się wzmocnił... Potem Zmiana sprzętu.... no i Moonlight weszli na scenę. Było naprawdę "zajebiście" (nie lubię tego słowa, ale nie mam innego aby określić atmosferę:))

Maja zaśpiewała min. "Flos", "Modlitwę o Zmiłowanie", "Col", "Szaleństwo" oraz "Meren Re" (więcej nie pamiętam :))

Planowaliśmy powrót o 22.37 (bo to ostatni autobus z Katowic), ale koncert skończył się około 23.20.

Jesoos poszedł trochę wcześniej... sam nie wiem kiedy, bo byłem przed sceną i nie wiem kiedy wyszedł... JESOOS SORKI, ŻE CIĘ NIE ODPROWADZIŁEM !!!

Po koncercie Sara poszła do swojego samochodu... i pojechała !!! My czyli JA, Moja siostra, Kala i Syriel pojechaliśmy autem taty Syriel :) (PS. Dziękujemy tacie za odwiezienie - napewno to przeczyta :))

W domciu zjadłem kolacje i poszedłem spać... wstałem o 7.00... i poszedłem do szkoły :)

Bardzo miło będę wspominać ten koncert!!!! Był suuper!!!
PS. POZDRAWIAM SARĘ I JESOOSA - jesteście fajnymi ludźmi :)

Co do Rybnika to dziś widzę już małe szanse... :(... ale zawsze jakieś :) JAK MNIE NIE BEDZIE TO MIŁEJ ZABAWY WSZYSTKIM ZYCZĘ !!!!

Ogólnie była wspaniale.... hmmm ta recenzja miała być krótka.. no ale jakoś nie wyszło :) Za dużo wrażeń ;)
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 kwie 2003, 20:39

:))) Było naprawdę fajnie... Sara, Jesoos (Józef ;)), Moon dzięki za przemiłe towarzystwo :D.

Co do samego występu Moonlight'a (nie chce mi się już pisać o H... i Delight) to zaczęło się wszystko od "Tabu" a skończyło o wiele spokojniej bo na Meren-Re(dobranoc). Byłam, jestem i pewno będe pod wrażeniem głosu M. Konarskiej... A tak poza tym fajna atmosferka jest tam w tym Mega, moglibyśmy tam jeszcze kiedyś wpaść z całą ekipą :) ..... Aaa i jeszcze jedno to na bis to była "Ronaa" z Candry ...

Kudre nie mogę się pogodzić, że dziś nie ma mnie z wami w Rybcu :( Udanej zabawy...

ps. już mie mogę się doczekac jak wywołam zdjęcia... sara nie obawiaj sie niczego :)...
ps2. Kala nie pij już więcej...
ps3. Nauczyłam sie wreszcie nazwy tego zespołu na "H" ;)

marigell

Postautor: marigell » 11 kwie 2003, 18:22

Syriel pisze:
Kudre nie mogę się pogodzić, że dziś nie ma mnie z wami w Rybcu :( Udanej zabawy...

Zabawa udana była :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 kwie 2003, 20:20

No nie wątpiłam ani przez chwilę, ze sie będziecie fobrze bawić... tym bardziej żałuję ż mnie nie było ...:(
Martynka

Postautor: Martynka » 11 kwie 2003, 21:57

Syriel pisze:No nie wątpiłam ani przez chwilę, ze sie będziecie fobrze bawić... tym bardziej żałuję ż mnie nie było ...:(

Syriel, nie chce być złośliwa(bo Cie lubie :lol: ) ale, wierzcie mi, Ty i Moon macie czego żałować.... I to naprawde nie jest złośliwe, tylko....hmm... to jest informacja w racie następnego koncertu Łez w Rybniku :D Wtedy nie ma innej opcji :D MUSICIE BYĆ :D Może wstąpicie do klubu pociętych? :lol: (Doda :wink: )
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 kwie 2003, 22:01

heh Martynko ja bym się chciała z tego klubu wypisać... tylko musi mi się to zagoić...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 11 kwie 2003, 23:04

Ja nawet w tydzień przed koncertem wiedziałem, że będzie suuuper... tak szczerze to miałem już być... nawet popatrzyłem na pociąg do Rybnika (było to dzień przed koncertem), ale szkołe skończyłem o 16.00 w domciu byłem o 16.30 a pociąg był jakoś po 16.00... pewnie i tak były późniejsze :( A poza tym nie miałbym z kim jechać bo Syriel nie mogła...

WIERZE ŻE BYŁO SUPER!!!!!!!!!!! SPOTKAMY SIĘ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH !!!!!! I JEŚLI BĘDĘ MÓGŁ BYĆ U DODY TO PRZEGADAMY CAŁĄ NOC ;) (OBY WYPALIŁO)

CO DO "KLUBU POCIĄTYCH" TO brzmi zachęcająco :) Ile już jest członków?
...
Martynka

Postautor: Martynka » 12 kwie 2003, 2:11

W sumie to 4... :P Doda,Kathleen,Anka i ja :P Ale my z Dodą z tym kończymy :D
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 kwie 2003, 3:53

Spoko Martyż nie odebrałam tego jako złośliwość... bardzo żałuję że mnie nie było... no ale nie można zaś narzekać, trzeba odrobić straty :)... Klub pociętych... dziewczyny... co wyście się cieły??? jak to brzmi...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 kwie 2003, 3:01

NIe moge sobie odpuścić: moje -króciutkie- wrażenia z koncertu:

Sylwia, Syriel i moon: byliście wspaniali :twisted: :twisted: :twisted: naprawde dawno tak sie nie bawiłem na koncercie (zresztą pisałem już w smsie który dotarl na czas ;) szkoda że to piwo takie niedobre było w nieznanej knajpie ale to wino juz wiele lepsze hihi
wiadomośc dla Kali: (podobno tu zagląda) nie pij lyte next time ;)))

co do samego koncertu: Jeden z najlepszych spotów na jakim byłem (!) naglośnienie rewelka (moc i wyrazistość) publika na medal (ochrona też ;)
Ale nie wielm czemu wydaje mi sie ze Delight (kolejna niespodzianka!! w ogóle nie wiedziałem ze mają byc jako support ) zebrał najlepsze żniwo tego wieczoru: dużo ognia i odniosłem wrażenie że grali o wiele dłużej niż moonlight, który grał więcej spokojniejszych wałków (albo mi sie wydaje bo po Delight niewiele ze mnie zostało ;D ) zachowanie wokalisten na scenie cudowne: w chwilach gdy sprzet im sie kopał ;) zarówno Maja jak Paulinka zagadywały publike..(Paula opowiadała jak w katowicach zaglądali Samaelowi w talerze ;))

zła strona tego dnia: musiałem wyjść przed końcem koncertu (nigdy więcej!) z powodu nieznajomości rozkłądu jazdu..lub jak kto woli niedostatku połączeń...na 'szczescie' okazało sie ze grali jedynie 30 minut dłużej i to bez większych hitów (inaczej niż na dark stars fest!!)

koniec końców było rewelacyjnie...choć Moonlight mógł grać dłużej (przynajmniej miałbym czego żałować heh)

i chyba najwiekszy bół: dzień później nagrywali DVD w Krakowie...kiedy nastepna taka okazja? w przyszłym stuleciu?? :evil: :evil: :evil:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 14 kwie 2003, 18:59

:)... Nom... teraz bym się chętnie wybrała na Clostera, jeszcze nie byłam, a naprawdę lubię... Szkoda ze tak wypadło z tym Bielskeim i Tychami... Sara jakbyś miała jakieś info co do Clostera to skątaktuj sie ze mną... Bo będę pewnie chętna... Moon, Jesoos a wy?? :D :D
ps. Innie też oczywiście też mile widziani... nawet bardzo mile :) :D
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 kwie 2003, 19:21

Jasne, że bym pojechał.... Szkoda, że osoby z FORUM przeważnie jeżdżą tylko na ŁEZKI !!! TRZEBA TO ZMIENIĆ !!!
...
marigell

Postautor: marigell » 30 kwie 2003, 15:13

Kto się wybiera na Castle Party w tym roku??

http://www.castleparty.com/index.php?id=4&jezyk=pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 kwie 2003, 15:24

Na 99% nie ja :( niestety... bardzo bym chciała, ale w tym czasie najprawdopodobniej gdzieś będe wyjeżdźać na wakacje :(((... może za rok...

Wróć do „Różne czyli Inne”