Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 12 maja 2006, 15:39

A, rozumiem, skoro tak :wink:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
przemx

Postautor: przemx » 12 maja 2006, 18:30

pamiętam to dosyc dokladnie...
moj kuzyn dostal plytke 'nie czekaj na jutro' , w ktorej byly jeszcze najwieksze przeboje łez z poprzednich albumow. zaczalem sluchac i sie zakochalem - w stylistyce muzyki i glosie ani. hiehie. od tamtej pory czesto sluchalem plyty kuzyna, bo pozyczyl mi ja. jemu niestety przeszla milosc do lez, jesli tak moge nazwac to co go lączylo z zespolem. a u mnie bylo roznie;) teraz jest dobrze. pozdrowiony!
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 12 maja 2006, 21:22

Ostatniego listu nie ma, ale kiedys byl.....szkoda ze nie ma..... nie znalazl sie niestety na plycie.... :cry:
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 12 maja 2006, 22:36

Ja do tej pory pamiętam jak jakieś hmmm 5-6 lat temu razem z moniczką s-14 (bo mu sie znamu ok 10 lat) siedzieliśmy przed kompem i na cały regulator śpiewaliśmy "zabij się, zabij się.." Ech to były czasy...
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 13 maja 2006, 16:26

Moją pierwszą piosenką Łez jaką w życiu słyszałam też był utwór "Zabij się...". Byłam wtedy u kuzyna i grzebałam mu w kompie, szukając ciekawej muzyki. Tak mi się ta piosenka spodobała, że zaraz następnego dnia poleciałam do sklepu i kupiłam płytę "Słońce". :D
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 13 maja 2006, 22:45

No tak, u mnie był podobnie jak już napisałem. "Zabij się... " był może nie pierwszą ale jedną z pierwszych którą usłyszałęm.
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 14 maja 2006, 15:28

Pierwszą piosenką jaką usłyszalam była "Agnieszka...", ale wrażenie na mnie wywarły dopiero "Niebieska sukienka" i "Opowiem Wam jej historię" :)
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 14 maja 2006, 16:44

Pamietam że "Agnieszka" mi się za pierwszym razem nie podobała. Zresztą do tej pory nie uważam jej za wybitny utwór.
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 14 maja 2006, 17:20

Pierwszy raz usłyszałam 'Agnieszke' u kuzynki na komuni,cały czas to puszczał mój kuzyn,nie powiem spodobało mi sie,nawet nie wiedziałam kto to gra i w ogóle,ale mnie to nie interesowało.Później usłyszałam 'Narcyza' i 'Przebój' również mi się spodobały,ale dalej nic.W końcu 22.05.2004r. odbył sie koncert Łez w Grójcu na który poszłam(miała zagrać również Maryla Rodowicz na następny dzień i co patrzyłam na transparent,że zagrają Łzy i Maryla to mówiłam 'Łzy,no mogą jeszcze być,ale za tą Rodowiczową mogliby wziąć kogoś innego') i właśnie od tego koncertu wszystko się zaczęło.Pamiętam ten koncert jakby był wczoraj :P
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Członek FFC

Postautor: gwiazdeczka » 14 maja 2006, 17:38

u mnie zaczeło sie również od Agnieszki , moja koleżanka ja cały czas śpiewała wpadła mi w ucho, zaczełam ją sobie nucić. Później inna koleżanka powiedziała że ma fajną płytke, więc pozyczyłam ją. Była to płyta WZZS no i zakochałam się niej i w głosie Ani:) później były inne płyty i trwa to jeszcze... :D :D
Skoro już jestem tu, nie zatrzymujcie mnie
Jeśli mnie znasz, to wiesz, zrobię co chcę

Postautor: alfaela » 14 maja 2006, 23:06

U mnie się zaczęło od "Narcyza"... Znałam tekst... Znałam melodię... Ale jakby się mnie ktoś zapytał jaki zespół to śpiewa to bym powiedzieła, że nie mam pojęcia :D . Potem było "Jestem jak jestem". Spodobała mi sie ta piosenka. Głos wokalistki skąd znałam, tylko trzeba było skojarzyć skąd. No i tu przyszła moja kuzynka z płytą "WZZS". A potem już dalej jakoś poszło... :wink:
"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę,
ale gorące serce każe inaczej.
Hej, hej, hej, taka jestem już.
Hej, hej, hej, taka jestem już."
Awatar użytkownika
Pyśka

Postautor: Pyśka » 15 maja 2006, 15:18

Łzy znam od początku, czyli od "Agnieszki" uwielbiałam ich wszystkie piosenki, lecz jakos nigdy nie interesowałam się nimi szczególnie. Dopiero niedawno (jakies pół roku temu) odkryłam, ze tak naparwdę tworzą wspaniałą i niepowtarzalna muzykę. Zapoznalam sie z całą dyskografią, która mnie totalnie oczarowała. Żałuję, ze dopiero teraz mnie tak oswieciło ;)
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 15 maja 2006, 15:56

Pyśka pisze:Łzy znam od początku, czyli od "Agnieszki"

Od początku :roll: WZZS to druga płyta, chyba, że masz na myśli jakiś inny początek?
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 maja 2006, 16:35

A Demo i Słońce?
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Pyśka

Postautor: Pyśka » 15 maja 2006, 17:15

Chodziło mi o ten "medialny" początek ;) Agnieszka byla chyba pierwsyzm singlem, nieparwdaz?

Wróć do „Łzy”