Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Postautor: Syriel » 10 sty 2003, 21:26

Tak sobie myślę co tu napiasać i jaki post stworzyć i tak mi wpadło do głowy, ze może opowiem wam jak się pierszy raz spotkałam z Łzami (a kogo to obchodzi??:) No, więc pewnego pięknego dnia mój brat (12 lat :)) przyszedł do domu i zaczął mi śpiewać jakąś piosenkę coś w stylu "to ja narcyz się nazywam. przepraszam i dziękuję ja tych słów nie używam..." I tak chodził cały dzień i mi to śpiewał... non stop. wiecie jak to jest... można dostać wymiotów... tym bardziej że ta piosenka mi do gustu nie przypadła. No to pytam go co to jest (??) on mi na to ze Łzy.... Później poznałam Agnieszkę, która też nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia.... I wiecie. chyba nigdy nie zachełabym słuchać łez gdyby nie moon (dozgonne dzięki :)). Który pokazał mi prawdziwe ŁZY... Posłuchałam "w zwiąsku z samotnością" i odkryłam naprawde inteligętne teksty i świetna muzykę....

A JAK BYŁ WASZ PIERWSZY RAZ ;)???
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 11 sty 2003, 16:09

uslyszalam Agnieszke. po paru przesluchaniach znalam caly tekst tej piosenki i spodobalo mi sie to :)
potem kuzyn wgral mi na kompa cala plyte "w zwiazku z samotnoascia". Gdy ja przesluchalam stwierdzialam, ze Łzy sa po prostu genialne. no i polubilam ich. :lol:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 11 sty 2003, 19:37

A więc tak...mój pierwszy raz to był z Łukaszem... :lol: chodzi o Łzy oczywiście ! (bez skojarzeń proszę!).Słuchaliśmy na okrągło płytki "Słońce", nawet nie wiedziałam czyja to płytka,ale użekł mnie głos Ani :D Zwłaszcza "Łzy szczęścia" wydawały mi się najlepszą piosenką, no i w sumie tak jest do dzisiaj... :) Jak dowiedziałam się nazwę zespołu to musze sie przyznać, że zdziwiałam się bardzo, bo znałam wcześniej "Narcyza" i nie spodziewałam się, że to ten sam zespół. Od tamtego momentu minęło 1,5 roku...a ja nadal nie umiem zatrzymać Łez, niech lecą !!!! :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 sty 2003, 21:32

Ja pierwszy raz usłyszałęm Agnieszke ale mi sie nie spodobał ten kawałek, dopiero jak kolezanka mi zapodała Słonce to mi sie Łzy spodobały.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 sty 2003, 11:07

Często jest tak, że ktoś pierwszy raz słyszy narcyza lub agnieszkę i to chyba może trochę uprzedzić do Łez, bo to nie są ich najlepsze piosenki...
Ja miałam taki właśnie uraz... Moon na okrągło słuchał Łez i też mnie do tego namawiał, a ja na to: daj spokój przecież Narcyz jest do kitu... Co ten zespół może mieć do zaoferowania? Tak szczerze to nawet po pierwszym przesłuchaniu "W związku..." nie byłam do Łez przekonana... Ale akurat niedaleko (w Mysłowicach) był koncert Łez i Moon mnie przekonała żebym z nim jechała.... Tam CAŁKOWICIE ODLECIAŁAM :)!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Olcia

ŁZY

Postautor: Olcia » 12 sty 2003, 14:57

ja zaczełam słuchać ŁEZ w sanatorium bo moja koleżanka bardzo lubi ten zespół i tak jakoś wyszło że ja też zaczełam słuchać a było to w te wakacje i od tamtej pory słucham ŁEZEK codziennie i jak jestem w szpitalu to mi humor poprawiają:) i od tamtej pory [color=red]KOCHAM ŁZY :!:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 sty 2003, 19:19

polubiłam od OWJH a pokochałam od JJJ :lol:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 sty 2003, 13:28

ja siedziałam na ławce z koleżanką i kolegą kiedy to w pobliskim pubie usłyszeliśmy fajną melodię. były to oczywiście łezki i ich Agnieszka. wtedy niewiedziałam co to za zespół i jaka piosenka. spodobało mi siem i poszłam kupić sobie płytkę. na wakacjach dobrze siem przy niej bawiliśmy i po powrocie postanowiłam sobie kupiś "słońce" nie mniej mi sie zpodobała niż "WZZS". od tamtej pory kocham łezki i to miejsce dzięki któremu dowiedziałam siem o ich istnieniu.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 17 sty 2003, 20:12

A mi koledzy śpiewali całą podróż z Barcelony w Sylwka 2000/2001 i w ich wykonianiu ta Agnieszka była bardzo rozmaicona, więc po powrocie zainteresowałam się Łezkami i tak już zostało... :lol:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 sty 2003, 20:30

jedno jest pewne. nigdy nie bedem żałować
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 sty 2003, 22:09

Ja słyszałem "Agnieszkę" i "Narcyza" i podobało mi się to - bardziej Agnieszka, ale to nie było nic wielkiego.... minęło sporo czasu od tych piosenek.... nigdy nie polubiłbym Łez gdyby nie moja siostra "GABI" ;) która pożyczyła płytę "W Związku Z Samotnością" - wtedy odleciałem do baśni niekończącej się.... Wtedy już zbliżała się premiera 3 płytki (było to jakieś 2 miesiące przed - była jeszcze wtedy stara strona www.lzy.wb.pl ) Następnie kupiłem "JJJ" - odlot - i na końcu w sklepiku ŁEZ zamówiłem "SłOŃce" ..... potem koncert.... i kolejny odlot... i do dziś I LOVE łzy ... teraz czekamy na 4 CD :):) !!!!!
...
Awatar użytkownika
Dave

Jak poznałem muzykę Łez.

Postautor: Dave » 17 sty 2003, 23:53

Pierwszym utwórem "Lez" jaki usłyszałem była oczywaście "Agnieszka..."; było to podczas jednego z naszych klasowych wypadów przed maturą. Pomyślałem wtedy: śmiały tekst, nizły wokal, no i muza zupełenie odmienna od tej obecie puszczanej w radiu - muszę poznać lepiej ten zespół. Jednak czas płyną, a ja nie znajdowałem motywacji żeby kupić płytkę. Słyszałem co prawda "Narcyza" i "Opowiem..." ale nie ujęły mnie za bardzo. Podczas ostatnich wakacji byłem u kumpla, który miał płytkę "W związku...". Pożyczyłem ją od niego by wreszcie przekonać się co to za zespół. Przesłuchałem tą płytkę i....odpadłem. Dawno nie słyszałem tak dobrej płyty, byłem pod wrażeniem. Potem przyszedł czas na ( juz w pełni świadomie !!! ) na "Słońce" i "JJJ" i w ten sposób "Łzy" stały się moim ulubionym zespołem :!: :!: :!: :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 sty 2003, 0:18

Czy tylko ja usłyszałam "Agnieszke" po raz pierwsz w wakacje 2002 ?? :D
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 18 sty 2003, 0:48

Ze mna bylo podobnie. Najpierw była Agnieszka, potem Narcyz a potem dłuuuugo, dłuuuugo nic....Az pewnego pieknego wieczoru zgrywałem od kumpla jakies MP3 gdzie było kilka kawałków z "W związku z samotnością" i bomba wybuchła!!!! Zauroczyły mnie niepowtazalne teksty i piekny głos Ani. Nie to żebym odtego czasu słuchał tylko Łez, ale przyznacie sami, że zaden inny zespół czy wykonawca nie twozy kawałków zawierających w sobie tyle treści i sensu! I jeszcze w takim pieknym wykonaniu! Jak dotychczas niedane mi było byc na zadnym koncercie , ale mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni.Myślę też ze muzyka łez jest dla ludzi (w miarę)inteligentnych, bo zaden tempy dresiarz nie jest w stanie jej zrozumiec. I za to takze lubie Łzy. POZDROWIENIA DLA ZESPOŁU I DLA WSZYSTKICH FANÓW!
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 18 sty 2003, 21:51

ja pisalam to juz 3 razy i za kazdym razem wyslac nie moglam przez te problemy wiec pisze jeszcze raz. A wiec Lzami "zarazialam sie" od kolezanki. Ona wtedy slucgala "zabij sie..." i "agnieszki" tylko to juz bylo dawno dawno temu i jej przeszlo a mi juz tak zostalo. I sie z tego powodu bardzo ciesze ;P

Wróć do „Łzy”