Mój pierwszy raz, czyli jak poznałam/łem muzykę Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 mar 2003, 20:22

Syriel pisze:jedno jest pewnie nie było by mnie tu, na forum Łez....

No taaak.... ale to ty zdecydowałaś, że słuchasz właśnie tego... przecież dookoła są ludzie słuchający różnej muzyki...
...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 04 mar 2003, 0:08

hm...wiesz ja też słuchałam hip hopu kiedyś i różnej muzyki, a jednak tu jestem :)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Pier

Postautor: Pier » 18 wrz 2003, 19:43

Ja poznalem łzy dzieki mojemu qumplowi IWANWI, koty jak powszechnie wiadomo jest zagorzalym fanem zespołu.n terz zabieral zawsze plyty na wszelkie wakacyjne wyjazdy i wszystkie imprezy........ i tak to sie zaczeło a potem pierwszy koncert w Rudzie Ślaskie to chyba byly dni Rudy. Teraz to juz wszystko samo sie kręci :D
Awatar użytkownika
sochunia

To nie byla milosc od pierwszego wsluchania

Postautor: sochunia » 18 wrz 2003, 21:58

pierwsza piosenka Lez jaka uslyszalam byl Narcyz i jak kilku innym osobom ktore sie tutaj wpisaly nie za bardzo spodobala mi sie ta piosenka, ale pozniej porzyczylam od kolezanki plytke I CO SIE OKAZALO :?:. Okazalo sie ze Lezki swietnie graja i co najwazniejsze nadal ich slucham :!: a to najwazniejsze :!: :!:
"Ja jestem dealerem narkotyków. Sprzedaję je na mieście przy szkole na chodniku"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 19 wrz 2003, 2:35

Pier pisze:Ja poznalem łzy dzieki mojemu qumplowi IWANWI, koty jak powszechnie wiadomo jest zagorzalym fanem zespołu.n terz zabieral zawsze plyty na wszelkie wakacyjne wyjazdy i wszystkie imprezy........ i tak to sie zaczeło a potem pierwszy koncert w Rudzie Ślaskie to chyba byly dni Rudy. Teraz to juz wszystko samo sie kręci :D

Pawel(Pier) zawstydzasz mnie :oops: hehe
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 19 wrz 2003, 12:58

ja pierwszy raz usłyszałam "Agnieszke" i Narcyza" bardzo mi się spodobało i tak zaczęła się moją przygoda z Łzami
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 19 wrz 2003, 21:32

Ja zobaczylemn teledysk agnieszki czy narcyza ale chyba agnieszki :D
Bylo to w teleexpresie. Tak myslalem (bylem wtedy mlody i glupi :) ) i pomyslalem ze lubie rocka... Przezucilem sie najeszcze ostrzejsze dzwieki znaczy metal... ale łzy zostaly... na jakims rynku kupilem plyte the best of Łzy 2001i zaczalem sluchac w nieskonczonosc... dlugo dluo wystarczala mi tylko ta plytka az wreszcie zauwazylem ta strone i kupilem JJJ... No a pozniej wszystko sie potoczylo samo :D sluchalem i tyle
Łzy rules!
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 19 wrz 2003, 22:24

Moją pierwsza piosenką Łez która usłyszałam był "Narcyzek"(jak i niekótrych osób z forum) :wink: Cały czas słuchałam Łez lecz potem jakos przestałałam tylko nie wiem dlaczego..... :? ale nie poddałamsie tak łatwo , bo poczułam że ich muzyka jest inna od wszystkich...różni sie tym czymś , ma to cos w sobie, tylko ja nie wiem jak to opsiać :? i wiem że własnie to jest mój typ muzyki i mój koffany zespolik :D :D :!:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
olaboga!

Postautor: olaboga! » 22 wrz 2003, 11:55

pewnego dnia uslyszalam w tv agnieszke i pomyslalam sobie ze to denna piosenka, przelaczylam kanal. pozniej inne utwory lez tez mnie nekaly. probowalam wytlumaczyc kuzynce ze lzy wcale nie sa mroczne i metalowe, ale ona nadal twierdzi ze "ciezki rock w wydaniu lez rulezzzzz" koniec historii.:P
Jestem złodziejem zapalniczek
Kilka twoich mam w kieszeni też
Czasem nawet może powiem coś za dużo
Lecz od ciebie nie chcę nic
Nic nie chcę w tobie zmienić
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 22 wrz 2003, 12:23

zgadzam sie z olaboga! mimo ze kocham lezki bardzo, to nie uwazam zeby byl to zespol bardzo rockowy(moze niektore piosenki maja cos z rocka), ja oprocz lez slucham glownie popu i dziwi mnie jak ktos uwaza ze to jest muzyka alternatywna, staram sie takim ludziom wybic to z glowy! dla mnie lzy to zwykla, prosta muzyka, bardzo przyjemna, ktorej mozna sobie posluchac dla rozrywki, bo po to przeciez muzyka istnieje. i nie ma co doszukiwac sie jakiejs glebii w ich piosenkach, nie jest to typ zespolu 'z przekazem' i nie wmawiajmy innym ze tak jest. po prostu kochajmy lzy takie jakie sa i nie dorabiajmy do tego ideologii!

a co do tematu, to pierwsza piosenka jaka ulyszalam byl narcyz. od razu ja pokochalam, pozniej zainteresowalam sie zespolem blizej i kocham go do dzis!
tora tora tora
I will stay with you tonight, oooh all night
Awatar użytkownika
ania wyszkoni to ja

Postautor: ania wyszkoni to ja » 22 wrz 2003, 12:24

a musze przyznac ze image lez z poczatku troche mnie wystraszyl, pomyslalam ze to bedzie za ciezka muzyka dla mnie, na szczescie okazalo sie ze jest inaczej:D pozdrawiam wszystkich fanow!
tora tora tora
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 22 wrz 2003, 12:29

ania wyszkoni to ja pisze: dla mnie lzy to zwykla, prosta muzyka, bardzo przyjemna, ktorej mozna sobie posluchac dla rozrywki(....)i nie ma co doszukiwac sie jakiejs glebii w ich piosenkach, nie jest to typ zespolu 'z przekazem' i nie wmawiajmy innym ze tak jest.

:evil: :evil: Nie zgadzam sie z Tobą, jakbyś poczytała uważniej forum, to wątpię, że byś to napisała, no ale cóż to moje zdanie... wybaczam Ci tą "przeciwność" :P
A tak wogóle to Anką Wyszkoni nie jesteś?? :? Hehe :D :lol: pozdrawiam... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 22 wrz 2003, 13:51

syriel czy ty naprawde uwazasz ze lzy to ostra muza :?: :!:
no no ja sie zgodze z tym co napisala ania wyszkoni to ja.
ja uslyszalam lzy pierwszy raz z piosenka narcyz i slowa wydaly mi sie strasznie denne
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: ania wyszkoni to ja » 22 wrz 2003, 15:35

sylwia: nie rozumiem takich osob jak ty, czy dla was ujma w honorze jest stwierdzenie ze zespol ktorego sluchacie nie jest tak bardzo "ambitny"? dla mnie nie... oczywiscie nie porownuje lez do disco polo czy innego gowna, ale nie jest to tez szczyt wirtuozerii czy zdolosci kompozytorskich. ale mnie to malo obchodzi bo po prostu lzy mi sie podobaja. i nie przecz ze lzy sa zespolem z przekazem.. spojrzmy prawdzie w oczy, spiewaja o dosc banalnych sprawach, nie nawoluja specjalnie do czegos. jak juz mowilam slucham popu, ale mam wielu znajomych ktorzy sluchaja wlasnie takiej muzyki z przekazem i tamte zespoly maja naprawde zaangazowane teksty i nie mowie wcale ze to zle ze lzy takie nie sa, ale chyba nic ci sie nie stanie jesli przyznasz ze sluchasz zwyklego(no moze nie tak zwyklego;) ) rozrywkowego zespolu...bo fanem lez mozna byc bez zbednego oszukiwania sie! pozdrawiam
tora tora tora
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 22 wrz 2003, 16:13

no wkoncu jakas normalna fanka nie idealizujaca zespolu ktorego slucha tylko patrzaca na rzeczywistosc realnie
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Wróć do „Łzy”