Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 25 lip 2003, 18:34

Od poniedziałku? Urlopu by mi tyle nie dali :twisted:

Syriel - nie martw się za wczasu, wyjdziemy ... jak się dowiemy gdzie PKS jest :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lip 2003, 19:06

jesoos pisze:To Ty Asiek na Bolków wbijasz ze staruszkami?? :D

dokładnie ;)
samej by mnie nie puścili ;) a ja skolei bym im nie wybaczyła, gdyby mnie nie wzieli :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 lip 2003, 22:05

Asia to Twoi staryuszkowie tez klimatowi?? niektórzy to maja szczęście ;)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 28 lip 2003, 19:02

Je chciałam tylko napisać, że już wróciłam i że było baaaarrrdzo fajnie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 lip 2003, 19:14

Sara, ja też już wróciłam :lol: :lol:
recenzji itp nie bede pisać, bo nie byłam z Wami cały czas ;)
pozdrowionka Jesoos, Sara, Syriel!! :********
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 lip 2003, 19:53

No nie.....tak łatwo Wam nie pójdzie.....napiszcie jak się bawiliście..... :)
Sylwia
marigell

Postautor: marigell » 28 lip 2003, 20:29

Napisze, napisze ... ale moze jutro bo już zasypiam ...

Jednak Asiuńcia wrociła najwcześniej i proponuje by zaczeła.

A tak swoją drogą to mysmy się zastanawiali nad pisaniem relacji z CP tutaj i były nawet sugestie by tego nie robić bo Pani Prezes się może zezłościc :twisted: a tu taka zaczeta .... nie można nie napisac relacji :D
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 29 lip 2003, 9:48

Nikt nic nie napisał??
No to zaczne ...

Napisać relacje. Za bardzo nie wiem co mam pisać. Dużo tego było a pisanie relacji nigdy mi nie wychodziło.
Zacznę od tego, że się nie wyspałam. Po przespaniu dwóch godziny trzeba było wstawać. Pojechałam po koleżankę, na stacje benzynową i koło 2.30 ruszyłyśmy do Bolkowa po drodze zabierając Jędrzeja. W Bolkowie spodziewałam się większych problemów ze znalezieniem miejsca na rozbicie namiotu ale poszło łatwo. Niestety nie dane było i się wyspać Obrazek. Poszliśmy po bilety a potem na rynek po piwo i przy okazji starałam się znaleźć bar mleczny i budki telefoniczne. Coś tam niby znalazłam ale nie byłam pewna czy to to. Wróciliśmy do namiotu się przebrać i znów udaliśmy się na ten rynek. Starałam się jakoś wypatrzyć ludzi z forum ale nie miałam pojęcia jak wyglądają a telefon Satury nie odpowiadał Obrazek. Doszłam do wniosku że siedzenie tam nie ma sensu więc poszliśmy na zamek. No i tutaj pierwsze zaskoczenie - cholernie długa kolejka i stanie półtorej godziny by się dostać na zamek. W ten sposób załapaliśmy się na końcówkę ostatniego kawałka Delight. No nic. Po częściowym zwiedzeniu zamku trzeba się było czegoś napić. No i tak spędziliśmy czas na zamku do 2 gdzieś. Oglądając koncerty i pijąc piwko. W międzyczasie znaleźliśmy się na zamku z Asiuńcią, która przybyła nie wiem o której Obrazek. No i co mnie ucieszyło spotkaliśmy Anje z którą nie omieszkałam zrobić sobie zdjęcia i chwilkę pogadać.
Na drugi dzień było cholernie gorąco no ale w końcu ten basen tam od czegoś był. Po śniadaniu poszliśmy na rynek po Syriel, po kartki i znów do namiotu. Później nauczeni doświadczeniem dnia wczorajszego na zamek. Ja oczywiście czekałam na koncert Clostera. Wysiedzieć przed sceną się nie dało, dopiero później ... Nie musze pisać, ze znów piliśmy piwo, znów spotkaliśmy Asiuńcie itp. Koncert Clostera oczywiście się mi podobał i właściwie po nim mogłabym już iść ale koleżanka moja koniecznie chciała zobaczyć Sweet Noise. Ja w tym czasie chyba spałam a szkoda bo ponoć jeden kawałek śpiewała z nimi Anja, ale podobno jest zdjęcie.
Do namiotu poszliśmy około 3 nie czekając na koniec koncertu. Myślałam, ze się od razu położę ale jakoś zmęczenie mi przeszło i siedzieliśmy jeszcze na ławce gdzieś tak do 5.
A rano niespodzianka - zalane namioty, wszystko mokre. O 10 zaczęliśmy się pakować tak na szybko i po odwiezieniu Syrie do Jeleniej Góry udaliśmy się do domku. Drogi powrotnej opisywać nie będę. W domu byłam coś koło 19 ... a dziś znów do pracy iść musiałam ... No ale za rok znów Castle Party będzie :mrgreen:
Mam nadzieje, ze Was ta relacja nie zanudzi :P

PS. Dla czepiających się pragne od razu zaznaczyć, że na blogu ta relacja była wczesniej :twisted: Żeby nie było, że z forum na bloga przepisuje :twisted:
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 29 lip 2003, 9:52

a z koncertów Łez takich relacji Ci sie nie chce pisać :P
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 29 lip 2003, 9:53

Bo Wy pisaliście :D Po co pisać to samo?? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 29 lip 2003, 16:50

Sara, skomentowałam na blogu ;)
dodam tlyko, że w drugim dniu duzo sobie jeszcze gadaliśmy i w ogole prawie cąły 2 dzień (jak już przyejachałam) byłam z Wami. pożegnałam się, za jakiś zcas patrze-a za mną stoją forumowicze :lol: to sobie ejszcze pogadałam :D
Awatar użytkownika
Kacccccha
Kontaktowanie:

Postautor: Kacccccha » 30 lip 2003, 15:32

WOW! Ja jestem za młoda aby jeździć na takie (nie ukrywam wspaniałe) imprezy. Póki co jeszcze jestem pod rządzą rodziców ale już niedługo ...... Może za rok ..... tesh się wybiorę ..... Bo chyba osoba uwielbiająca Anję Ortodox jest tam mile widziana ????? :wink:
~:::ŁZY:::~
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 lip 2003, 15:42

heheh a myśly Sylwia myśleli, że nas wyklniesz, jak będziemy chcieli napisać relacje z Castle Party na forum łez... a tu taka niespodzianka... napisze oczywiście reckę, jak wróce do jaworzna.... czyli gdzieś około weekendu powinna być... :)
marigell

Postautor: marigell » 30 lip 2003, 19:54

To ja może opisze występ zespołu na ktory najbardziej czekałam :twisted: oczywiście w skrócie. Skoro już zaczelismy gadać o nowej płycie i nowych-starych utwotrach.
Ciekawe kto zgadnie o kim pisze :twisted:
No wiec już w sobote dowiedziałam sie od Anji ze beda nowe kawałki grać i Violet. Z tych nowych kawałkw część ludzi już niektore znała :) a i nie obyło się bez starych :)
No więc z nowych to było: Amber, Jak o kamien deszcz, Królowa, Kiedy latam, Miraż, Podziemny krąg (część już znanych) i coś jeszcze ale nie znam tytułów, a ze starych: "On przychodzi nocą", "Violet" i "Grzech" w nowej aranżacji - super.

Mam nadzieje, ze kogoś to zainteresuje :D Sylwia mnie do pisania zachęciła :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 31 lip 2003, 13:40

ja na CP tez najbardziej czekałam na Closterkeller. a z Clostera najbardziej czekałam na Violette :lol: (moja ulubiona piosenka) no i się doczekałam :lol: :lol:
ps. króciutka relacja na moim blogu. ale nic cikawego w sumie nie pisze ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”