Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 gru 2003, 19:50

Oczywiscie ze plyty Within Temptation sa w poslkich sklepach, mozna nabyc nawet starą werske Mother Eart jak i nową reedycje z bonusowyumi utworami...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 17 gru 2003, 19:54

mam ich plyte i musze przyznac ze jest zajebista :D
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 gru 2003, 21:27

Vampirzyca pisze:Ale płyty Withinów chyba nie mozna dostac w polskich sklepach?

Etam :D to już nie socjalizm że trzeba niewiadomo jakich kontaktów :twisted: wystarczy odpowiednia ilośc gotówki i ...wiedzieć czego się szuka :D wtedy w interesie sklepikarza jest żeby towar znalazł i dostarczył :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 gru 2003, 18:11

Vampirzyca pisze:Asia - a jakie słyszałas?

słyszałam tylko Ice Queen i Mother Earth ;) zaje...fajne ;)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 gru 2003, 18:26

co do płyt Withina.. to może ja nie umiem szukac? ;P zapytam w Empiku.

zreszta, płyt Moonlight'u szukałam w Empiku 2x i nie znalazłam. a jak się zapytałam, to pani wskazała mi 4płyty :P

a moze zapytam pani od angielskiego z mojej szkoly. bo ona ma sporo rockowych, metalowych i gotyckich płytek.. ubiera sie na czarno i w ogole jest swietna;D

a ma ktos DVD Moonlight'u?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 gru 2003, 20:24

Vampirzyca pisze: a moze zapytam pani od angielskiego z mojej szkoly. bo ona ma sporo rockowych, metalowych i gotyckich płytek.. ubiera sie na czarno i w ogole jest swietna;D

Niektórzy to mają szczęście :P szkoda że ja mam marne szanse zostać nauczycielem czegokolwiek :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 19 gru 2003, 20:27

jesoos pisze:
Vampirzyca pisze: a moze zapytam pani od angielskiego z mojej szkoly. bo ona ma sporo rockowych, metalowych i gotyckich płytek.. ubiera sie na czarno i w ogole jest swietna;D

Niektórzy to mają szczęście :P szkoda że ja mam marne szanse zostać nauczycielem czegokolwiek :twisted:

Jędrzejku..jeszcze nic straconego :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 gru 2003, 20:34

jesoos pisze:

jesoos.. nasza szkoła jest taka "swietna", ze majac kontakty nie musisz miec wyzszego wykształcenia, zeby czegos uczyc.. ta pani, o ktorej pisalam, jest w Twoim wieku. ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 20 gru 2003, 16:28

Vampirzyca pisze:a moze zapytam pani od angielskiego z mojej szkoly. bo ona ma sporo rockowych, metalowych i gotyckich płytek.. ubiera sie na czarno i w ogole jest swietna;D

Ja miałam takiego fajnego wychowawce w podstawowce.. ;) Zawsze na wychowawczej przychodzil do mnie i mojego kolegi ktory siedzial przede mną i gadaliśmy o muzyce i komputerach.. ;) W ogóle tez sie zajebiscie ubierał:) Nawet książke o sektach od niego pozyczalam... :)
Z takim nauczycielem jest naprawde o wiele lepiej złapać jakikolwiek kontakt.. niz takim, ktory patrzy na Ciebie krzywo... ze albo caly czas na czarno.. albo cos tam...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 20 gru 2003, 16:57

Ja mam teraz takiego nauczyciela z histy. Pamietam jak moj kumpel cos powiedzial na metal to ten mu zrobil wyklad na temat Deep Purple i o tym jak jakis hiphopowiec zerzna urywek melodii jakiegos rockowego utworu i wsadzil se do podkladu i zaczal bakac "bebebebeblblblbebeblbelbeblbe" mowie wam tak fajnie to wyszlo ze juz moj kolega nie mowi nic na temat rocka :P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 gru 2003, 0:09

Vampirzyca pisze:jesoos.. nasza szkoła jest taka "swietna", ze majac kontakty nie musisz miec wyzszego wykształcenia, zeby czegos uczyc.. ta pani, o ktorej pisalam, jest w Twoim wieku. ;)

w moim wieku na studiach albo przystępuje się do obrony pracy magisterskiej albo ma sie ja juz za sobą...więc wiek tu jest raczej odpowiedni..a jak macie z praktykantką to..z doswiadczenia praktykanci sa raczej fajni, więcproszę nie marudzić :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 22 gru 2003, 15:40

Vampirzyca pisze:a moze zapytam pani od angielskiego z mojej szkoly. bo ona ma sporo rockowych, metalowych i gotyckich płytek.. ubiera sie na czarno i w ogole jest swietna;D

Kurcze...Ty to masz dobrze...Też bym chciała miec taka pania od anglika...Albo od czegokolwiek innego :P

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 gru 2003, 15:47

MARTYNKA pisze:Ja miałam takiego fajnego wychowawce w podstawowce.. ;)

ja nawet widziałam jego zdjęcie :lol:

Jędrzej, uwierz mi, nie chciałbyś być nauczycielem :twisted: chyba, że w liceum... bo mam w rodzinie nauczyciela z 1-3 i gimnazjum, to mi wystarczy, żeby nigdy nie zostać nauczycielką;P
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 22 gru 2003, 16:21

na cgm jest news o CP2004..

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3710285

bedzie Within Temptation.. ;( ale moge pomarzyc, ze mnie rodzice puszcza.. ;>
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 gru 2003, 18:14

Widze, że Bolków koło Wrocławia jest...szkoda , że tak daleko , ale skoro będą Withini to postaram się być. A kto z forum ma zamiar tam się wybrać :?:

Wróć do „Różne czyli Inne”