Gotyk

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 07 mar 2004, 15:25

Niezbyt dobra informacja dla zainteresowanych CASTLE PARTY 2004 r. Co prawda info znalazłam nie na oficjalnej stronie CP, ale w portalu www.goth-city.com , moze to być jednak prawda...

CENY BILETÓW:
30 lipca - 35 PLN
31 lipca - 65 PLN
1 sierpnia - 65 PLN
karnet (3 dni) - 125 PLN

:evil: :evil: .... No to co?... jedziemy do Bolkowa na 5 dni?... Bo przecież nie opłaca sie płacić za dwa dni 130 zł.... ;/... a jakbyśmy przyjechali dzień wcześniej (29 lipca) to byśmy poszli jeszcze na AFTER PARTY (30 lipca).... Chyba że wyjechać rano wcześnie to byśmy jeszcze mogli zdążyc na AFTER PARTY...

Jestem niepozytywnie zaskoczona... :evil:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 07 mar 2004, 15:42

ja mogę jechac obojetnie na ile...byle by mnie to nie wynioslo więcej niż 250 zł...razem ze wszystkim :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 07 mar 2004, 21:29

Może to nie jest odpowiedni temat ale mam pytanko...wiem, że niektóre z was ladnie sa pomalowane na koncertach takie macie smieszne wzorki na twarzach :D czy moglybyscie mi takie cos namalowac na koncercie w Pszowie :P :oops:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 21 mar 2004, 20:57

Zespoły na CP są już prawie że potwierdzone...
Nie ma Withinow na 100%, ze względu na koszty, bo wtedy bilet musiałby wynieść ponad 200 zł..

Są też spekulacje na temat terminów...Na stronie podane są dwa terminy CP, jeden do ostatni weekend lipca, a drugi przedostatni, gdyż jak wiemy Woodstock wtedy odbyłby sie w tym samym czasie....Kilka postow dalej natomasti było napisane, ze Woodstock jednak przełozono na 6-7 sierpnia, ze wzgledu na jeszcze jakiś tam festiwal...I teraz na stronie są dwa terminy...
Ogólnie rzecz biorąc zrobił się jeden wieeeeelki burdel...
Dalej nie wiem co z Closterkellerem i Artrosis, z tego co wyczytałam żadnego z wymienionych zespołów nie będzie....;/ a gwiazdą całego CP chyba będzie Deine Lakaien.
I po co mam tam jechać? :cry:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 mar 2004, 20:08

iwonkax pisze:Nie ma Withinow na 100%, ze względu na koszty, bo wtedy bilet musiałby wynieść ponad 200 zł..

ale chamstwo :roll: to samo było chyba 3 lata temu.. ale miała być Lacrimosa..i też wyniosło za drogo. z tym, że o WT było dużo.. w sensie, że będą.. :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 mar 2004, 22:47

To ja jestem za tym żeby CP było w każdym terminie tylko nie ostatni weekend lipca :twisted: (wiadomo o co chodzi ;) ) to mozę wtedy przyjedziecie i na cały tydzień, tak by zahaczyć o Łzy i CP całe :D
to by dopiero były wakacje :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 mar 2004, 13:08

Co się stanie gdy do jednego garnka włożymy wokal Pauli Maślanki (Delight) przechodzący momentami w partie Tarji Turunen i moc gitar Nightwish dorzucimy od czasu do czasu growl w stylu Mortena Velanda (Tristania) przyprawimy samplami kojarzącymi się z Autumn Tears i chorałami znanymi z Rhapsody...i dobrze zamieszamy? Wyjdzie najnowszy album AFTER FOREVER "Invisible Circles", ostatnie dzieło Holendrów zaskakuje bogactwem kompozycji i wielką fantazją w aranżacji.
Ten album ma siłe, ten album ma moc i energię...jakiej juz dawno nie miały rzadne produkcje tego typu...partie smyczków, pianina, i chórów przechodza często i nagle w głębokie partie gitar i szybką podwójna stopę...znowu na chwilę się zatrzymuje usypiając nasza uwagę jakims dziwnym samplem sprawiającym wrażenie wyrwanego z kontekstu by w następnej sekundzie wszystko grało i podskakiwało wokół na biurku...
W momencie gdy "Century Child" Nightwish'a sprawiało wrażenie deja vu i biernego odtwarzania/odkurzania pewnych patentów "Inwisible Circles" udowadnia, że w klimatach gothic rock/power metal nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa...

Pobawiłem się w recenzję :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 mar 2004, 16:53

Asiuncia pisze:
iwonkax pisze:Nie ma Withinow na 100%, ze względu na koszty, bo wtedy bilet musiałby wynieść ponad 200 zł..

ale chamstwo :roll: to samo było chyba 3 lata temu.. ale miała być Lacrimosa..i też wyniosło za drogo. z tym, że o WT było dużo.. w sensie, że będą.. :roll:

wszędzie, ale nie na oficjalnej stronie, tak pisali na forum CP.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 25 mar 2004, 18:04

Asiuncia... tylko rodziców pozazdrościć :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 mar 2004, 22:51

Lista zespołów, które jak narazie potwierdziły swój występ na tegorocznym CP ---> http://www.castleparty.com/index.php?id=4&jezyk=pl

ps. A ja się teraz zapoznaję z dyskografią zespołu Deine Lakaien... 8)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 mar 2004, 0:37

A wiadomo już kiedy zespoł dany będzie występował :roll: :?: Bo mnie Moonlight interesuje choc i tak pewnie nie pojade :P
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 26 mar 2004, 8:37

Jak ja bym chciała WT zobaczyć na żywo...Boże......
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 mar 2004, 14:32

Dorota pisze:Asiuncia... tylko rodziców pozazdrościć :)

gdyby tak jeszcze mnie puszczali na koncerty ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 kwie 2004, 17:11

Przeczytajcie a padniecie ...

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję ekskluzywnej imprezy "Moon Party" 02.04 (piątek) o godz.20 do Dark Rock Cafe "Meren-Re", ul. Wojciecha 11. Wstęp na zaproszenia (tylko 70)- do zdobycia w barze w cenie 20 zł. Obowiązkowy dress code(czerń, skóry, koronki, czyli klimat!! klimat!! klimat!!)
Dla zainteresowanych przewidzieliśmy:
-całonocną imprezę przy muzyce electro, gothic, cold wave
-pokaz erotic dance
-promocję drinków "Doppelganger" i "Hellfire"
-klimatyczny wieczór przy stu świecach
-"krwistą niespodziankę"

Nie bój się zamienić na jedną noc w prawdziwego wampira!!!

Dark Rock Cafe "Meren-Re"
Wojciecha 11, Szczecin
tel. (091) 812-72-26

:arrow: http://forum.najtvolk.art.pl/viewtopic.php?t=66

To jest najlepsze :lol: :arrow: Obowiązkowy dress code(czerń, skóry, koronki, czyli klimat!! klimat!! klimat!!)
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 05 kwie 2004, 20:35

W zasadzie Syriel skład imprezy podała już około dwóch tygodni temu, ale nie raczyłem tam zajrzeć. Jednak poszukując konkretnych informacji znalazłem się na stronę ARCANY, gdzie czytam:

LATEST INFORMATION ABOUT ARCANA

13.01.2004
We are proud to announce Arcanas first Poland performance ever at Castle Party in Bolkow, Poland on the 30th of july 2004.

Mało co żem o podłogę nie uderzył. Twórczość ARCANY znam od około 4 lat i zawsze robiła na mnie olbrzymiw wrażenie. Nie spodziewałem się, że jeszcze istnieje ;P, ale napewno nie oczekiwałbym na Ich występ w Polsce. A tu taka niespodzianka. :) ARCANA występuję 30 lipca, kiedy cena biletu jest najniższa, więc może zobaczę Ich na żywo. :mrgreen:
Po tym co słyszałem z głośników myślę, a wręcz jestem przekonany, że warto zobaczyc Ich na sceniem, a nawet bardzo warto. ;)
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”