Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 15 maja 2006, 18:31

"Aniele mój" ("Aniele mój" + "Emmanuelle Noire"), a później "Modlitwa - dziękuję" ("Modlitwa - dziękuję" + "Narcyz się nazywam") i dopiero trzecim singlem byla "Agnieszka już dawno..." :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 17 maja 2006, 11:13

moja przyjaciolka przez dlugi czas jak ja uwielbiala "łzy". jednak po HKNB jej uwielbienie opadlo,bo piosenki dla niej zaspokojne. jednak ostatnio puscilam jej JJJ i znowu polubila "Łezki"... ach te kobiety.. :twisted:
Awatar użytkownika
~Kama

Postautor: ~Kama » 17 maja 2006, 21:03

O Łzach usłyszałam juz kilka lat temu kiedy wszyscy nucili "Agnieszke". Ogolnie nawet słuchałam, ale nie ruszyło mnie to zbytnio.
Kilka tygodni temu dzięki MeDuzie (własnie z tego forum) poznałam inne piosenki i na nowo zaczełam słuchać Łez. Uważam, że grają świetną muze :)
Awatar użytkownika
wampirek999
Członek FFC

LOdowa kra skapana w śniegu to właśnie ja ....

Postautor: wampirek999 » 17 maja 2006, 22:31

Mnie łzami zarażiła kuzynka która obecnie ich wogle nie słuch ale dawniej było inaczej To ona pokazała mi i zapoznała z repertuarem. Jestem jej zato wdzięczna bo teraz nie moge Już inaczej życ dają mi zawsze siłę do życia i wiarę w ludzi Nawt kiedy mam ogromnego doła wystarczy że posłucham Łez i wszyskie zmartwienia i troski jakoś bledną, znikają.KOCHAM ŁZY :!: :!: :!: Dajecie mi takiego powera jak nic WIELKIE DZIĘKI :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 maja 2006, 23:15

Kochasz Łzy? A dokładniej kogo? Anię? Adama? Arka? A jak Łzy Ci dają powera?
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 18 maja 2006, 8:53

Oj Dmian juz nie ironizuj.
Wiesz taki wiek :lol:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 17 lip 2006, 9:32

Ja, jak większość z Was, najpierw usłyszałem Agnieszkę. Spodobała mi się i to nawet bardzo, wszyscy ją u mnie w szkole śpiewali i przerabiali na własne wersje i takie tam. Potem był Narcyz, ale z początku nie przypadł mi za bardzo do gustu. Póżniej w moim otoczeniu przestało się kompletnie mówić o Łzach, był wielki boom na Ich Troje, Tatu itp. A tak naprawdę Łzy stały się moim ulubionym zespołem i całkowitym muzycznym faworytem latem 2003 roku, oczywiście dzięki "Oczom". Na początku nienawidziłem tego kawałka. Dlaczego? Po pierwsze: moja rodzina i znajomi słuchali tego dzień i noc. Po drugie: wiązał się z moimi blesnymi wspomnieniami, tzn. nie tak jak w tej piosence, po prostu dwa miseiące wcześniej rozstałem się ze swoją ukochaną. Ale im częściej słuchałem tej piosenki, tym bardziej ją pokochałem i dzisiejszego dnia, tzn. po trzech latach od tamtych pamiętnych wakacji, jest moją ulubioną piosenką. A Łzy? na pewno ulubionym zespoiłem. Od tamtego czasu oglądam Łzy, kiedy tylko są w telewizji. Cały czas słucham sobie ich piosenke, śpiewam w dodatku. Mimo iż w związku z ogromną sympatią do tego zespołu jestem skazany często na prześmiewki (mopi znajomi to z reguły technomaniacy), kocham ŁZY i nie przestanę! :D
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 17 lip 2006, 11:29

moje spotkanie z muzyka Łez bylo przypadkowe :D moja kolezanka puscila mi piosenke ktora jej sie spodobala. wiec co zrobic trzeba posluchac :lol: byla to "opowiem wam jej historie" po wsluchaiu sie w teks doszlam do wniosku ze jest to jedna z najlepszych piosenek jaka do tej pory slyszalam. wtedy jakos mnie nie zaciekawilo kto to spiewa ale luz :) po jakims czasie moj brat nagral na komputer kilka piosenek z plyty "jestes jaki jestes" ("nadzieja nie dla mnie" , "nocami i dniami...") i dopiero wtedy zainteresowala mnie tworczosc tego zespolu (dziekuje braciszku :D )
Ostatnio zmieniony 25 lis 2006, 16:44 przez pama63, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anka-4991

usłyszałam oczy...

Postautor: anka-4991 » 19 lip 2006, 9:48

Usłyszałam piosenkę oczy szeroko zamkniętebardzo mi się spodobała,więc pobiegłam do sklepu i kupiłam wszystkie płyty Łez!Bardzo mi się sppodobała ich muzyka. :!: :mrgreen:
Anka
Awatar użytkownika
Analea
Kontaktowanie:

Postautor: Analea » 19 lip 2006, 10:08

przyjaciolka puscila mi piosenke zdaje sie z Łzy szczescia i tak sie zaczeło słuchanie Łez :)
teraz gdy udało nam się wzajemnie odnaleźć

jestem pewna, że nie jest to tylko przypadek..

chcę byś był u mojego boku..
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Re: usłyszałam oczy...

Postautor: Nemo » 19 lip 2006, 10:58

anka-4991 pisze:Usłyszałam piosenkę oczy szeroko zamkniętebardzo mi się spodobała,więc pobiegłam do sklepu i kupiłam wszystkie płyty Łez!Bardzo mi się sppodobała ich muzyka. :!: :mrgreen:

Po uslyszeniu OCZU od razu pobiegłaś i kupiłaś Słońce, WZZS, JJJ i NCNJ :?: :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
trolek

Postautor: trolek » 19 lip 2006, 13:09

wszyscy w domu ich słóchali ( z wyjątkiem brata) więc i ja zaczełam i mi się tak spodobały że zespół Łzy został moim ulubionym zespołem i tak zostało:wink:
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Re: usłyszałam oczy...

Postautor: Gabra » 19 lip 2006, 22:12

Nemo pisze:Po uslyszeniu OCZU od razu pobiegłaś i kupiłaś Słońce, WZZS, JJJ i NCNJ :?: :twisted:

ja tak czasami mam... dla jednej piosenki kupuje dyskografie ;) miałam to z Gawlińskim i ostatnio Renata Przemyk . I nie załuję ;)
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 19 lip 2006, 22:17

a ja bedac na obozie dobre pare lat temu usłyszałam słowa piosenki 'Agnieszka już dawno...'widziałam ludzi ktorzy skaczą i spiewają przy tej muzyce i na tym się skonczyło... po jakims tam czasie, mój kuzyn nagrał mi składanke z paroma piosenkami Łez, zaczełam słuchac ich coraz czesciej...Kupiłam pierwsze płyty, poźniej kolejne...obecnie słucham łez prawie non stop, chociaz moja mama nie lubi tej muzyki, powoli zaczyna zmieniać zdanie :lol: i razem ze mną wypatruje wystepu Łez w tv, a czasem i na koncert ze mnąpojedzie :D
WYSTARCZY CHCIEĆ...
Kontaktowanie:

Postautor: marys89 » 20 lip 2006, 10:09

U mnie sie zaczęło od piosenki "Agnieszka" i "Narcyz" ... później inne z tej płyty.. w końcu dwa koncertyna których sie wyszalałam na maxa:D:D i tak dalej... :)

Wróć do „Łzy”