Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 18 lip 2007, 21:26

aparatka pisze:bo zawsze coś mi sie tam gdzieś w środku myli

a wiesz, że mi też? Obrazek
Awatar użytkownika
ARTURO2001

Postautor: ARTURO2001 » 18 lip 2007, 21:49

moj 1 kontakt ze LZAMI to jak uslyszalem "Agnieszke " w TV jakies 5 lat temu Na powaznie sie zaczelo na wakacjach w 2003 roku jak zespol ruszyl w trase po Podkarpaciu A wogole 1 moj koncert to byl w Rzeszowie ,dokladnie 8 czerwca 2003 z okazji 5 lat hipermarketu Leclerc :) LZY wtedy zagraly przed Kasia Kowalska i tez wtedy bylo tak goraco jak teraz :x
Awatar użytkownika
kuba_kuba1

Postautor: kuba_kuba1 » 22 lip 2007, 9:51

.........
Ostatnio zmieniony 08 lut 2009, 22:47 przez kuba_kuba1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 lip 2007, 12:24

kuba_kuba1 pisze:Zalatwilem sobie wiekszosc mp3 Lez

I Ty masz się za fana?
Jeszcze przyznawać się na forum zespołu...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 22 lip 2007, 12:52

kuba_kuba1 pisze:Zalatwilem sobie wiekszosc mp3 Lez

A płyta w empiku kosztuje 30-35 zeta.

kuba_kuba1 pisze:i teraz slucham 24/24.

Podziwiam cierpliwość,ja szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ich ostatni raz słuchałem (nie licząc koncertu)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
modaka

Postautor: modaka » 23 lip 2007, 16:08

Zalatwilem sobie wiekszosc mp3 Lez i teraz slucham 24/24.

TAKICH FANÓW CHYBA JEST WIĘCEJ JA OSOBIŚCIE NA PÓŁCE Z PŁYTAMI MAM TYLKO ŁZY W ORGINALNYM OPAKOWANIU A NIE MP3 NIE WIESZ ŻE TO JEST OKRADANIE ZESPOŁU TAK FAN NIE ROBI ZASTANÓW SIĘ I ODPISZ

MOŻE ZA OSTRO ALE NIE LUBIE CZEGOŚ TAKIEGO!
Nikt nie stoi, wszyscy dobrze się bawią
A może właśnie teraz
na pewno ktoś
na pewno ktoś umiera
I w czyiś ramionach wylewa łzy
Czy pomyślałeś, że to mógłbyś być ty
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 24 lip 2007, 11:33

Tak fan nie robi? Ja jestem fanem a raczej fanką, a, że większość płyt ma Sylwia to żeby nie kupować tego samego też mam kilka mp3. Fakt, to chyba tylko 5 piosenek, ale czasami nie ma sensu kupować płyty dla jednej czy dwóch piosenek ;P
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 24 lip 2007, 11:42

Moniczka pisze:ale czasami nie ma sensu kupować płyty dla jednej czy dwóch piosenek ;P

Ja kupiłem TBO tylko dla 3 nowych piosenek ;P Ale ja jestem jebnięty ;P
Do tego kupiłem potem reedycję z tymi samymi piosenkami + kilka akustyków \m/

A co do płyt oryginalnych, to dla mnie to nie tylko muzyka, to jeszcze okładka, książeczka, zdjęcia i tekst wewnątrz :) Muzyka jest oczywiście najważniejsza, ale jest szereg innych istotnych dla mnie rzeczy w oryginalnych płytach, dlatego je kupuję ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 24 lip 2007, 12:22

Nemo pisze:
Moniczka pisze:ale czasami nie ma sensu kupować płyty dla jednej czy dwóch piosenek ;P

Ja kupiłem TBO tylko dla 3 nowych piosenek ;P Ale ja jestem jebnięty ;P
Do tego kupiłem potem reedycję z tymi samymi piosenkami + kilka akustyków \m/

A co do płyt oryginalnych, to dla mnie to nie tylko muzyka, to jeszcze okładka, książeczka, zdjęcia i tekst wewnątrz :) Muzyka jest oczywiście najważniejsza, ale jest szereg innych istotnych dla mnie rzeczy w oryginalnych płytach, dlatego je kupuję ;)

dokladnie tak samo ja zrobilam :D na poczatku kupilam TBO pozniej "zlota edycje" dla kilku nowych utworow (to znaczy Twoja ot tak, Cala soba i Szczescia smak") :twisted:
i warto bylo nie zaluje tego:D zawsze orginal to orginal:D (lepiej brzmi hehe :twisted: ) fajnie tak zobaczyc na polce plytki ulubionego zespolu :D:D
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 24 lip 2007, 12:38

Już chyba kiedyś pisałem jak poznałem muzykę ŁEZ. Kupiłem WZZS ze względu na hity na niej zawarte. Potem zacząłem słuchać i głos oraz słowa wpłynęły na mnie jakoś mocno... no i pozostał sentyment.
Awatar użytkownika
angela

Postautor: angela » 22 sie 2007, 0:35

przeboje w radiu, wiec wiedzialam, ze jest taki zespol jak LZy, ale naprawde to moj pierwszy koncert, keidy Lzy przyjechaly do Przemysla w 2005 chyba, tak poznalam blizej LZy, Anie :) a pod koneic 2006 juz poznawalam coraz to bardziej heh 5 koncertow za mna :)
pozdrowienia!
Awatar użytkownika
mloda
Członek FFC

Postautor: mloda » 22 sie 2007, 21:58

Pierwszy raz usłyszałam Łzy,kiedy brat słuchał Agnieszki i tak szczerze to nie przypadła mi onawtedy do gustu ale Narcyz już tak i to bardzo.Jednak piosenką,która przekonała mnie do Łez byla Jestem jaka jestem i byłam rozczarowana,że nie wygrała ona w Opolu.Od tej pory jestem z Łzami,ale mój brat u którego usłyszałam Łzy ich.........nie znosi;(
Awatar użytkownika
mewka668

Postautor: mewka668 » 24 sie 2007, 12:17

Ja już nawet tego nie pamiętam.. wydaje mi się że Łzy znam całą wieczność... zaczęło się od "Agnieszki", "Oczy szeroko zamknięte" aż w końcu bardzo polubiałam ich muzykę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
marcin666

Postautor: marcin666 » 06 wrz 2007, 14:54

A ja pamiętam dość dobrze, byłem jeszcze w liceum no i przyszły wakacje, brat przyjechał ze studiów i przywiózł jak powiedział "...sporo fajnych mp3...".Tam były Słońce i WZZS.No i się zaczeło :shock: .Podobno u niego na uczelni całe akademiki się tym zasłuchiwały :) .
Awatar użytkownika
Markomarecki

Oczywiście Agnieszka

Postautor: Markomarecki » 05 paź 2007, 9:37

Pewnego razu dobre parę lat temu byłem ze znajomymi w barze na piwku.W pewnej chwili ktoś wrzucił do szafy grającej monetę i puścił Agnieszkę.Bardzo nam się ten kawałek spodobał.Podobało nam się do tego stopnia że jak my nawrzucaliśmy do szafy to Agnieszka leciała z dobre dwie godziny na okrągło a my waliliśmy po stole jak po perkusji.Ludzie dostawali już białej gorączki ale nam się to podobało.Na następny dzień obskoczyłem wszystkie sklepy muzyczne u mnie w mieście żeby kupić płytkę Łez,lecz nigdzie jej nie było :evil:
Dopiero w jednym z ostatnich dostałem "Słońce" i "W związku z samotnością".Od tej pory kupuję płyty Łez jak tylko się pokażą.Na kompie mam wszystkie teledyski jakie tylko udało mi się gdzieś zebrać. Na chwilę obecną czekam na nową płytę Łez no i oczywiście na solową płytę Ani.
Pozdrawiam wszystkich.

Wróć do „Łzy”