NIENAWIDZE DILERÓW NARKOTYKÓW ... :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
beatka

NIENAWIDZE DILERÓW NARKOTYKÓW ... :)

Postautor: beatka » 23 gru 2002, 23:52

A WY LUBICIE DILERÓW ??? JA SIE JESZCZE Z TAKIMI LUDZMI NIE SPOTKALAM I MAM NADZIEJE, ZE SIE NIE SPOTKAM...
PODOBA WAM SIE TA PIOSENKA, BO DLA MNIE BAAAAAARDZO :P CHOCIAZ MOJA MAMA MÓWI, ZE NIE WART TEGO SLUCHAC, TO JA WIEM, ZE NIE MA RACJI... :wink: :D :o :lol: :P
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 23 gru 2002, 23:54

Piosenka nie jest nawet taka zła ale na JJJ są zdecydowanie lepsze.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 gru 2002, 0:16

zależy jeszcze dlaczego Ci ludzie zostali dilerami, ale ogólnie to nienawidze takich ;)
a piosenka - Łezki mają lepsze.. ta nie należy w każdym razie do moich ulubionych
Awatar użytkownika
beatka

Postautor: beatka » 24 gru 2002, 0:28

nie wiem co wam w tej piosence sie nie podoba, dla mnie jest ona jedną z najfajniejszych, wyróżnia się od reszty... ale kazdy ma sfuj gust, no nie :P
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 24 gru 2002, 0:31

F sumie to ja "nie nawidze dilerow narkotykow bo sprzedaja smierc a ja kocham zycie". A co do tej piosenki to tez nie jest moja ulubiona, a nawet powiem ze jej nie lubie ;P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 gru 2002, 0:46

beatka pisze: nie wiem co wam w tej piosence sie nie podoba, dla mnie jest ona jedną z najfajniejszych, wyróżnia się od reszty... ale kazdy ma sfuj gust, no nie :P

no tak.. :roll: nie podoba się to, że jest zrobiona pod publike..
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 gru 2002, 1:07

Jak chcecie zobaczyc dilera to czesto leci na TV4
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 24 gru 2002, 1:29

Ja tez jeszcze nie widzialam ;(
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 24 gru 2002, 4:15

Musze zaczą TV ogladac bo mini eciekawi jak wyglada ten klip.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 gru 2002, 5:27

Oj tak .. nienawidzę dilerów narkotyków ... a szczególnie jednego " Dilera " narkotyków, który Jest Jaki Jest :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 gru 2002, 6:31

Tak, ta piosenką też nie należy i do moich ulubionych piosenek...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 25 gru 2002, 8:13

qrcze ja tez jeszcze nie widzlaem ale fakt piosenka jest nawet nawet chciaz mi osobicsie podona bardziej LUKRECJA pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 gru 2002, 17:20

Ja też jeszcze nie widziałam i chcę baaaaaaedzo zobaczyć ten clip...ale znając moje szczęście to nie wiem kiedy zobaczę...może umieszczą clip na stronce...fajnie by było...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 gru 2002, 1:28

A mi teledyski ze stronki nie dzialają....buuuuuuu
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 26 gru 2002, 2:26

Co do Dilera... piosenka taka sobie, Łezki maja lepsze, ale calkiem sympatyczna. Ja ogolnie teledysku jeszcze nie widzialam, i pewnie jeszcze dlugo nie zobacze, bo znajac moje szczescie... a raczej czestotliwosc ogladania TV. Natomiast przypomniala mi ta piosenka pewne zdarzenie z mojego zycia....

2 lata temu w pazdzirerniku bylam w takim sanatorium okulistycznym. Ogolnie nudzilam sie tam jak mops, bo sanatorium dzieciece, daleko od domu, ja mialam 16 lat, a inni pacjenci duuuuuzo mniej. Trzymalam sie tam z takim Jarkiem, i przez krotki okres z pewnym Slawkiem. Slawek mial 15 lat.

Moja mam postanowila mnie tam odwiedzic, i jakos tak od niechcenia powiedziaa mi, ze nie zyje moj znajomy, nawet dobrze go nie kojarzyla, nie pamietala nawet jego imienia. Marek... co to byl za czlowiek... bardzo wrazliwy. Mial problemy, nie da sie ukryc. W sumie zyl sobie spokojnie do czasu.... po kolei zawlilo sie na niego sporo rzeczy. Umarla siostra, zaraz potem rozeszli sie rodzice, on wylecial ze szkoly... nie podolal, zaczal brac prochy, Poszlo szybko. Matka sie nim nie zajmowala, byla zajeta kariera. Cpal, coraz wiecej i wiecej. naprawde poszlo szybko, on chybanie chcial zyc... staralam mu sie jakos pomoc. nie odrocilam sie od niego wtedy, przynajmniej probowalam utrzymac kontakt, ale bylo to trudne.

Dowiedzialam sie, ze on nie zyje, od mamy. Udawalam, ze mnie to nie obeszlo, mama nawet nie wiedziala, ze on byl moim przyjacielem. W sumie dotarlo to do mnie dopiero nastepnego dnia.

Slawek wpadl po cos do mnie do pokoju, zobaczyl, ze placze. Spytal, co sie stalo. Slawek byl dealerem. On, dealer, pocieszal mnie po tym, jak moj przyjaciel sie zacpal. Do dzis dla mnie niuepojeta sprawa, ze wlasnie on. W sumie nie oceniam tutaj Slawka, opowiedzial mi sporo o swoim zyciu. Naprawde ciezkie zycie. wtedy przebywal w domu dziecka, nie wiem jak teraz. Do dzis nie potrafie zrozumiec jak to sie stalo, ze dealer mnie pocieszal po smierci Marka, ktory sie zacpal. W sumie nie wiedzialam co mam o tym myslec. On naprawde mi wtedy pomogl. dealowal, a mimo to potrafil mnie pocieszyc w tej sprawie. Kiedys mu powiedzialam, ze on jest dla mnie morderca w bialych rekawiczkach. on powiedzial, ze wie o tym, ze pewnie ilustam z jego klientow nie zyje, ale dla niego to jest sposob na zycie, on na tym zarabia, a ten, kto chce kupic i tak kupi, czy on bedzie to sprzedawal czy nie. Nie zgodzilam sie z nim wtedy.... ale naprawde nie wiem co mam o nim myslec. Bylo mi go zal, naprawde, nie byl glupi, szlo z nim pogadac, mozna bylo na niego liczyc, byl przyjacielem. ale dealowal.... do dzis nie wiem co mam myslec o slawku. kiedys myslalam, ze dealer jest do szpiku zly. ale poznalam slawka... normalny czlowiek, czuje tak samo jak my, chociaz.... chyba nie do konca... slawek jest ostro doswiadczony przez zycie... wiele widzial, wiele przezyl.... pewien rodzaj znieczulicy na to wszytsko??? moze... al eniczym sie nie wyroznia ode mnie, od was, od nikogo. wyglada jak inni, jest inteligenty... zal mi go. lubilam go, a jednoczesnie nim gardzilam... ale mi pomogl... nie wiem co mam myslec, naprawde
Obrazek

Wróć do „Łzy”