Samobójstwo, czyli zabij się, zabij...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 07 sty 2003, 18:24

Syriel pisze: Dobra, dzięki Adam że starałeś się nawiązać do tematu posta. Mam jeszcze pytanko do ciebie. Jeśli by ktoś popełnił samobójstwo przy którejś piosence łez to jakbyście się czuli??

Genialne pytanie :? :roll:

Syriel - jakbyś się czuła jakby ktoś zadał Ci takie pytanie???
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 08 sty 2003, 15:55

Nie widzę nic złego w tym pytaniu. Raczej nikt by mi takiego pytania nie zadał. Poza tym nie chodzi mi o to że np. zespół ma się czuć winny za to, że ktoś się zabił przy ich piosence, ale raczej wątpie żeby to nie zrobiło na nich żadnego wrażenia. Napewno czuliby się przynajmniej dziwnie...

Tym samym ponawiam pytanie i liczę, że ktoś z zespołu (nie konicznie Adam mi odpowie)...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 08 sty 2003, 20:26

No, temat szokujacy troszeczke

Wiec... dla mnie sprawa wyglada nastepujaco. na pewno dla kogos sama piosenka nie moze byc powodem. Przeciez do tego trzeba desperacji. Gdzies po drodze padlo stwierdzenie, ze do tego trzeba miec slaba psychike. Nie wydaje mi sie, samobojstwo nie jest latwa sprawa i tez wymaga sily. nie jest tak latwo przeciac zyle, czy cos. chociaz... chyba trzeba stracic cala nadzieje. jak sie nie ma nadzieji to nie ma sie nic. nadzieja daje sile by zyc, brak nadzieji daje sile by sie zabic. przynajmniej tak mi sie wydaje.

co do piratow asiunci. kupuj jak uwazasz, ale nie wydaje Ci sie, ze nie eypada informowac o zamiarze kupna pirata na OFICJALNEJ STRONIE ZESPOLU LZY? poza tym jak Adrian mial na Ciebie najechac? Ty #$%^%#^%^^$ ani sie waz kupowac pirata mojego zespolu, bo w zeby? Co On by mogl Ci napisac? nic. a mi sie wydaje, ze trochenie w porzadku jest kupowac piraty zespolu, w koncu ktos na to ciezko zapracowal i nalezy mu sie wynagrodzenie. to tak jakbys sie smiala zespolowi w twarz, mowiac o tym na tym forum.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 sty 2003, 22:57

Buahahahahah, po prostu ja, jeszcze przyjedz do legnicy i mnie pogryś wrrrrrr...
agresja tryska z pyska. sorry, nie chcialam Cie obrazic. nie masz pyska, masz tak jak kazdy czlowiek (?) twarz.
ales mnie nawyzywala, jacie! a jak chcesz mi dac w zeby to bardzo prosze. nie obraze sie, bo i tak nie odwarzylabys sie tego zrobic.

Słońce- plyta z ktora zrobie co zechce. kupie, nie kupie, przegram, kupie pirata, sciagne Mp3, oleje.
kogo to obchodzi??????????

zespol Łzy jest bardziej wyrozumialy niz Ty. widzisz, pewne rzeczy trzeba zrozumiec. zespol ma na tyle inteligencji ze rozumie. pozdrawaim. :twisted:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 08 sty 2003, 23:55

Boże ... coraz częściej jak Was czytam, to mi słabo ... :roll: Syriel ... posta nie napisał Adam, tylko Adrian ... jeśli kojarzysz kto to w ogóle jest :? A pytania gratuluję ... nie ma co ... Asiuncia ... proponuję leczenie ... chyba jeszcze nie jest za późno ... przecież Ci dziewczyno Adrian napisał, że ludzie, którzy się zaopatrują u piratów, doprowadzają do załamania gospodarczego kraju ... to faktycznie ogromny komplement ... :?
ja plyte Łez mam oryginalna, a ze sloncem nie wim jak bedzie.
... a Słońce to czyja przepraszam płyta ????
" Agresja tryska z pyska " ? ... gratuluję inteligencji ... nie obrazisz się serio ? ... bo może ja bym się " odważyła " :?

Słońce- plyta z ktora zrobie co zechce. kupie, nie kupie, przegram, kupie pirata, sciagne Mp3, oleje.
kogo to obchodzi??????????
... no właśnie nikogo ... więc po cholerę tak szeroko rozwijasz temat ??? ............................. :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 09 sty 2003, 15:01

Buahahahahah, po prostu ja, jeszcze przyjedz do legnicy i mnie pogryś wrrrrrr...

wiesz co? smieszna jestes. co ja mam do tego? nie mam co robic, tylko sie jeszce z toba uzerac? ja tylko napisalam, delikatnie usilowalam, ale widze, ze nie wyszlo, delikatnie uswiadomic, ze robiszz z siebie kretynke jakiej swiat nie widzial. osmieszasz sie na tym forum, i to bedzie koniec mojego komentarza na twoj temat. i nie jestes w stanie mnie obrazic, nawet sie nie wysilaj. agresja tryska z pyska.... ciekawe gdzie??? smieszna jestes. jezeli ty zwykly post nazywasz agresja, to ja dziekuje :) przeczytaj moze dokladniej moj post, moze to zrozumiesz. chociaz nie sadze... :lol:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 sty 2003, 17:08

ja sie smieje z komedii. mysle, ze super byl shrek i epoka lodowcowa :)
no i jeszcze nie zapominajmy o tym, ze sie smieje z samotnej :P
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 sty 2003, 18:29

Hmmm.... Kathleen_kelly mam nadzieję, ze wybaczysz mi to uchybienie, że nie napisałam Adrian, ale Adam... ale szybko przeglądałam wtedy rorum i nie dokładnie przeczytałam... TO STRASZNY BŁĄD I TRAGEDIA!! NAPRAWDĘ DO NICZEGO SIĘ JUŻ NIE ZADAJĘ I NIE ZASŁUGUJĘ BY MÓWIĆ ŻE JESTEM FANKĄ ŁEZ!!!!.... chyba się rozpłaczę...

ps. jakby ktoś nie wiedział to był sarkazm :)
ps2. A kto to ten Adrian ?? :wink:

ps3. Adrian nie obraź się, to był żart :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 09 sty 2003, 20:05

Mnie na przykład "Akademia policyjna" dołuje wyraźnie bardziej niż muzyka Łez.

Jak sobie pomyślę, że nie śmieszy mnie to, przy czym większość ludzi peka ze śmiechu - to mi od razu przychodzą mysli, że się do tego swiata nie nadaję...
Adam
gg 1412220
marigell

Postautor: marigell » 09 sty 2003, 20:14

Adas pisze:Jak sobie pomyślę, że nie śmieszy mnie to, przy czym większość ludzi peka ze śmiechu - to mi od razu przychodzą mysli, że się do tego swiata nie nadaję...

Dlaczego od razu takie myśli, ze skoro Cię nie smieszy to co większość to się nie nadajesz do tego świata??? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 sty 2003, 20:15

to możemy sobie podać dłonie Adaś..
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 sty 2003, 20:19

Ja to sie smieje ze wszytskiego prawie. hehe czasami to nawet z zeczy z pozoru nie smiesznych. Wogule zycie jest smieszne. Wszytsko jest smieszne. Heheh
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 sty 2003, 13:57

Tu tez postu wcięło :? Z tym forum jest cos nie tak
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 sty 2003, 21:46

:?:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 sty 2003, 21:46

dokłądnie.... przecież nie będę teraz w każdym temacie kropki stawiać żeby zobaczyć nowe posty :?

Wróć do „Łzy”