Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 31 maja 2003, 23:35

ja lubie czarne ciuchy.... ale jakos nie mam tylko tego koloru w szafie...

co do imponowania ciuchami. to chyba jestem troche innego zdania.... kazdemu podobaja sie inne kolory.. i w takie stara sie ten ktos ubierac.. nie wiydaje mi sie to jakims specjalnym zwracaniem na siebie uwagi....

a co do tego czy ci sie udaje czy nie... to jeszcze nie mam zdania.. bo cie nieznam... ale mam nadzieje ze poznam :P
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 03 cze 2003, 0:31

Ale głupie pytanie .... Padam na twarz . Ja chyba jestem jakaś inna , nie z tego powodu , ze sama ubieram sie nieco awangardowo ale z tego powodu , że tak cholernie cenie nieszablonowość . czarny i wciąż czarny jest nudny !!!!!!
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 cze 2003, 1:25

Mnie jakos czarny nie nudzi... zawszew jest jakies małe urozmaicenie w postaci rysunku na koszulce lub bluzie :P
mondrala

Postautor: mondrala » 03 cze 2003, 1:41

Ghrave pisze:Mnie jakos czarny nie nudzi... zawszew jest jakies małe urozmaicenie w postaci rysunku na koszulce lub bluzie :P

albo jakas mala czarna dziara na skorze...i to sie nie nudzi....podobno. :wink: :wink:
marigell

Postautor: marigell » 03 cze 2003, 1:50

inermis pisze: czarny i wciąż czarny jest nudny !!!!!!

Może zależy jak dla kogo?
Obrazek
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 03 cze 2003, 15:03

A to jest takze sposób ograniczania sie :)
Agnieszka
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 03 cze 2003, 15:19

Czrny nudny!? Ogranicza!? Ja jestem dumna z tego, że sie na czarno ubieram... :twisted: :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 cze 2003, 16:34

a ja na przekóe Wam mam prawie wszystkie ciuchy białe ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 03 cze 2003, 19:47

Ja tam lubie rozne kolory ale najlepiej sie czuje w czarnym i ciemno niebieskim :wink: Gorzej jak jest upal to .... :?
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 cze 2003, 19:53

ja często ubieram sie na czarno, ale nie zawsze. albo np. na czarno z czerwonymi dodatkami ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 cze 2003, 19:56

Ooooo tak... czarny to mój ulubiony kolor... prawie wszystkie czarne bluzki, podkoszulki mam... Ale właśnie... nie dobrze jest jak upał nadchodzi... (Iwan :*) ...przechlapane... słoneczko ciągnie do czarnego, więc... nie zostaje nam nic innego jak grzać się... no chyba, że ktoś chce chodzić ubrany na jasno... tak jak Mariolka :?
Martynka

Postautor: Martynka » 03 cze 2003, 21:46

Co do ubierania sie na czarno... Ostatnio mój Tatuś (pozdrawiam ;) ) powiedział mi jedno zdanie... "Jeśli jeszcze raz sobie kupisz jakąś czarną bluzke, spodnie, czy jakiś inny ciuch to Ci go przez okno wyrzuce..." ;) Żartował :lol: Przynajmniej mam taką nadzieje... ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 cze 2003, 22:04

to ja po zakupie kolejnej bluzki w kolorze bieli usłyszałam słowa "znowu biale" ;) ale ostatnio, żeby nie był, kupiłam czarne spodnie :D pasuje do białego :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 cze 2003, 23:34

Rozmowa o subkulturach? Ja staram się nie oceniać ludzi po przynajeżności do danej subkultury, bo nie raz spotkałam np. sk8ta, który był super i np. punka, z którym nie udało mi sie dogadać... Choć oczywiście nie ukrywam, że jak widzę kogoś na czarno to od razu sobie myśle 'o swój idzie' to jest czasami bardzo fajne uczucie... Np. niedawno u nas w Jaworznie był koncert Kultu i przyjechało dużo matali z Sosnowca i Mysłowic i od razu zapoznali sie z naszymi... i na koncercie nie złe pogo było (ale to już inna opowieść ;) )... Co do samego koloru czarnego... to też się często ubieram na czarno... choć nie zawsze... po prostu lubie to... moja mama tego nie cierpiła, ale już się przyzwycziła, bo na początku to żeczywiście nie potrafiła tego zaakceptować, mówiła, ze wyglądam jakbym miała żałobe... heh :) :wink:

ps. Mamy już praktycznie lato... to dopiero będzie w czarnym przechlapane... :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 0:38

Mowicie o punkach, skejtach a co sadzicie o skinhedach?? :)

Wróć do „Różne czyli Inne”