Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 gru 2003, 23:02

MARTYNKA pisze:
P.S. Syriel :lol: Zapomnialas jeszcze doliczyc kosztow naszych stroi :lol: Bo wiesz.. przebieramy sie :twisted:

PEWNIE :D... obiecałyśmy se już z Sarą :D... Różowe nietoperze i trumniaste torebki :D... (to drugie sie jednak Sarze nie podoba... to bedziemy mieć same :twisted: )... W sumię ja mam jednak nadzieje, że w 200 zł się cały koszt impezy zmieści... :?
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 27 gru 2003, 2:00

mam pytanko jak ktos juz bylo moze mi w przyblizeniu ile pobyt na miejscu wychodzi calkowity tzn jak komus wyszlo karnet, namiot i jedzenie i tak w przyblizeniu kasy potrzeba z gory dziekuje
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 27 gru 2003, 2:02

MaVeRiC pisze:mam pytanko jak ktos juz bylo moze mi w przyblizeniu ile pobyt na miejscu wychodzi calkowity tzn jak komus wyszlo karnet, namiot i jedzenie i tak w przyblizeniu kasy potrzeba z gory dziekuje

oj czytaj uwaznie....strone wczesniej byla o tym mowa...
dwa dni kosztują 100 zł, na stronie : http://castleparty.com pisze ze pole namiotowe 7 zł na dobę...jesli mieszkasz blisko Bolkowa 200 zł powinno Ci starczyc....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 27 gru 2003, 10:52

wybacz czytalem bo akurat mnie to interesowalo ale byly tylko podane suche fakty nie powie bardzo przydatne ale mnie nie chodzi w teorii tylko w praktyce jak to wychodzi co do biletu i pola juz czytalem .... 200zl jak blisko :/ to zobaczymy dzieki
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 gru 2003, 13:45

Zależy ile CI wyjdzie dojazd...za samą imprezę + pole i jedzenie możesz się zmieścić w 150 (zalezy jeszcze ile pijesz ;) )
A bilet możesz sobie wszak kupic na jeden dzień tylko -nie ma przymusu kupowania karnetu -na polu namiotowym są bardzo fajni ludzie z którymi zawsze mozna spedzic miło czas :twisted: większość przyjżdrza rzeczywiście żeby tam po prostu pobyć :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 gru 2003, 14:12

Syriel pisze:
MARTYNKA pisze:
P.S. Syriel :lol: Zapomnialas jeszcze doliczyc kosztow naszych stroi :lol: Bo wiesz.. przebieramy sie :twisted:

PEWNIE :D... obiecałyśmy se już z Sarą :D... Różowe nietoperze i trumniaste torebki :D... (to drugie sie jednak Sarze nie podoba... to bedziemy mieć same :twisted: )... W sumię ja mam jednak nadzieje, że w 200 zł się cały koszt impezy zmieści... :?

Sara powiedziała, że sie przebierze? 8)
hyhy :twisted:
a ja miałam taką sykienkę, że musialam rozpracować specjalny system siadania;P bo to nie tak łatwo :P
Martynka

Postautor: Martynka » 30 gru 2003, 15:47

Aska, to nam sprzedasz ten opracowany sytem potem;) hiehie;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 gru 2003, 17:29

Ależ oczywiście;) Usia zawsze do usług ;)
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 10 sty 2004, 3:18

Jeżeli ktoś jest zainteresowany CP (lub też nie) i ma ochotę zagłosować na jakiś/eś zespoły, które miałyby wystąpić na owej imprezie, to zapraszam.

http://www.misterpoll.com/3655300009.html
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 10 sty 2004, 19:11

dziekuje Tomas;) a to jest jakas podrzędna (;P) sonda dla internautów.. czy moze jej wyniki beda brane pod uwage?..

zagłosowalam na Clostera, Nightwisha (ale to chyba mało realne..), Batalion, Delight, Love is Colder Than Death i Tristanie. ciekawi mnie, dlaczego na liscie jest Within Temptation, skoro Oni juz potwierdzili swoje przybycie.. i albo niedowidze, albo tu Moonlightu nie ma?
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 10 sty 2004, 19:23

Nightwish...ile ja bym dała, zeby sie tam pojawili...kurde..:(
ale co tam..pojade na nich do Szwecji z Łukaszem :D :twisted:
i tak pozatym to dziwna ta sonda, mi sie wydaje ze nie będzie ona brana pod uwagę.
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 10 sty 2004, 20:20

Vampirzyca pisze:...ciekawi mnie, dlaczego na liscie jest Within Temptation, skoro Oni juz potwierdzili swoje przybycie.. i albo niedowidze, albo tu Moonlightu nie ma?

Według mnie ktoś wyszedł z założenia, że to tak ładnie będzie wyglądać, iż przyjazd Within spotka się z aprobatą, skoro i tak już Ich pezybycie jest zapowiedziane..
Z tego co mi wiadomo to ten link znajduje się na frum CP. Co do samych wyników, to nie wiem na ile jest to poważnie brane pod uwage przez organizatorów.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 17 sty 2004, 12:20

ej czy dobrze wyczytalem czy Within Temptation beda na CP? bo jesli tak to ja jade z wami :P hehe tylko czy trzeba sie tak strasznie ubierac ? :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Martynka

Postautor: Martynka » 17 sty 2004, 13:36

Carti pisze: tylko czy trzeba sie tak strasznie ubierac ? :twisted:

Mysle, ze nie musisz sie za bardzo wysilac.. :twisted: Sorry,nie moglam sie powstrzymać :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 17 sty 2004, 13:53

MARTYNKA pisze:
Carti pisze: tylko czy trzeba sie tak strasznie ubierac ? :twisted:

Mysle, ze nie musisz sie za bardzo wysilac.. :twisted: Sorry,nie moglam sie powstrzymać :lol:

popatrz w lustro :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Różne czyli Inne”