Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 04 sty 2010, 17:29

hmm..Ja piosenkę 'Agnieszka już dawno..' usłyszałam jak miałam niewiele lat.;D A jak się zaczęła moja przygoda ze zespołem Łzy ? ogólnie no to kojarzyło się nazwę zespołu właśnie z piosenką Agnieszka. Potem zaczęłam słuchać innych. A gdy w te wakacje [2009] Łzy zawitały w moim mieście to dosłownie oszalałam na ich punkcie. Teraz nie potrafię chociaż kilka razy dziennie posłuchać ich piosenek.. Choć chyba wszystkie znam na pamięć.;] Łzy są bardzo fajnym zespołem i znanym. Fajnie jest to że tworzą ten zespół tak długo i mam nadzieje że będą jak najdłużej. :)
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
edytq2611

Postautor: edytq2611 » 27 sty 2010, 13:07

Pierwsza piosenka ... "Agnieszka" .. moja koleżanka ciągle ją nuciła, później pogłebiłam wiedze, bo nie wiedziałam kto ją śpiewa..Wiem, że byłam wtedy mała dziewczynką, śmigającą do podstawówki.. :PP i dla kaprysu kupiłam kasete "W związku z samotnością" Potem koncert w mieście, kolejne płyty.. i tak się zaczęło
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 27 sty 2010, 23:55

U mnie nie dokońca zaczeło sie od "Agnieszki".
Słyszłam ją w radiach, widziałam teledyski w tv....boże kiedy to było podstawówka się kłania :D wtedy nie mialam konkretnych zainteresowan muzycznych, ale wtedy bardzo lubilam ogladac wszytskie programy muzyczne po strefe p, 30ton i wiele innych list przebojów.
Potem był szał na Ich troje....zna sie troche kawałków:-)
Ale tak naprawde Łzami szczegołowo zainteresowłam się od Opola, kiedy zauroczyli mnie piosenka "Oczy szeroko zamknięte",od tamtego czasu nadrobilam zaległosci..znam ich wszytskie piosenki z płyt na pamiec...a teraz ostatnio wzielo mnie na "Historie ktorych nie było" i pierwsze kawalki z Demo :)
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 06 lut 2010, 22:24

u mnie też się zaczęło od ,,Agnieszki'' pamiętam jak jeszcze chodziłam do przedszkola to tańczyłam na deszczu i śpiewałam Agnieszke xD usłyszałam ją pewnie w jakimś radiu :D potem jakoś zapomniałam o Łzach , a na VIVIE pojawiły się ,,Puste słowa'' na początku nie wierzyłam że to Łzy bo zapamiętałam ich trochę inaczej , a tu taka zmiana Ania blond włosy :D a potem mama zmusiła mnie że mam z nią iść na koncert i na nowo zaczęłam słuchać Łez , to dzięki mojej mamie :) I ♥ you xD
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 06 lut 2010, 22:39

Fajnie tez bym tak chciala,żeby moi rodzice byli tak wyrozumiali:-)
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 06 lut 2010, 22:49

wava pisze:Fajnie tez bym tak chciala,żeby moi rodzice byli tak wyrozumiali:-)

tata to raczej nie , ale mama to jest fanką :D
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
motyl_ek4

Postautor: motyl_ek4 » 15 maja 2010, 21:04

Ja poznalam w radiu i piosenka "Agnieszka....." wpadla mi w ucho .. a potem tak sie rozkrecilam i pojechalam na koncet 2005.06.26. w Janikowie i to juz byl szok... sa zajeb... do dzi i beda zawsze ....ŁZY NA ZAWSZE
Awatar użytkownika
Izabelloc

Postautor: Izabelloc » 12 cze 2010, 17:30

Ja poznałam łzy jak miałam 12 lat na weselu mojego brata:) , a to tylko dla tego że moja bratowa nazywa się Agnieszka i koleżanki zadedykowały jej tą piosenkę , jeszcze wtedy nie zafascynowały mnie, drugi raz usłyszałam je u kuzynki Oli , ponieważ leciała Szansa na Sukces i usłyszałam piosenkę "Przebój" ta mi się spodobała , jednak prawdziwa fascynacja zaczęła się w 2005 roku kiedy to poszłam na koncert w swoim mieście od tej pory prawie wszystkie teksty znam na pamięc nie wiedziec czemu:D :twisted:
Iskra
gg:8474776
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 12 cze 2010, 18:14

Ja też znam wszystkie teksty ich piosenek:D
W ogóle to szybko zapamiętuję jakiekolwiek teksty, piosenki;P
Szkoda, ze nie jest tak z wzorami, matmą itd. :twisted:
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 12 cze 2010, 19:31

Mój tata słuchał Łez, ale tylko do czasu, gdy zaczęłam jeździć na koncerty :twisted:
gg: 1604953
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 12 cze 2010, 21:02

Moje siostry czasem trochę słuchają Łez. ;)
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 14 cze 2010, 18:58

Dawno to było, kiedyś w moim rodzinnym miejscu grali koncert.
Postanowiłem, że chętnie zobaczyłbym Łzy na żywo. Od tego koncertu słucham ich już dość często. Kiedyś też słuchałem, ale ograniczało się to tylko do singli itp. raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
Daguś

Postautor: Daguś » 08 lip 2010, 20:39

klaudis pisze:Moje siostry czasem trochę słuchają Łez. ;)

Eheheem. :twisted:

Choć byłam na koncercie Łez to przez to za bardzo nie zaczęła słuchać Łez.
Łez zaczęłam słuchać dzięki mojej siostrze:D
Awatar użytkownika
cerazy

Postautor: cerazy » 08 sie 2010, 23:32

Pierwszy raz to był rok chyba 2002 tata kupił siostrze kasetę siostrze jej się spodobała a mnie tak i owszem i tak to się zaczęło trwa do dzisiaj
cerazy
Awatar użytkownika
P@ti$

Postautor: P@ti$ » 11 sie 2010, 1:30

Moja przygoda ze Lzami zaczela sie 26 sierpnia 2006 roku, kiedy to grali u mnie (w Swarzedzu).
Moim rodzicom nie chcialo sie siedziec na koncercie, bo juz dosyc pozno bylo, ale na szczescie kolezanka mojej mamy jest fanka Lez, a ze jest bardzo sympatyczna to z Nia z checia zostalam.
I warto bylo stac jeszcze kolejne 2 godzinki :) Kolejne, bo wczesniej gral chyba jakis inny zespol (juz nie pamietam jaki).

Teraz tez znam juz wszystkie teksty piosenek nie liczac tych, ktorych nie ma na plytach innych niz "DEMO". Z "Demo" znam tylko "Czarna magia".

Jak jeszcze bylam w przedszkolu mialam przedszkolanke o imieniu Agnieszka, wiec najbardziej znielubiana przeze mnie piosenka byla "Agnieszka", ale jak skonczylam (bez problemow xD) przedszkole juz "Agnieszka" byla dla mnie bardzo sympatyczna, wakacyjna piosenka :)

Wróć do „Łzy”