Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 lis 2003, 22:15

Gusia już mówiłam, że Cię kocham :?: :D Dziękuję za przepisanie piosenek ;***
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 lis 2003, 17:18

sara pisze:Jakby ktoś chciał zobaczyć jak było :mrgreen: http://www.metalopolis.pl/DarkStars/mai ... ial=raport

Dzięki za linka :P...

ps. byle do soboty... :D...
ps2. Ile orientacyjnie trwa DSF??
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 13 lis 2003, 17:47

W Wawie trwał od 19 do 00:45 ;D

zyczę wspaniałej zabawy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 lis 2003, 22:05

ku*wa znowu bedę pośpiechem do chałupy wracał :? chyba że sie zerwe z Clostera :P (choć nie wiem nawet czy pojade :P )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lis 2003, 17:43

Gusia bardzo milo... A ja tydzien temu siedzialam caly dzien przy płycie Clostera i przepisywalam teksty;P
Coz.. "Za późno już na żal..." ;)
P.S. Syrielq - miłej zabawy;* To już jutro:*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 15 lis 2003, 11:20

MARTYNKA pisze:
P.S. Syrielq - miłej zabawy;* To już jutro:*

TO JUŻ DZISIAJ MARTYŚ!!!!! :D :D :*
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 15 lis 2003, 13:13

no i.... nie jade :roll:
a byłam już tak blisko... :roll:
Martynka

Postautor: Martynka » 15 lis 2003, 17:06

Asiuncia pisze:no i.... nie jade :roll:

Asiek... Co Ci po takim DS... Lepiej chocmy razem posluchać Pauliny Sykut... ;) A jesli nie jedziesz to w takim razie walcz o... Jaworzno! :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 15 lis 2003, 20:53

KRÓTKA RELACJA Z DSF Z KRAKU.
JEDNO CO MOGĘ NAPEWNO STWIERDZIĆ TO TO, ŻE "LOCH NESS" NIENADAJE SIĘ NA TAKIE IMPREZY :!: JEST PO PROSTU ZA MAŁE. CAŁY CZAS MUSIAŁEM TRZYMAĆ KURTAŁE W RĘCE BO NIEMOGŁEM DOPCHAC SIĘ DO SZATNI, A JAK ZROBIŁO SIĘ TAM LUŹNIEJ TO ZABRAKŁO W NIEJ WIESZAKÓW. POZATYM OKI.
CO DO SAMYCH KONCERTÓW, TO JAK DLA MNIE WYSTARCZYŁYBY TYLKO 2 OSTATNIE ZESPOŁY.
KONCERT "STRASMUZZHELD" TO CHYBA JAKIS CHWYT MARKETINGOWY (WIADOMO, CO 5 KAPEL TO NIE 4 :!: ) GRALI TYLKO 30 MINUT :!: NIEMOGE NARZEKAC, BO DAWALI Z SIEBIE WSZYSTKO. ALE ZA KRÓTKO :!:
PÓŹNIEJ BYŁO JUZ CORAZ LEPIEJ. NAJBARDZIEJ PODOBAŁ MI SIĘ KONCERT MOONLIGHT'A, CHOĆ NIEZNAM DOBRZE ICH TWÓRCZOŚCI. ZROBILI NA MNIE WRAZENIE BAAARDZO DUŻE.
Z KONCERTU CLOSTERA NAJBARDZIEJ PODOBAŁO MI SIĘ TO, ŻA ZAGRALI OPRÓCZ STANDARDOWYCH KAWAŁKÓW (Z NOWEJ PŁYTY) TO CO CHCIAŁA PUBLICZNOŚĆ. A PUBLICZNOŚĆ CHCIAŁA "AGNIESZKĘ" I "WŁADZĘ". BYŁA TEZ NIESPODZIANKA W POSTACI "KRÓLOWEJ" NA 3 WOKALE (Z POMOCĄ SACRIVERSUM :) ) ORAZ "VIOLET" W WYKONANIU MAJI Z MOONLIGHT'A :!:
DAŁO SIĘ JEDNAK WYCZUĆ TO,ŻE GRAFIK TAKIEJ TRASY JEST BARDZO NAPIETY I ZESPOŁY NIEBARDZO MOGŁY POZWOLIĆ SOBIE NA SPONTANICZNOŚĆ I PONADPLANOWE BISY.
JEDNAK WARTO BYŁO WYBRAĆ SIE NA TA IMPREZĘ I CIESZE SIE ZE TAM BYŁEM :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 15 lis 2003, 21:41

MARTYNKA pisze:

Asiek... Co Ci po takim DS... Lepiej chocmy razem posluchać Pauliny Sykut... ;) A jesli nie jedziesz to w takim razie walcz o... Jaworzno! :twisted:

Pauline Sykut to ja normalnie kocham :P chociaż, bardziej kocham samo jej imie i nazwisko, bo tak mi się miło kojaży.....i mam jej zdjęcie i autograf z imienną dedykacją ;P
a o jaworzno próbuje...ale wiesz jaką mam sytuacje ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lis 2003, 13:24

Asiuncia pisze:
MARTYNKA pisze:

Pauline Sykut to ja normalnie kocham :P chociaż, bardziej kocham samo jej imie i nazwisko, bo tak mi się miło kojaży.....i mam jej zdjęcie i autograf z imienną dedykacją ;P
a o jaworzno próbuje...ale wiesz jaką mam sytuacje ;)

Wiem Kochanie.. ;) Ale może jednak Ci sie uda:D Mi sie tez PS miło kojazy... ;) Ty wiesz. ;);*
marigell

Postautor: marigell » 18 lis 2003, 13:06

A ja byłam wczoraj na DSF :mrgreen: Może sie później zdobede i cos napisze .... ale i tak najpierw czekam aż Syriel tu swoją relacje wkleji :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 lis 2003, 15:59

Specjanie dla Sary... i dla innych zainteresowanych też :wink: :D

DARK STARS FESTIVAL....

Nie do końca zgodnie z planem, ale za to całą bandą (w skład której wchodzili: ja, Kala, Sylwia (nie TA Sylwia), Pimpuś, Devil vel. Diablo :P, Asia i Jacek) spotkaliśmy się w Empiku przed 16.00, o której to godzinie zespoły miały podpisywać swoje płyty... Grzecznie ustawiliśmy się w kolejce, czekając aż artyści się pojawią... Przy okazji warto wspomnieć, że towarzystwo było tak doborowe, że już w kolejce zapoznaliśmy się z kilkoma osobami... :D... Wokaliści/wokalistki się pojawili i grzecznie (przynajmniej się staraliśmy ;)) każdy przecisnął się by dostać autograf... :P... Chciałam sobie zrobić w Empiku zdjęcie z Anją, ale ona niestety była zbyt zajęta rozdawaniem autografów i opieprzaniem obsługi w Empiku za to, że puścili "Purple" ;)... Po tej nieudanej próbie uznaliśmy, że nie ma co siedzieć i wyruszyliśmy w poliże MegaClubu, w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na... no na... wypicie soku Garden z procentami... ;)... Niestety owo miejsce było już zaletę... A może stety, bo ludzie ci okazali się bardzo mili i już za chwile siedzieliśmy wszyscy razem popijając 'różne' napoje... :D... Ja sie później okazało 'konsumpcja' ta była początkiem końca pełni władz umysłowych i fizycznych dwóch koleżanek... ;)... (Na szczęście przed Moonlightem udało im się w miarę wytrzeźwieć ;))... Przed 18.00 udaliśmy się pod Mega... Były tam już Gaba (siostra Moona) i jej koleżanka, a także Łukasz... Chwile to trwało zanim znaleźliśmy się w środku, tym bardziej, że ludzi było całkiem sporo, a nawet powiem więcej... za dużo.... Ale kiedy już udało nam się dostać do środka to moim pierwszym celem było zdjęcie z Anją, która siedziała sobie spokojnie przy stoliku... Tak wiec wpakowałyśmy się z Kala obok niej na kanapę i zrobiłyśmy sobie upragnioną fotkę ;P... Przekazałam też Anji pozdrowienia od Wielkiej Nieobecnej Marigell... Dwa pierwsze występy spędziłam w barze, popijając piwko i gadając głownie z Łukaszem i Kalą... Na Delight poszliśmy na górę... znaleźli się Asia i Diablo... ;P... W sumie to było całkiem fajnie... Paula miała ciekawe wdzianko, głosowo wypadła świetnie i ogólnie nie można się do niczego przyczepić, choć przyznam, że wielką fanką Delight nie jestem... Następnie przyszedł czas na Moonlight... Na tym występie, nie ukrywam zależało mi dużo bardziej niż na Delight'cie, wiec postanowiłam sie przepchnąć możliwie jak najbliżej sceny... Udało mi się (ma się tę praktykę ;P)... Przyznam, ze wybór repertuaru mnie zaskoczył... Nie znałam dwóch utworów, wiec były to albo piosenki nowe, albo utwory z płyty Yaishi, której posiadam tylko wersje angielską... Moonlight zagrali m.in. "Tabu", "Hexe", "Modlitwę o zmiłowanie", "Dialog ciał", "Col", "Flos", "Taniec" a na bis cała sala śpiewała "List z raju", co wypadło bardzo sympatycznie... Była jeszcze jedna rzecz, na którą zwróciłam uwagę (ale ze mnie baba ;P)... Mianowicie Maja bardzo schudła i wyglądała wprost rewelacyjnie :D... No i doczekaliśmy się gwiazdy wieczoru... Anja wystąpiła w swoich czerwonych skrzydłach, które oglądając na zdjęciach nie przypadły mi specjalnie do gustu, ale 'na żywo' prezentowały się niczego sobie... :D... Miło było zobaczyć Krzyśka N. grającego na basie... Zgodnie z zapowiedzą zagrali przede wszystkim piosenki z "NERO"... Nie obyło się też bez dość ciekawych sytuacji... ;)... Anja trochę sobie poprzeklinała na scenie... w dodatku w środku piosenki ;P... Freddi zepsuł gitarę ;D... Ale ogólnie to występ wypadł świetnie... Closter bisował 3 razy... Raz z "Władzą" (a ja krzyczałam "Violet" ;(),a potem było jeszcze "W moim kraju" i "Na krawędzi" (w wersji bez gitary, bo Freddie nie miała na czym grać ;) hehe)... No i niestety koniec :(... Ale my jako, że mieliśmy ok. godziny do odjazdu autobusu do Jaworzna zostaliśmy jeszcze na piwko... Był czas na pogadanie z zespołami, bo praktycznie wszędzie się ktoś kręcił i oczywiście na zrobienie zdjęć... Przyznam, że bardzo się cieszę z pierwszego zdjęcia z Pauliną oraz Mają... A także z chłopakami z Clostera...

O 2.06 mieliśmy autobus do domu.... No i na tym się skończyło moje pierwsze, a na pewno nie ostatnie Dark Stars Festival...

ps. Podziękowania dla wszystkich bawiących się wczoraj w Mega Clubie... dzięki Wam atmosfera była świetna :D...

heheh.... ciekawe czy ktoś to przeczytał?? :wink: :P
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 18 lis 2003, 17:13

ja przeczytałam :!: ale na blogu :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 lis 2003, 17:46

ja przeczytałam :D