ŚWIĘTA!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 11 gru 2004, 19:24

hm ja zawsze lubiłam święta ale tracę do nich sentyment.
To moje osobiste zdanie i być może glupie, ale uważam, że święta obecnie to coraz większa komercja i wyraz naszego obecnego sytlu życia.
oczywiście nie dla wszystkich ale dla przerażającej większości.w tym roku zaraz po 1.11 widzialam w sklepowych witrynach dekoracje świąteczne.
na dodatek w tym roku moje święta upłyną pod znakiem treningu.pewnie nawet Wigilii nie będzie :(
jednak życzę wszystkim forumowiczom wesołych, zdrowych i spokojnych świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku
:D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 gru 2004, 21:07

kasieńka pisze:tak wiem...nie wszyscy moga byc razem..o nich tez pamietam..o bezdomnych,o tych, ktorzy nie maja swoich rodzin..o dzieciach porzuconych,bitych,gwalconych..modle sie za nich codziennie..

Zapominasz o ludziach, którzy mają rodzinę, ale taką, która nie jest w stanie pogodzić się nawet na jeden dzień w roku...

Dobra, nevermind. ;)
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 12 gru 2004, 20:52

Gdy byłam mała <no dobra, młodsza;)> zawsze z utęsknieniem czekałam na święta. Na kolację wigilijną... na łamanie sięopłatkiem... kolędy... i oczywiście prezenty :twisted: w ogóle ta przyjazna atmosfera, nikt sięnie kłóci, wszyscy siękochają itd. Ale teraz... to wszystko minęło.. juzsama nawet nie próbuje podtrzymać czegokolwiek.. niby wszystko gra... lecz wigilje ostatnio <2-3 lat> spędzam po prostu przez TV, wiadomo szybka kolacja, niby wszystko ok... a wcale tak nie jest... zawsze marzyłam o świętach takich jak w telewizji pokazują: zjeżdża siecała rodzina, jest wesoło.... itd. ale uznałam że to jest po prostu głupie i nierealne marzenie.. :cry:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 13 gru 2004, 6:57

Oh,marudy!!!!!!:P
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 16 gru 2004, 19:54

Switea za tydzien wiec najlepszy czas aby zlozyc swiateczne zyczenia :D
Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych swiat Bozego Narodzenia oraz wszelkiej pomyslnosci w nowym roku zyczy Konrad

Obrazek
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 17 gru 2004, 12:42

JA RÓWNIEZ DOŁAŃCZAM SIĘ DO WSZYSTKICH ZYCZEŃ DLA WSZYSTKICH FANOWÓ ŁEZ I NIE TYLKO!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Akane

Postautor: Akane » 17 gru 2004, 18:44

Na świeta zawsze czekałam z utęsknieniem i niesamowitą radością,ale w tym roku jakos jest dziwnie ,niby sie z nich ciesze,ale to nie to co roku,chociaz troszke cieplej mi sie robi w seduchu jak sobie pomyśle o choince,która bedzie stała za tydziern w moim domciu.Na dodatek w tym roku własnie szykuje mi się zjazd rodzinny,a ja tak tego nie lubię:/Moze dlatego,ze znowu bede musiała sie wszystkim starszym ciotkom tłumaczyć,ze nie jestem satanistką,słuchac ich głupich rozmów itd,no coz już mam taka powaloną rodzinkę i sto razy bardziej wolałabym sama z rodzicami w domciu spędzić te Wigilię.
Wszystkim życze WESOŁYCH ŚWIĄT.
Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

Postautor: MeDuZa » 21 gru 2004, 20:19

Eee tam. Jak dla mnie to się mogą wszyscy zjeżdzać do mnie na święta :D. Za to ja nie lubię do kogoś... Ehh... :P Akane, macie z Margo takie samo zdanie... :D
Obrazek
Obrazek
don't copy
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 21 gru 2004, 21:30

To chyba beda najgorsze świeta w moim zyciu :(
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 21 gru 2004, 22:00

Zblizaja sie święta wielkimi krokami.... i dlatego zycze Wam Drogie Foremki i Drogi zespole Łzy Niechaj Boże Narodzenie stopi wszelkie bólów lody, niech usunie wszystkie troski i otworzy marzeń grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia - oto szczere są życzenia :) Wesołych świat :) :wink:
Ostatnio zmieniony 23 gru 2004, 11:44 przez tynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 21 gru 2004, 23:12

Tak naszla mnie jaks nostalgia na wspomnienia i wiecie co .... wydaje mi sie ze to byl jeden z najbardziej udanych rokow mojego zycia poznalem ta osobe i wielu wielu fajnych ludzi w koncu pojechalem po 5 latach nad morze, zdalem mature, dostalem sie na studia i moje zycie nabiera jakiegos kolorytu zlota tak jak moja czcionka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 22 gru 2004, 11:32

kasieńka pisze:To chyba beda najgorsze świeta w moim zyciu :(

Moje raczej też :cry:
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 22 gru 2004, 12:09

Cierpki zapach gałęzi świerkowej,
łagodny blask migocącego ognia,
czułe uściski rodziny i przyjaciół -
to proste radości płynące z Bożego Narodzenia,
które sprawiają, że święta są cudowne.

Życzę WSZYSTKIM radosnych świąt i szczęścia w Nowym Roku :D
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 22 gru 2004, 16:23

A ja z tegorocznych świąt jakoś wyjątkowo się cieszę. :) Spotkam się wreszcie z całą rodzinką, której już bardzo dawno nie widziałam i pojadę w pewne piękne miejsce, do którego tęsknię przez cały rok. A po za tym to lubię święta choćby z tego banalnego powodu, że jest choinka, a rodzinka przynajmniej stara się, żeby była jako taka atmosfera, będą prezenty i życzenia. W tamtym roku miałam beznadziejne święta, prawie w ogóle się z nich nie cieszyłam i miałam całkowicie zepsuty humor, nawet nie wiem z jakiego powodu, a w tym roku się ogromnie cieszę z tych świąt i jestem jakoś pozytywnie do życia nastawiona. :wink:

I życzę wszystkim wesołych, spokojnych, udanych świat i spełnienia marzeń!!!
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 gru 2004, 19:19

CHCIAŁAM ZŁOŻYĆ WAM DRODZY FORUMOWICZE ORAZ CZŁONKOWIE ZESPOŁU ŁZY GORĄCE, CHOĆ PRZYKRYTE POKAŹNĄ WARSTWĄ ŚNIEGU ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE...
I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU :)...

Wróć do „Różne czyli Inne”