Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 cze 2003, 0:43

ja ubieram sie zazwyczaj na czarno i mama ciągle mówi "znowu czarne?"
weź ubież coś w innym kolorze. a w upał to nie powiem ale w czarnych rzeczach jest tragicznie. ostatnio dałam sobie spokój z czarnymi spodniami i nosze dżinsy. ale to kwestia gustu. jedni lubią biel inni kolorowe a ja dobrze czuje sie w czarnym.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 cze 2003, 0:49

Inermis dla Ciebnie moze jest to ograniczanie...mi jest w czarnym najlepiej i nie zamierzam tego zmieniac...
podpisuję się pod wypowiedzią Oli / Lukrecji :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 04 cze 2003, 0:50

Ghrave pisze:Mowicie o punkach, skejtach a co sadzicie o skinhedach?? :)

Słuchaj... w sobote był u nas, w J-nie koncert Oddziału Zakniętego i było sporo metali... Jakieś dziewczyny oderwały od skinów... więc wybacz... co można o nich myśleć...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 0:51

Ale wiesz sa skini i skini... ile razy slyszałem ze metal dostał od metala i to bez powodu, od tak...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 cze 2003, 0:57

Ghrave pisze:Mowicie o punkach, skejtach a co sadzicie o skinhedach?? :)

O skinach mógłbym powiedziec parę zdań...ale żadne z nich by Ci się nie spodobało :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 1:02

Hmm czemu tak uwarzas?? :D wiecie sam uwazam ze 99% sinów to idioci i bezmozgie istoty, ale naprawde zdsarzyło mi sie spotkac inteligentnych NSów... Wiem to niemozliwe ale tak jest... sam kiedys obracałem sie przez jakis czas w kregach NS i wiecie ze sama ideologia załozenia nie sa takie zlę (polecam przeczytac 88 spostrzerzen)... wszytsko zaczeło sie od kontaktów z scena pagan a potem wiadomo od pagan w NS juz blisko... ale mimo ze wieksozsc skinow to idiosci to ten 1% to ludzie naprawde inteligentni, patrioci, dbający o kulture, czesto działający w partiach oczywiscie skrajnie prawicowych, należacyhc do organizacji neopoganskich (jak np. Niklot)...
marigell

Postautor: marigell » 04 cze 2003, 1:03

Ghrave pisze:Ale wiesz sa skini i skini... ile razy slyszałem ze metal dostał od metala i to bez powodu, od tak...

Zgadzam się. Są skini i skini, metale i metale czyli ludzie i ludzie ... i dostać można od każdego.
Miałam swego czasu kilku kumpli skinów (już z tego wyrośli ;)) prawde mówiąz zawsze się z nimi wykłócałam o ideologie ale byli (i są) ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 cze 2003, 13:39

Mógłbym na ten temat napisac rozprawkę ale oszczędzę wam tego :P

Dla mnie patriotyzm to radośc z bycia polakiem i duma ze swojego kraju (nie kojarzyć z rządem)
Natomiast Skinheads to ideologia strachu -nic więcej... strachu że ktos nas rozkradnie, rozbierze i Bóg wie co jeszcze (o jaka ta Polska biedna... :P )

To tak w pigułce...

A ideologia NaziSatan? cóż...jest jak trądzik...albo moda na pokemony...z tego się wyrasta...
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 04 cze 2003, 13:58

Oczywiście, że są skini i skini, metate i metale... całkowicie się zgadzam... nie można obiektywnie ocenić człowieka po przynależności do subkultury, ale mnie słowo "skinheads" się dobrze nie kojarzy...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 cze 2003, 18:47

jako, że chodzę do "elitarnej" szkoły ;D to nie mam w ogóle poglądu na subkultury... w sumie dla mnie nie ma znaczenia do jakie subkultury człowiek należy i dzieki temu, że mało o nich wiem nie uprzedzam sie do nich przy zapoznaniu...
tzn... hmm.. :roll: nie znam czyli chodzi mi o to, że nie poznałam osobiście w opowiadaniach i plotkach nie wszystka jest prawdą i nie wierzę póki sama sienie przekonam lub sama nie poznam człowieka...
więc jeśli chodzi o skinów? nie miałam tej przyjemności poznania ;) a skejci? no nic na to nie poradzę, że kojarzą mi sięz brudasami ;-) dopoiero dzieki Niemcom przekonałam się że skejci mogą sięfajnie i ładnie ubierać, bo w Polsce wyglądają niechlujnie... a ja siebie z rzadną subkulturą utożsamić nie mogę... chociaż może by tak stworzyć subkulurę nazwaną Łzomaniacy :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 22:15

jesoos pisze:Mógłbym na ten temat napisac rozprawkę ale oszczędzę wam tego :P

Dla mnie patriotyzm to radośc z bycia polakiem i duma ze swojego kraju (nie kojarzyć z rządem)
Natomiast Skinheads to ideologia strachu -nic więcej... strachu że ktos nas rozkradnie, rozbierze i Bóg wie co jeszcze (o jaka ta Polska biedna... :P )

To tak w pigułce...

A ideologia NaziSatan? cóż...jest jak trądzik...albo moda na pokemony...z tego się wyrasta...

Czy ideologia NS to strach... zalezy... ale najwazniejsze zasady NS to ojczyzna i honor...

Obecnie juz raczej jednak mnie NS nie ciagnie... ale ciagle lubie posłuchac niektórych kapalek z kregu NS i Pagan NS... bo mimo tekstów to muzyka sie naprawde nieźle broni :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 cze 2003, 15:39

Syriel pisze:nie można obiektywnie ocenić człowieka po przynależności do subkultury,

można...jeżeli jest to subkul;tura stawiająca za główne wartości wyższość jednej 'rasy' nad drugą...czytaj: jednego człowieka nad drugim :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 05 cze 2003, 15:48

ja tam ze skinheadami nie mam doczynienia, jednak przechodząc obok takiego boje sie że mi coś zaraz zrobi. nie wiem czemu. to samo mam jak przechodze kolo dresa...
zato jak bylam wsrod gothow nikgogo sie nie balam.... metali tez sie nie boje heh ;)
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 05 cze 2003, 17:56

Staram się być obektywny w stosunku do ludzi i nidgy nie oceniam ich po wyglądzie, ani przynależności do danej subkultury, ale..... Sam nie należę do żadnej z grup o których wsponieliście, ale zazwyczaj trzymałem z metalami. Zawsze wśród nich czułem się dobrze. A co do skinów niestety mam przykre doświadczenia. Tak jak napisał Ghrave większość z nich zupełnie fałszywie pojmuje ideologię i wydaje mi się na wszystko trzeba odpowidać agresją....Parę razy się z takim podejściem spotkałem....idioci. Ja nie, ale moi kumple znali prawdziwych skinów, byli to naprawdę kolesie z klasą, inteligentni, wiedzący o co im chodzi. Gardzili oni tymi którzy próbowali się po nich podszywać...... Co do skejtów to też to dobrego zdania powiedzieć o większości z nich nie mogę.....Wypalone mózgi, pełni tępej agresji przeciw wszyskiemu, zadufani w sobie.....Sorry jeśli kogoś uraziłem ale takie mam doświadczenia...
Wciąż jednak pamiętam o tym że ludzi nie wolno oceniać po wyglądzie, ale trzeba starać się ich poznać osobiście, aby móc wysuwać o nich opinię, ale trzeba to przyznać czasem jest to niemożliwe....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 18:26

Pamiętam że w pierwszej klasie u mnie w klasie można było spotkać i dresów i metalowców i nawet satanistka była... ale teraz :roll: wurośli z tego... choć dres został dresem :D ale ludzie w mojej klasie (oprócz tego dresa hihi i to jeszcze dwa lata starszego) już nie pokazują hmmm... swojej ideologi ubiorem... są zwykli, nie rozpozna się po nich czego słuchają... Nawet chłopcy z mojej klasy słuchający hiphopu (np. mój brat) nie ubierają się jal skejci... tylko normalnie... bo prawdę mówiąc ich interesuje tylko ta muzyka, nie jakieś m.in. graffiti :roll:
a czasem z chęcią bym poznała kogoś z jakiejś subkultury, z każdej kogoś... i porozmawiała o ich poglądach, chciałabym to poznać...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Różne czyli Inne”