Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
RuMcAjSiK

Postautor: RuMcAjSiK » 19 kwie 2006, 19:56

ajj.. ja mam chyba tutaj najmniejszy staż jeśli chodzi o sluchanie Łez... kiedyś to tylko niektóre piosenki słucham, największe przeboje, ale nie żebym była wielką fanką... ale jakiś czas temu (w sylwestra 2005) zmarł mój najlepszy kolega.. który był wielkim fanem tego zespołu... no i jakoś kiedyś.. chciałam sobie go wspomnieć i włączyłam jedną płytkę... potem drugą.... no i po prostu urzekła mnie ta muzyka, słowa... kocham to... ;-) || ([*])
...JesTem Znana I Lub!aNa TaM...
...Gdz!E Mn!e ZnaJą I LuB!ą...
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 19 kwie 2006, 20:09

Smutnie...ale Pięknie...
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 kwie 2006, 20:21

Chyba nie pisalem w tym temacie jeszcze :twisted: Moja Marta go wskrzesiła, więc trzeba sie wypowiedziec :twisted: Agnieszke slyszalem tam kiedys juz sto lat temu :twisted: Potem widzialem Anie w Szansie z Myslovitz, ale tak naprawde polubilem Łzy, po przesluchaniu WZZS jakos 4 lata temu. Kolezenka z klasy (metalówa \m/) pozyczyla mi te plyte, zebym zobaczyl, ze oni graja tez inaczej niz po Agnieszkowemu i gdy przesluchalem plyty zaczelo sie moje "fanostwo" :wink: :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
muzelka

Postautor: muzelka » 19 kwie 2006, 20:30

Moje pierwsze chwile ze ŁZAMI? to było kilka lat temu,nie pamiętam roku.. latem na koloniach dla dzieci z osiedla. co wieczór urządzaliśmy im dyskoteki. kolega na jednej z wieczornych dyskotek puścił Agnieszkę, a potem Narcyza,a ja go pytam: "ee,kto to jest?? i czemu ja ich nie znam???" 'Agnieszka' najpierw przyparła mnie do ściany,a potem dokonała we mnie takiego jakby,hehe,odrzutu że aż - po raz pierwszy w życiu - zaczęłam pogować !! :D Ja przez całe wcześniejsze życie myślałam,że nie lubię rocka :) Potem były pierwsze 2 koncerty,pierwszy chłopak,pierwsze pocałunki, pierwsze rozstanie,pierwsze samotne dni,wieczory i noce (to ostatnie to najgorsze) a wszystko to w towarzystwie muzyki ŁEZ. Od ŁEZ się zaczęło i na nich skończyło.. :) Ten zespół pokazuje mi, jak bardzo byłam wcześniej w sobie zamknięta,a przecież wcale nie musi tak być dalej. Wiem,trochę odbiegłam od tematu,ale słowa lecą,bo chcą. /pomysłodawcy dziękuję za ten temat/
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 20 kwie 2006, 18:06

Mój pierwszy raz: Na kolonii dziewczyny w kółko spiewały Agnieszkę jakoś nie bardzo mi sie podobała, zapytałam sie co to jest to mi powiedziały, że Łzy. Tylko pytanie jakie Łzy? Przyjechałam do domu i co się okazało mój kolega miał płytę no to sobie pozyczyłam posłuchałam i jakoś tak polubiłam, ale w sumie to zadko słuchałam. Później wyszło JJJ i od tego sie w sumie tak juz na maxa zaczeło, a w szczególności od Jestem jaka jestem, Dilera i Anastazji. A potem to juz z górki;)
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 20 kwie 2006, 18:55

Mój pierwszy raz... Hmmmm...
Zaczęło się chyba od częstego słuchania NCNJ, a zwłaszcza "Trochę wspomnień tamtych dni" (ze względu na klawisze). No i wciągnęło mnie. Potem były dłuuugie godziny słuchania i kolejne płyty. I tak trwa do tej pory :)
Obrazek
"kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd..."
isko_:)
Członek FFC

Postautor: isko_:) » 23 kwie 2006, 12:32

Ja pierwszy raz usłyszałam "Agnieszkę" w wykonaniu mojej koleżanki. Daaawno to było ;) Tekst spodobał mi sie na tyle, że od tamtej pory słucham Łez :)
Ska ska, ska skaranie,
Skaranie boskie z tym drogi panie!
Awatar użytkownika
chojnowskit

Postautor: chojnowskit » 07 maja 2006, 10:31

Mój pierwszy raz. Od Narcyza, z pirackiej płyty. Brat przyniósł i na okrągło słuchał. Urzekł mnie głos wokalisty/tki. Zapytałem go kto to śpiewa i usłyszałem że ŁZY. A niedługo po tym, tak z tydzień czasu,był ich koncert w TVP, z okazji platyny . Wtedy poznałem cały zespół. I ten cudny głosik. Póżniej jakieś kabarety z Agnieszką i Narcyzem. Szansa Myslowitz - genialne wykonanie utworu przez Anię. Troche tego uzbierałem na kasecie video i wycinki z prasy.
Obecnie trzy płyty WZZS,JJJ,NCNJ . Szkoda że jak na razie mało ich w tv.
Awatar użytkownika
_anastazja_

Postautor: _anastazja_ » 08 maja 2006, 15:56

Moje pierwsze spotkanie z twórczością powyższego zespołu nastapiło 29 stycznia 2002 roku :) dzięki Weronice, dzięki:* Potem słuchałam ich jakoś do marca 2003, a potem jakoś od listopada 2003 i do teraz :)
'Ciemno, coraz ciemniej za dnia,
nieprzyjemne, chłodne ściany ze szkła,
pierwsza spowiedź od 9 lat,
więcej grzechów nie pamietam
umarł we mnie świat...'
Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 11 maja 2006, 15:31

to bylo dosyc dawno ....poprostu uslyszalam "agnieszke" "narcyza" i "zabij sie"...i wtedy sie "zakochalam":) teraz ciagle ŁZY ŁZY .. co nie powiem to cytat z piosenek:) wszyscy maja mnie juz dosc:D
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 11 maja 2006, 22:25

a ja pierwsze uslyszalam "Słonce " i "Ostatni list" (znacie to?)..... i wtedy jeszcze nie spiewala tego Ania..............
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 12 maja 2006, 13:05

" Ostatni list" ? Takiech piosenki nie ma. :roll:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 maja 2006, 13:12

może jej nie znasz tylko.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 maja 2006, 13:13

Zaufaj Marcie :wink:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 maja 2006, 13:16

moze kiedyś wydadzą pod szyldem "in the beginning", sprzeda się jak Słońce i WZZS razem ;))
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”