Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
palinka

Postautor: palinka » 15 lis 2003, 23:29

Ja właściwie sama nie wiem kiedy zaczeła się moja historia z zespołem Łzy chyba jakieś 2 lata temu usłyszałam jedną z piosenek i kupiłam ich płytę i myślę że to był początek mojej historii z Łzami :P
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 16 lis 2003, 8:58

Ja nie dosc, ze brat mi czasami o tym nawijał to jeszcze na kolonii kumpela miała WZZS no i od tego zaczeła sie moja historia ze ŁZAMI a to już trwa ok. 3 lat :lol: ale dopiero od niedawna zaczołem sie interesowac tym berdziej
Awatar użytkownika
Agacisko

Postautor: Agacisko » 16 lis 2003, 20:11

Moje historia poznania Łez...
czyli ten pierwszy raz :D był trochę banalny ale prawdziwy
Pierwszy raz usłyszałam i zobaczyłam Łezki w postaci "Agnieszki" chyba nawet w polsacie ale 2 :D ale nie zwróciłam zbyt wielkiej uwagi na to, bo jak można śpiewać o jakieś Agnieszce i o czymś co jej się przytrafiło. Tak, to było pierwsze wrażenie, kolejny utwór łatwo wpadający w ucho, ale nic po za tym ( nie miałam wtedy za dobrze rozwiniętego zmysłu słuchu i czucia :wink: ). Potem zobaczyłam "Narcyza". I tu nie skojarzyłam od razu że to Łzy :D eee ponieważ miałam wrażenie że zespół ma dwie wokalistki...taaaak Ania mi się poprostu dwoiła :D Wydawało mi się że na teledysku śpiewają dwie bardzo podobne dziewczyny...może nawet siostry :D (ale ja spostrzegawcza wtedy byłam :wink: ). Więc czatowałam na ten teledysk po to tylko żeby się upewnić bo znów utwór nie zrobił na mnie większego wrażenia, kolejny do nucenia pod nosem. I w końcu naprawdę zwróciłam uwagę po usłyszeniu ( i zobaczeniu :D) "Jej historii" wtedy się powoli zaczełam wsłuchiwać w brzmienie Łez. WZZS dostałam na urodziny które wypadają w wakacje więc miałam sporo czasu zeby poznać pozostałe utwory i poprostu je pokochać. I tak to się zaczeło. "Niebieska sukienka" wpadła bardzo głęboko w serducho i tam pozostała do dziś. Reszta potoczyła się bardzo szybko :D może to było nie dawno bo zaledwie 1,5 roku temu ale zupełnie nie żałuję
"Kiedyś miała życie, ale go nie karmiła, więc sobie poszło..."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 17 lis 2003, 22:04

ignis pisze: tak jakoś szło potem kupiłam 2 płytę ale jakoś nie słuchałam jej no może z 3 piosenki

ignis pisze:[b]ja to dopiero we czwartek kupiłam WZZS

albo czegos nie zrozumialam i zle doczytalam, albo.....masz w domu dwie plytki WZZS....hm? :) sorki ze sie czepiam ale jakos tak czytalam ten temat i cos mi sie nie zgadza....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 lis 2003, 17:26

Może Ignisnie wiem że WZZS jest drugą płytą a nie pierwszą... i moze jej chodziło o JJJ ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 18 lis 2003, 20:28

iwonkax pisze:
ignis pisze: tak jakoś szło potem kupiłam 2 płytę ale jakoś nie słuchałam jej no może z 3 piosenki

ignis pisze:ja to dopiero we czwartek kupiłam WZZS

albo czegos nie zrozumialam i zle doczytalam, albo.....masz w domu dwie plytki WZZS....hm? :) sorki ze sie czepiam ale jakos tak czytalam ten temat i cos mi sie nie zgadza....

mloda.jg pisze:Może Ignisnie wiem że WZZS jest drugą płytą a nie pierwszą... i moze jej chodziło o JJJ ;-)

[b]no więc tak...
pierwsza moja płyta to był składak i przyznam się ze to był pirat i były tam kawałki ze Słońca i WZZS ale od pół roku zaczynam kupowac oryginały i
pierwsze było NCNJ potem Słońce i ostatnio WZZS jeszcze niestety mam JJJ pirata :evil: i musze kupić demo i bedzie wszystko
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 17 kwie 2006, 23:05

Muzyke Łez poznałam od piosenki "Łzy szczęścia", ale wtedy jakos nie zwróciłam uwagi na zespól tylko piosenka mi sie podobała...
No, a pozniej byl Narcyz i Agnieszka i juz wiedzialm, ze to Łzy są :wink:
Nie wiem czy dobrze kojarze, ale mozliwe, ze jakos w 30 tonach wtedy Narcyza i Agnieszke widzialam :wink:
I zespól mi sie spodobał :) No, a pozniej juz jakos sie tak potoczyło...
Ale nigdy nie zapomne jak Agnieszka byla hitem na wszystkich szkolnych dyskotekach \m/
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, 16:56 przez Martuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 kwie 2006, 10:38

agnieszka sie wyprowadzila z chałpy i poszła do mnie. Wziela ze soba pęk narcyzów, odziała sie w niebieska suknie i opowiadała co u niej. A potem byla kaseta WZZS.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 18 kwie 2006, 10:52

a mnie szlag trafiał jak słyszałam w radiu "Agnieszkę"... po prostu nie mogłam. "Narcyza" też nie, wiało mi taką komercją, a leciało wszędzie :roll: a potem było "Jestem jaka jestem" - hit moich kolonii :) a gdy usłyszałam "Anastazję" zaczęłam słuchać Łez już tak na poważniej 8)
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 18 kwie 2006, 11:34

Było ciepłe lato...wtedy po raz pierwszy usłyszałam Agnieszke i Narcyza....Potem pożyczyłam całą kasete WZZS od Kumpeli i tak zaczeła sie "Miłość" do łez.... :lol: :D :P
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 18 kwie 2006, 13:34

Ja Łzy poznalem około roku 2001. U nas w bloku na parterze, mieszkali dwaj studenci. Czesto puszczali glosno muzyke, tak ze gdy otwierajac balkon ( ktory notabene był tak nisko ze mozna bylo wejsc do mieszkania stwiajac troche wyzszy krok ). Oczywiscie zawsze pełno przy nim bylo 'podworkowych dzieci', ja czasami tez lubiałem sobie sluchac. Pewnego dnia gdy po raz kolejny leciał wielki przeboj Ich 3 ' Powiedz', z sąsiedniego bloku uslyszałem ' Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka...' i zapytalem co to za zespol, powiedziano mi ze Łzy. Nazwa mnie zdzwiła. W ciagu paru dni ta piosenka ciągle za mna łaziła wiec popytałem i zdobyłem jakos WZZS no i tak sie zaczeło. Ale to nie był jakis zachwyt. Tak na serio to Łez zaczelem sluchac na poczatku 2003, gdy w tv zobaczylem teledysk do' JJJ' i zakochalem sie w tej piosence ( do dzis jest jedna z moich ulubionych). Potem to juz były ' Oczy', Opole i 'wpadłem' :lol:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 18 kwie 2006, 17:04

O widze, ze temat, który odnowiłam stał sie popularny :oops: :P

Emanuelnoire pisze: gdy w tv zobaczylem teledysk do' JJJ' i zakochalem sie w tej piosence ( do dzis jest jedna z moich ulubionych).

To moja piosenka, w której na maxa się zakochałam była "Opowiem wam jej historie" . Było to do tego stopnia, że kiedy jej słuchałam i miałam doła moja młodsza siostra sie o mnie bała, abym nie "wzieła garści tabletek" :P I, tak jak Ty Em z "JJJ", to jest nadal jeden z moich najlepszych kawałków :)
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 18 kwie 2006, 17:08

JJJ nie zalicza sie do ulubionych pisoenek łez, tylko jest ulubioną :>
Obrazek
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 18 kwie 2006, 20:39

Tiili pisze:Ale nigdy nie zapomne jak Agnieszka byla hitem na wszystkich szkolnych dyskotekach \m/

I nadal jest :D bynajmniej u mnie robi furorę :D ale żeby nie było, że off to u mnie przygoda z "Łzami" rozpoczęła się tak jak u większości od "Agnieszki"... Strasznie było jej wszędzie dużo, potem "Narcyz", "Opowiem Wam jej historię", "Jestem jaka jestem"... A gdy pojawiła się "Anka, ot tak" już uwielbiałam "Łzy" całym sercem i pozostało mi to do dzisiaj :lol:
Awatar użytkownika
beata234

Postautor: beata234 » 19 kwie 2006, 19:50

Nie liczę na to, że moja historia jest nie powtarzalna. Usłyszałam Agnieszkę i stopniowo zaczęłam szaleć na ich punkcie.Potem była Niebieska sukienka, a potem Anastazja. I tak się zaczęło. :wink:

Wróć do „Łzy”