Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 maja 2003, 16:11

Buuu ma CP nie ma zadnego zespołu blacowego, a keidys to i Behemoth i Christ Agony grało :( :P a z kazdym rokiem coraz wiecej eleektroniki, w sumie to ju nie festiwal gotycki a industrial/ cold wave itp. :)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 maja 2003, 16:23

W sumie to sie zgadzam Ghrave CP to festival gotycki... Więc co tu robi Sweet Noise...?? Zresztą Behemoth czyba też tam do końca nie pasował... Zanim pojadę na CP to tam będzie gotyku tyle co kot napłakał... :(
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 maja 2003, 16:33

CP było zawsze fetiwalem "muzycznej tolernaci" i oporócz gotyku pojwiał sie jedne zespol BM, kilka elektronicznych, ale zawsze dominował gotyk, ale ostatnio sie duzo pozmieniało... i racja Behemoth bardzo nie pasuje do CP, ale jak grali na CP to napawde z tego co słyszałem spora ilsoc ludzi poszła na jego wystep a nie na koncert Artrosis któy sie w tym czasie odbywał... inna sprawa ze ow Beheoth to naprawde jeden z najlepszych zepsołow live na zywo wiec nie ma sie co dziwic... :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 maja 2003, 18:11

Ghrave pisze:Buuu ma CP nie ma zadnego zespołu blacowego, a keidys to i Behemoth i Christ Agony grało :( :P a z kazdym rokiem coraz wiecej eleektroniki, w sumie to ju nie festiwal gotycki a industrial/ cold wave itp. :)

NIe wiem czy zdajecie sobie sprawę ale w krajach takich jak Hiszpania czy Niemcy gotyk kojarzony jest głównie z dark wave/electro... stąd obecność tylu grup industrialnych...u nas jest troche inaczej...
Najbardziej jednak przeraża mnie obecnośc -o zgrozo-jako głóównej gwiazdy (jak wynika z rozpiski) Sweet Noise...widziałem Glace na metalmanii i...na poczatku ich występu musiałem opuścić salę koncertową gdyż muzyka jaką prezentuja na nowej płycie na żywo okazała się dla mnie zupełnie niestrawna ("spierdalaj skurwielu okradłeś mnie" :P)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 maja 2003, 18:20

W sumie racja z tym cold wave itp. bo wogóle korzenie tego prawdziwego gotyku to włąnsie taki "chłodne" granie a nie słodzenie typu Artrosis czy Moonlight...
SN na zywo nie widziałem ale zdaje sobie sprawe ze ich muzyka na zywo moze sie zle sprawdzxac ale to wina po prostu tego ze materiał na płycie studyjnej jest bardzo skomplikowany, pełno sampli itp... ale chyba teraz dla SN równie wazne co muzyka staje sei podzczas koncertów show...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 maja 2003, 18:50

Ghrave pisze:ale chyba teraz dla SN równie wazne co muzyka staje sei podzczas koncertów show...

bolesnie przekonałem sie o tym na własnej skórze: coś co wyglada jak połaczenie Linkin Park z Ich Troje (nie żartuję) -w programie było wykrzykiwanie jakis debilnych haseł (patrz powyżej) wdrapytwanie sie na kolumny (oczywiście pod eskortą technicznych) i wymachiwanie równie debilnymi sztandarami (poczułem sie jak na pochodzie pierwszomajowym :( :( :( ) ....szkoda gadać
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 maja 2003, 19:22

Elementy Ich3 w SN są, Glaca tez ma czerwone włosy :P Ale teraz tak na powaznie, to wydaje mi sie ze chyba Sn po prostu na koncertach za duzo wporwadza tych wszytskich pozamuzycznych atrakcji, wiem ze to ma uatrakcyjnic koncert, ale co za duzo to nie zdrowo...
marigell

Postautor: marigell » 26 maja 2003, 14:37

Wybiera się ktoś w tym roku do Bolkowa?

że jesoos jedzie to wiem - no chyba, ze się rozmyślił :D a pytam bo udało mi się koleżanke namówić :D i jade i się ciesze z tego powodu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 26 maja 2003, 14:54

Dwa razy widziałam SN na żywo i jetsem jednak pod wrażeniem . Cokolowiek , by nie zrobili to tylko na własny plus . myśle , ze nie ma problemów z komplikacją utworów jakie znalazły się na ostaniej płytce , poza tym wczesniej wydali jeszcze 3 , więc jaki tu problem z doborem utworów moze istnieć ?! Przekonacie sie , gdy sami zobaczycie :)
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 0:42

Ale nam w tej małej wymianie zdan nie chodzi głownie o muzyke, lecz o elementy scenografii i show... bo ja nie ukrywam ze dla mnie Czasz Ludzi Cienie był płytą roku 2002 i wogóle ten krązek to dla mnie jedna z najllpeszych płyt jakie w zyciu słyszałem... :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 1:12

Ghrave pisze:Ale nam w tej małej wymianie zdan nie chodzi głownie o muzyke, lecz o elementy scenografii i show... bo ja nie ukrywam ze dla mnie Czasz Ludzi Cienie był płytą roku 2002 i wogóle ten krązek to dla mnie jedna z najllpeszych płyt jakie w zyciu słyszałem... :D

Bola mnie te słowa okrutnie i jakos nie mogę tego zrozumiec ale cóz....podobnie nie zgadzaliśmy się w kwestii automatów zamiast perkusji... :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 1:15

sara pisze:Wybiera się ktoś w tym roku do Bolkowa?

że jesoos jedzie to wiem - no chyba, ze się rozmyślił :D a pytam bo udało mi się koleżanke namówić :D i jade i się ciesze z tego powodu :)

niom...zgadza się :) mimo tego nawet że będzie SN :twisted: pozatym jak pamietam chętny jest jeszcze Sławek...Dagmara...pewna moja kolezanka tez by chciała jechać ale ona Łzowa niestety nie jest :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 1:15

No nie wiem, ale jak juz pisałem mnie CLC po prostu rozwalił, w polsce nikt jeszcze nie grał takiej muzyki... i wogóle takie granie (duzo elektroniki) mnie bardzo kręci... A co Tobie nie podoba sie w CLC ?? ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 maja 2003, 1:43

jesoos pisze:pozatym jak pamietam chętny jest jeszcze Sławek...Dagmara...

Mam nadzieję, że na samych chęciach się nie skończy :D
marigell

Postautor: marigell » 27 maja 2003, 3:04

Justysia pisze:Mam nadzieję, że na samych chęciach się nie skończy :D

Też mam taką nadzieje ... :D
Obrazek

Wróć do „Różne czyli Inne”