Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 sie 2003, 22:15

CASTLE PARTY - Bolków zamek - 26/27 lipca 2003 A.D.

Zacznę, od tego, że początkiem lipca z planu wyjazdu do Bolkowa całkowicie zrezygnowałam, a powót tego był bardzo prosty: rodzice :(. A jednak jak się okazało cuda się zdarzają i otrzymałam pozwolenie na wyjazd na jeden dzień :)... W związku z tym, że 27 grał Closterkeller zdecydowałam się, że tym dniem będzie włąśnie niedziela. Więc w niedziele w pełnym rynsztunku bojowym ;) wpakowałam się do PKSu, jadącego z Gryfowa Śl. (gdzie byłam na wakacjach) do Jeleniej Góry. Tam miałam się przesiąść do PKSu do Bolkowa, atuobus ten był o 11.00 a ja byłam na dworcu trochę wcześniej, więc sapotkałam się z Młodą (:*). Porozmawiałyśmy przede wszystkim o forum i o zespole, którego nazwy pisać chyba nie muszę ;)... Niestety czas szybko zleciał i była już 11.00, więc musiałyśmy się pożegnać, a ja wyruszyłam w dalszą drogę do Bolkowa. Najlepsze było to, że na CP jechałam pierwszy raz i nie miałam zielonego pojęcia kiedy mam wysiadać... :). Na szczęście w tym samym PKSie znaleźli się ludzie, którzy mi pomogli (i których teraz gorąco pozdrawiam, dzięki :)). Kiedy dotarłam do Bolkowa udałam się na rynek, gdzie miałam się spotkać z Sylwią(Sarą), Jędrzejem(Jesoosem) i koleżanką Sylwii - Ingą (Jędrzej nie Inką ;)). Powiem szczerze, że wygląd rynku pozytywnie mnie zaskoczył, oczywiście nie samego rynku, ale ludzi jakich tam miałam okzaje zobaczyć... Po prostu widać, że w Bolkowie CP to wielkie święto, na czas którego miasto jest wręcz zalewane przez fale gothów :). No, więc wchodzę sobie na ten rynek, a tu wszędzie czano... Automatyczne pomyślałam sobie, że teraz znalezienie 'moich' nie będzie takie łatwe, bo oni znając życie też będą na czarno.... No, ale jak się okazało jeszcze tak ślepa nie jestem, żeby nie zobaczyć znajomych twarzy :)... Po przywitaniach udaliśmy się na pole namiotowe (zachacząjąć jeszcze o sklep :))... Na polu rozsiadaliśmy się wygodnie (nareszcie mogłam ściągnąć te ohydne glany ;P)... No właśnie zapomniałam napisać, że upał był wręcz nie do wytrzymania... Sylwia zabrała się do wypisywania kartek do znajomych, a my z Jędrzejem do Pani Prezes, przy czym było śmiechu co nie miara ('nie pozdrawiaj Wyszkoni' ;)) Nawiasem mówiąc Prezesowa, doszła wogóle ta kartka?? :)... Potem Sylwia i Jedrzej poszli korzystać z uroków basenu (Sara zapomiałaś napisać w swojej relacji, że to była rzecz, która ci sie na całym CP najbardziej podobała ;)). Ja ze względu na brak odpowiedniego stroju moczyłam sobie tylko nóżki :(... Kiedy doszła godzina 14.00 wyruszyliśmy na zamek... Naprawdę 'cudownie' stało się w tej długaśniej kolejce w piekących promieniach słońca... Już nie wspomnie jak musiały się czuć osoby w lateksowych wdziankach :)... No, ale w końcu zostaliśmy wpuszczeni. Po krótkim zwiedzaniu zamku siedzieliśmy sobie w okolicach bramy i rozmawiali. Pod scenę poszliśmy tylko na Dance On Glass i na (jak dla mnie) główną gwiazdę wieczoru, czyli Closterkellera. Powiem tyle, że sama atmosfera, która panuje na festivalu jest świetna, przyznam szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z czymś takim :)... Na uwagę również zasługują stroje, które na pewno sprzyjają gotyckiej atmosferze. Zresztą my z Sylwią za rok też się jakoś przebieramy, może różowe włoski i jakieś lateksowe wdzianko, co ty na to Saro?? ;) hehehe ... Oczywiście najlepiej było po zmroku i to nie tylko dlatego, że nareszcie przestło dokuczać to okrutne słońce, ale przede wszystkim dlatego, że gotyckie klimaty są nierozerwalnie związane z nocą... Co do występu Clostera to do niczego nie mogę mieć uwag, co najwyżej do tego, że za mało było starych utworów, przy których publiczność na pewno świetnie by sie bawiła. Dużym minusem był też brak bisu, ale o to nie mogę obwiniać zespołu, a organizatorów :( oraz to, że niestety nie miałam okazji porozmawiać z Anją i wziąźć autografu.. Cóż może następny raz... Nie mogę zapomnieć, że na CP miałam okazaję poznać nową osobę z naszego forum mianowicie Asiuncie, która przyznam zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie :* (gorące całuski dla Ciebie)... Po występie Clostera poszliśmy się trochę pospacerować po okolicach rynku... Nie trwało to jednak długo, bo za chile grać mieli Sweet Noise i Inga chciał być na ich występie ("ja byłam na twoich zespołach!" heheh :))... Po powrocie na zamek staneliśmy sobie większością z tyłu (Inga przepchnęła się do przodu). Sara cały występ SN spała (choć udawała, że słucha co mówimy, Jesoos i Asiuncia obrażali Glacę (jesteście okropni ;P), a ja flirtowała z Panem z obsługi technicznej festivalu (pozdrowienia dla Pana :))... Kiedy SN skończyli grać (oczywiście były później jeszcze z 3 bisy... a Closterowi nie dali :() pożegnaliśmy się z Asią i udali na pole namiotowe.... Po drodzę zachaczając o sklep... Kiedy przyszliśmy to Sylwia chciała spać, ale ja i Jesoos jej nie daliśmy :) i do godziny 5.00 siedzieliśmy jeszcze na ławce plotkując i popijając herbatkę :)... O 5.00 poszliśmy spać... Ja spałam w namiocie z Jesoosem ;)... i zanim zasnęłam miałam kilka ataków śmiechu ;)... A wstałam ok godziny 8.00, co ciekawe całkowicie wypoczęta. Niestesty aura nie okazała sie zbyt sprzyjająca i bardzo padał deszcz. Po odwiedzeniu ubikacji i pójściu na przystanek PKS (żeby się zoriętować kiedy mam autobus) byłam całkiem mokra :(... Wszyscy jescze spali, ale ja uznałam, że jak tak dalej póździe to prawdopodobnie nas zaleje, więc obudziłam towarzystwo. Od razu zaczęliśmy sie pakować, bo taka pogoda nie sprzyjała pogawędkom. Dzięki uprzejmości Sylwi, która podrzuciła mnie na dworzec PKS w Jelenie Górze droga powrotna minęła mi bardzo dobrze i szybko... To by było na tyle...

ps. Wielkie dzięki dla Sary, Ingi, Asiunci i Jesoosa za towarzystwo... I pozdrowienia dla wszystkich, którzy mieli okzaje bawić się w Bolkowie... Mam nadzieję, że zobaczymy sie za rok :)...
marigell

Postautor: marigell » 04 sie 2003, 14:24

Bo basen był najlepszy, szczególnie w takim upale (na woodstocku cały czas go wspominałam :D ). Moje kartki doszły :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2003, 22:08

Jejku Syriel dzięki, że zostałaś tą godzinkę mimo że miałaś wczesniej autobus :* a na CP... po tym szoku jakiego doznał mój tata po kilkudbniowym chronieniu CP nie wiem czy za rok bym miała szansę pojechać na CP ale teraz liczę, że pojadę bo w końcu wtedy będę miała już te magiczne 18 lat...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sie 2003, 12:29

Nie ma sprawy Mari, przecież tak rzadko mamy okazję się widzieć...:(... miło by było jechać za rok większą grupą... :)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 06 sie 2003, 16:30

hehe jak odbierzecie mnie z domu i przywiezie pod dom to i ja pojadę :)))))))))
marigell

Postautor: marigell » 06 sie 2003, 22:13

No to nie pojedziesz :twisted:
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 19 sie 2003, 12:37

Wiem, że do listopada jeszcze daleko ale strasznie się ucieszyłam na wiadomość o Dark Stars Festival II :) Wybiera się ktoś gdzieś? W tym roku w większej ilości miast jest no i nareszcie w Bielsku :D

Metal Mind Productions zaprasza:
Dark Stars Festival II
nieoficjalnie
Closterkeller
Moonlight
Delight i inni

2.11 - Szczecin
3.11 - Koszalin
4.11 - Gdańsk
5.11 - Olsztyn
6.11 - Białystok
7.11 - Toruń
8.11 - Poznań
9.11 - Warszawa
10.11 - Łódź
11.11 - Kielce
12.11 - Lublin
13.11 - Kraków
14.11 - Rzeszów
15.11 - Katowice
16.11 - Wrocław
17.11 - Bielsko Biała
18.11 - Opole
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 sie 2003, 15:02

Syriel, dzięki za pozdrowionka :* ja ciebie też gorąco pozdrawim :lol:
miło słyszeć, że zrobiłam na Tobie miłe wrażenie, ja myślałam, że wręcz na odwrót ;) nie moge sie doczekać, kiedy znowu spotkam się z Tobą :lol: i z resztą forum :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 sie 2003, 16:46

sara pisze: Wybiera się ktoś gdzieś?

Dark Stars Festival II
nieoficjalnie
Closterkeller
Moonlight
Delight i inni

2.11 - Szczecin

Ja pewno zawitam jak będą w Szczecinie-tylko gdzie to ma być?tzn miejsce...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 20 sie 2003, 15:52

Ja bedę na 90% w katowicach :D.... tak sobie właśnie myslałam żeby sprawdzic co z DSF... Saro uprzedziłaś mnie :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 wrz 2003, 17:13

Cień Anioła pisze:

Dark Stars Festival II
nieoficjalnie
Closterkeller
Moonlight
Delight i inni

2.11 - Szczecin

Raczej napewno w Slowianinie... ja sie racej nie wybieram, bo w gotyku to za bardzo nie gustuje, choc gatunek znam :P Jedyny zepsol z tej listy ktory lubie to Closter... ciekawe jakie zepsoly podchodza pod "i innni" ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 wrz 2003, 21:46

Ghrave pisze:
Cień Anioła pisze:

Dark Stars Festival II
nieoficjalnie
Closterkeller
Moonlight
Delight i inni

2.11 - Szczecin

Raczej napewno w Slowianinie... ja sie racej nie wybieram, bo w gotyku to za bardzo nie gustuje, choc gatunek znam :P Jedyny zepsol z tej listy ktory lubie to Closter... ciekawe jakie zepsoly podchodza pod "i innni" ;)

Napiszę-jak będę pamiętać kto są Ci 'inni' , bo się mam zamiar wybrać :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 10 wrz 2003, 22:03

ja zamierzam wybrać się do Katowic.... i mam nadzieję że kilka osób z forum też będzie:)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 wrz 2003, 22:30

Cień Anioła pisze:
Ghrave pisze:
Cień Anioła pisze:

Dark Stars Festival II
nieoficjalnie
Closterkeller
Moonlight
Delight i inni

2.11 - Szczecin

Napiszę-jak będę pamiętać kto są Ci 'inni' , bo się mam zamiar wybrać :D

Ale i tak w tym roku cos cicho o tej trasie... jak byla 1 edycja to dosc glosno bylo o tym... a moze to dlatego, ze przestalem czytac Metal Hłamera :P bo to oni organizuja ta trase...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 wrz 2003, 22:45

Napewno bedę we Wrocławiu -jak w tamtym roku...czy gdzies jeszcze to wyjdzie w praniu :) cicho nie cicho ale grunt że jest i napewno nie odwołają :D

pees: Grejw nie cytooj w ten sposób bo gupio wychodzi :twisted: :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Różne czyli Inne”