Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 11:48

Co do tej prezentacji na Nero, to jednak mozna było dac wiecej informacji, a tak pozatym nie podoba mi sie jej wykjonanie, jakis programik dziwny, nie leepiej zrobic w htmlu lub we fleshu, dało by to duzo lepszy efekt... I czcionka, w prezentacji jest jakas taka mało czytelna...
Jedna z najlepszych prezentacj na CD miało Artrosis na Fetishu, wszytsko fajnie przygotowane i miło sie to ogladalo... W sumie ta prezentacja to jedyny minus Nero...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lis 2003, 13:33

Dave pisze: Widzę ze Cieniu słabiutko orientujesz się w utworach Moona'a - chyba za dużo "Tańca ze śmiercią" :wink:

Ostatnio wciąż słucham "Taniec ze śmiercią" na full :wink: Wspaniała piosenka :D "Nie całuj mnie już i nie dotykaj (..) rozbierasz mnie jestem naga.Odarta z uczuć i naga do bólu" :lol: A co do zajomości Moona to miałam miesiąc na zaznajomienie się z 8 ich płytami i do tego jeszcze 7 płytek Clostera - nie byłam w stanie :wink:

P.S Dziś wdałam się w pięny
dialog
moja koleżanka - a jakiej Ty muzyki słuchasz
ja - teraz ostatnio wciąż gotyku
kolezanka - a to taka muzyka kościelna :?:
Jak to usłyszałam myślałam ,że padne :wink: Połowa osób w mojej klasie nie wie co to gotyk :?
marigell

Postautor: marigell » 05 lis 2003, 13:43

heheh ... dobre. Bywają i tacy.

Co do Moonlight Dave - to nadrabiaj zaległości :wink: Candre ostatnimi czasy lubie najbardziej no może poza Kalpa Taru bo to od zawsze moja ulubiona płyta

Jak tak czytam Wasze, bardzo krótkie co prawda, relacje to się już doczekać nie moge ....
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 05 lis 2003, 16:29

Cień Anioła pisze: "Czarny krzyz na koncu drogi smieje sie i dławi"

Na końcu drogi stoi czarny krzyz który milcząc śmiechem się dławi ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 19:40

A ja nie wiem, ale ostatnie dokonania czołowki sceny gotyckiej mnie zawiodły mam na mysli Melange Artrosis czy Canrda Moonlightu... cieszcze sie, ze Nero naprawde pokazuje klase... i jest w tej plycie wiecej prawdziwego gotyku niz na wiekszosci plyty zespolow typu Moonligt czy Artrosis... ta atmosfera, niepokój, naprawde rewelacja...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 05 lis 2003, 19:56

Cień Anioła pisze:[Połowa osób w mojej klasie nie wie co to gotyk :? [/b]

U mnie to gotyk tylko z historia kojaza
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 05 lis 2003, 20:23

Cień Anioła pisze:Połowa osób w mojej klasie nie wie co to gotyk :?

Nie tylko u Ciebie;) I to więcej niz połowa :P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lis 2003, 20:26

MARTYNKA pisze:

Jejku...w jakim świecie my żyjemy :roll: Czyżby XXI wiek erą techno i hh :? :?:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 20:27

Cień Anioła pisze:
MARTYNKA pisze:

Jejku...w jakim świecie my żyjemy :roll: Czyżby XXI wiek erą techno i hh :? :?:

Od HH prosze mi sie odczepic... prawdziwy HH jest naprawde dobry... :P
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 20:32

I chyba nie chciałą bys aby nagle wszysyc zaczeli sluchac np. gotyku... takie zjawiska sa dla sceny destruktywne... nie nalezy zapomoinac ze tak od 1997 do 1999 był strasnzy boom w polsce na gotyk, i czym to sie skonczyło?? scena jest dzis prawie martwa... bo pojawia sie masa pseudo fanow, któzy nie rozumieja takiej muzyki a ida za moda...
Jendak przez trendowosc i tak najmocniej ucierpiałą scena BM, która dzis prawie nie istnieje...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lis 2003, 21:29

Ghrave pisze:i jest w tej plycie wiecej prawdziwego gotyku niz na wiekszosci plyty zespolow typu Moonligt czy Artrosis...

uuu ranisz moje uczucia Piotrze :? dla mnie Moonlight zawsze będzie numerem jeden...a takie frazy jak 'prawdziwy gotyk' proszę zostawic dla siebie :wink: bo kazdy ma inny gust :)
Nero mi się również 'nawet' podoba...ale słuchajac tego po raz wtóry dochodze do wniosku że nigdy nie bedę dazył Clostera tym, czym dażę Moonlight...-inny głos, inne gitary...wszystko inne :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 21:42

jesoos pisze:
Ghrave pisze:i jest w tej plycie wiecej prawdziwego gotyku niz na wiekszosci plyty zespolow typu Moonligt czy Artrosis...

uuu ranisz moje uczucia Piotrze :? dla mnie Moonlight zawsze będzie numerem jeden...a takie frazy jak 'prawdziwy gotyk' proszę zostawic dla siebie :wink: bo kazdy ma inny gust :)
Nero mi się również 'nawet' podoba...ale słuchajac tego po raz wtóry dochodze do wniosku że nigdy nie bedę dazył Clostera tym, czym dażę Moonlight...-inny głos, inne gitary...wszystko inne :)

Jak ranie to przepraszam,bo to nie moim zamiarem było ;) ale generalnie w tym stwierdzneiu miałem na mysli, ze Closterowi blizej jesto do tego gotyku nie syfonicnzego, i takiego hmm zeby zle nie zabrzmiało "słodzonego" a blizej do klasycznego gotyku, słychac gdzies echa tego ducha gotyckiego Rocka z lat 80...
Generlanie nic do Moonlight nie mam, po prostu do mnie nie trafia...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lis 2003, 21:50

pociagne troche ten temat 8) podaj przykład "klasycznego gotyku z lat 80" bo to określenie chyba niewiele mi mówi ;)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 lis 2003, 21:55

Na przykład ja sluchajc Clostera czuje gdzies "chłodny" powiew np. Sisters Of Mercy...
Martynka

Postautor: Martynka » 06 lis 2003, 21:07

Ja ciągle słucham 'Nero' i z każdą chwilą jeszcze bardziej zakochuje się w tej płycie.. Naprawde...

Wróć do „Różne czyli Inne”