Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 gru 2003, 13:19

iwonkax pisze:kurde...ja też bym chciała na CP, ale znajac moich rodziców nigdzie mnie nie puszczą..a tymbardziej na CP :? :(

Moi w zeszłym roku zaproponowali że wybierzemy się RAZEM!!!!!!!!!!... :evil: ... Naszczęście jak im powiedziłam, ze bilet za osobe na jedne dzień kosztuje 60 zł to zrezygnowali :twisted: :twisted: i puścili mnie samą... Obawiam się że gdyby moi rodzice zobaczyli ludzi na CP to byłby mój ostatni wyjzad na taką impeze... :wink: :?
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 13:45

Syriel pisze:
iwonkax pisze:kurde...ja też bym chciała na CP, ale znajac moich rodziców nigdzie mnie nie puszczą..a tymbardziej na CP :? :(

Moi w zeszłym roku zaproponowali że wybierzemy się RAZEM!!!!!!!!!!... :evil: ... Naszczęście jak im powiedziłam, ze bilet za osobe na jedne dzień kosztuje 60 zł to zrezygnowali :twisted: :twisted: i puścili mnie samą... Obawiam się że gdyby moi rodzice zobaczyli ludzi na CP to byłby mój ostatni wyjzad na taką impeze... :wink: :?

Hmm...na jeden dzień? A ile tam sie dni jest? :twisted:
Jak już bym chciała jechac to trzeba by bylo cos posciemniać... :P
"wiesz mamus kolezanki tata z nami jedzie" :P
Zreszta...bede miala juz 16 lat :D :D
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 gru 2003, 14:09

iwonkax pisze:
Syriel pisze:

Więc z moich skromnych obliczeń wynika, że wypadłaoby jechać na 4 dni :D...

30 lipca - dojazd, rozłożenie sie na polku namiotowym a potem Warm Up PARTY na zamku :D...
31 lipca - dzień pierwszy właściwego CP
1 sierpnia - dzień drugi CP
2 sierpnia - rano powrót

Kurde gónolotne plany ;P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 gru 2003, 14:15

Syriel pisze:
moon pisze:Myślę, że tym razem też się wybiorę :D :D Chciałbym się w basenie wykąpać :lol: :twisted:

Basen to specjalność Sary... :twisted: ... I liczę na to, że w 2004 nie odpuści sobie okzaji kąpieli w nim :wink:

A co wykupiła sobie :twisted: Właśność prywatna ??? :twisted:
...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 15:44

Syriel pisze:
iwonkax pisze:
Syriel pisze:

Więc z moich skromnych obliczeń wynika, że wypadłaoby jechać na 4 dni :D...

30 lipca - dojazd, rozłożenie sie na polku namiotowym a potem Warm Up PARTY na zamku :D...
31 lipca - dzień pierwszy właściwego CP
1 sierpnia - dzień drugi CP
2 sierpnia - rano powrót

Kurde gónolotne plany ;P

ojaa.....6x4 240 zł :D
dobrze mówię?
no to sobie pojechałam :twisted:
ale moze jak będę odkladac od stycznia po 30 zl miesiecznie... :(
a za pole namiotowe tez sie placi? :?
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 25 gru 2003, 16:04

iwonkax pisze:ojaa.....6x4 240 zł :D
dobrze mówię?

nie, bo 6x4=24, zgubiłaś jedno zero ;PP
marigell

Postautor: marigell » 25 gru 2003, 16:28

Ale płaci sie tylko za dwa dni. Za jeden dzień 60zł ale za dwa dni 100zł, w tamtym roku tak było. Pole namiotowe coś koło chyba 6zł za dobe kosztuje ... ale tego nie jestem pewna dokładnie. Więc źle to obliczyłaś :twisted:

Co do basenu - nie jest on własnością prywatną ale najbardziej mi się podobał :twisted:
I oczywiscie jak pojade w 2004r. to sobie nie odpuszcze kapieli w nim. Syriel - tego możesz być pewna 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 16:42

sara pisze:Ale płaci sie tylko za dwa dni. Za jeden dzień 60zł ale za dwa dni 100zł, w tamtym roku tak było. Pole namiotowe coś koło chyba 6zł za dobe kosztuje ... ale tego nie jestem pewna dokładnie. Więc źle to obliczyłaś :twisted:

aa....:D w takim razie wizja wyjazdu mi się troche widzi.... :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 gru 2003, 16:45

Czyli wyjazd by mnie kosztował koło 200 zl :shock: coraz bardziej to się oddala...No i jak będa Withini to pewno bilet będzie droższy...a poza tym chyba nikt ze Szczecina by nie jechał :?
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 gru 2003, 17:36

Moi rodzice w ogóle za bardzo nie wiedzą, czym jest CP, ale jak powiem im, ze to festiwal z muzyka gotycka, to pewnie mnie nie puszcza.. Bo wg nich gotyk to grobowa czy tam satanistyczna muzyka.

I jak zwykle, z kasa nie miałabym problemow, mam oszczendosci jakies tam ;P. ale problem z rodzicami..

ale Witihni sa swietni.. ja chce na CP;/
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 18:10

Cień Anioła pisze:Czyli wyjazd by mnie kosztował koło 200 zl

200 zł to b.duzo...ja za to mam już dwutygodniowy obóz, z wyzywieniem, nawet w podobnych klimatach :wink: (nie licząc kilku dresow :twisted: )

Vampirzyca pisze:Moi rodzice w ogóle za bardzo nie wiedzą, czym jest CP, ale jak powiem im, ze to festiwal z muzyka gotycka, to pewnie mnie nie puszcza.. Bo wg nich gotyk to grobowa czy tam satanistyczna muzyka.

ja dziś mówiłam mamie o CP, powiedziala ze jak zwykle chce wszystkie sroki za ogon łapac (czy jakos tak :P ) no to jej pokazalam stronke o CP, puscilam Moonlighta (na co mama "ale to monotonne jest" :P ) i mowila ze to lepsze od tego wydzierania się i trzepania glowami :P i ten zamek pokazałam i wogole, na widok zamku powiedziala "toz tam duchy są" (ah ta moja mama :wink: ) Potem na jednym ze zdjęc zobaczyla ludzi poubieranych na czarno, na co b. sie skrzywila, ale uspokoiłam ją, mówiąc : "mamus ale oni tak specjalnie sie przebieraja, bo to taki karnawał jest" (hehe :D )
I jeszcze sie pytala czy to cos takiego jak Woodstock, ze glowami "trzepią" :twisted: (gdzie puscic mnie nie chcą :cry: ) no i
na koniec dodała "gadaj z tata a nie ze mną"
tak więc jeśli tata się nie dowie to moze i by się udało wpasc do Bolkowa :roll:
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 25 gru 2003, 20:01

Jak tak czytam te wszystkie Wasze obliczenia to sobie myśle, że chyba nie pojadę, bo nie będę miała tyle kasy... :( Chociaż może mi coś zostanie po imprezie w marcu, a może jej nie zrobię i wtedy pojadę sobie na CP w ramach wynagordzenia... :? Nie wiem sama... :roll:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 20:30

Kalakirya pisze:Jak tak czytam te wszystkie Wasze obliczenia to sobie myśle, że chyba nie pojadę, bo nie będę miała tyle kasy... :( Chociaż może mi coś zostanie po imprezie w marcu, a może jej nie zrobię i wtedy pojadę sobie na CP w ramach wynagordzenia... :? Nie wiem sama... :roll:

Kala to zbieraj sobie, po 20 zł miesięcznie, to nie az taki wydatek, a reszte rodzice mogą dolozyc... :D
Martynka

Postautor: Martynka » 25 gru 2003, 22:20

A ja doszlam do wniosku.. ze moze nawet nie bedzie tak zle.. bo skoro Tata idąc do pracy bierze ze sobą płyty Moonlighta... :twisted: A w domu slucha mojego Bataliona... To moze sam by chętnie pojechał? :twisted:
P.S. Syriel :lol: Zapomnialas jeszcze doliczyc kosztow naszych stroi :lol: Bo wiesz.. przebieramy sie :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 gru 2003, 22:24

Cień Anioła pisze:Czyli wyjazd by mnie kosztował koło 200 zl :shock: coraz bardziej to się oddala...No i jak będa Withini to pewno bilet będzie droższy...[color=white]

Nie chciałbym martwić ale zdecydowanie więcej: sam karnet na dwa dni kosztuje sto zeta...plus przejazd, opłata za pole namiotowe=doba+namiot :( + jedzenie i picie...a przy Withinach wcale nie będzie więcej -juz większe gwiazdy tam wystepowały :twisted: -cena jest niezalezna od "wielkości" występujących...raczej stała :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Różne czyli Inne”