ŁZY CZY KASIA KOWALSKA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 19 sty 2003, 19:00

Lzy, czy Kasia Kowalska?
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 sty 2003, 19:35

A któż powiedział, że jedno wyklucza drugie ... :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 sty 2003, 0:36

slabo.... naprawde ludzie nie macie co robic na tym forum, tylko psy na sobie wieszac? dobra, Adas zrobi czasem blad ortograficzny, no i co z tego??? Zabijcie go za to. No bo przeciez jak tak mozna!!! Ja Adama cenie za texty, muzyke, za sile, wytrwalosc , a reszte mam gdzies. Dla mnie moze pisac jak chce, wygladac jak chce, i w ogole robic co chce. A co do Mastera, to lekko zalosne wydaje mi sie zmienianie swojego posta po tym, jak zostanie on juz skomentowany. Miodek - kretyn... komentarz wydaje mi sie niepotrzebny, a do Miodka to Masterowi wieeeeeeeele brakuje. Miodek tak nie bluzga, a przede wszystkim nie udaje, ze czegos nie powiedzial. co do Rosza i Sylwii to tez sie slabo robi. Pobijcie sie moze... poza tym widze, ze macie powod zeby sie klucic, i obrazac wzajemnie. Rosz, moze masz Sylwie za zero, Twoja rzecz, chociaz nie rozumiem dlaczego, i nie wnikam, ale elementarne zasady kultury kaza napisac imie z duzej litery. Bo pisanie mala litera wydaje mi sie malo znaczace. Kurde, koncze, bo zaczynam jak ONZ :)
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 20 sty 2003, 3:27

Buuuaaahahahah :P
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 sty 2003, 5:20

Rosz..... :twisted: ......bądź poważny:)
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 21 sty 2003, 0:28

Obawiam się, że tu nie chodziło o TEGO Miodka ... z chęcią bym objaśniła, ale za dużo wątków przeplata się w tej dyskusji - nie mam siły :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 sty 2003, 3:37

OJ oj oj ale sie porobiło.Po pierwsze jeżeli ktoś nie lubi Łez to nie rozumiem po co tu przychodzi. A po drugie co do błedów to mnie wkurza jak ktoś kogoś poprawia i to odnośnie ortografi.
Więc prosze bardzo się tu nie poniżać i nie poprawiać bo przynajmniej mi takie coś nie imponuje, a zamieszania i tak nie uda ci się gostku zrobić.

I TO JESZCZE W MOIM TEMACIE( no nie to jush przesada, nie dopppsze)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 sty 2003, 20:26

*******************UWAGA**********************
ŁZY PRZEGRAŁY Z TOMKIEM MAKOWIECKIM :(:(:(:(:(:(:(:
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 sty 2003, 20:54

Masker- jeśli hodzi o błendy ortograficzne to bendem ih sobie robić tyle ile zehce i nikt nie ma prawa mi nic powiedzieć (oprócz mojej polonistki) wienc nierozumiem tego ze czepiasz siem Adasia ze zrobił jeden błond!to jest głupie! a jeśli ci siem nie podoba zespół to nie przychodź tutaj i nieobrażaj Go ani jego Fanów bo nie jesteśmy tu po to aby sie kłucić i wysłuhiwać takich jak ty. rozumiem rze masz swoje upodobania jesli hodzi o muze ale nie obrarzaj przy tym naszej!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”