ŁEZKI PO ANGIELSKU???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 mar 2003, 0:38

Monim zdaniem wyjdzie dobrze,tylko czy Ania dobrze radzi sobie z Angielskim,i Rosyjskim :?: :?: :?: :o :wink:

(Monika to pisała)
Sylwia
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 cze 2003, 18:16

Powracam do tego tematu, bo nie chcę zakładać nowego... skoro ten już jest :P (Sylwia :*) Tak więc możemy powiedzieć, że ŁZY po angielsku... mamy choćby jedną piosenką na singlu promującym płytę NIE CZEKAJ NA JUTRO "Eyes Open Madly"... Troszkę mi nie pasował ten txt po ang, ale po kilkakrotnym przesłuchaniu piosenki stwierdzam, że super to brzmi... I Ania chyba nie ma problemu z angielskim ( hehe Aniu wydało się z jakim językiem masz problem :P ) Mnie się podoba i wersja polska i angielska :) A Wam jak?
Awatar użytkownika
grabola

Postautor: grabola » 14 cze 2003, 21:44

mysle ze byloby ciekawie. Kto wie moze na nastepnej plycie cos sie pojawi po angielsku
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 cze 2003, 21:47

Mam nadzieję, że nigdy na płycie Łez nie pojawią sie angielskie piosenki - chyba, że nagrają jakąś specjalną wersję poprzednich płyt, aby wypuścić je poza granicami naszego kraju.
...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 cze 2003, 21:49

Ja też uwazam, ze na obcojezyczne piosenki jest miejsce na singlach, a nie na normalnych plytach zespolu.
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 15 cze 2003, 5:41

Łzy pięknie brzmią po polsku, lepiej nie ulepszaś tego co jest dobre bo efekty mogą być różne.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 14:45

wg mnie ŁZY dobrze by zrobiły nagrywając angielską płytę...popatrzcie na przypadek TATU - po rosyjsku ich płyty nikt nie słyszał a jak ją wydali po angielsku to zaistniała w świecie i nawet wiele osiągnęła. To byłaby dobra promocja w zachodnich krajach, oni też lubią muzykę z Polski... A Eyes Open Madly mi się podoba, specjalnie na to polowałem, tylko że text Oczu po angielsku jest trudny, a przyzwyczaiłem się że piosenki po angielsku są o niczym... Brava dla Ani za wykonanie tej jakże trudnej i pięknej piosenki :) ...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 cze 2003, 16:44

Może nie angielską, ale mogliby na przykład jako bonusy dać jak ktoś już tu napisał w wersji angielskiej dwane utwóry... np Anastazję czy choćby Agnieszkę :) ALe jako bonusy...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 15 cze 2003, 18:52

nie wiem, ale jeśli chodzi o Łzy to nie wyobrażam sobie żeby Ania spiewała np. po rosyjsku.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 21:37

Nie tylko nie rosyjski, wystarczyłby mi w całości angielski ale rosyjskiego bym juz nie przeżył, chociaż bardzo jestem ciekaw jak brzmi Agnieszka po rosyjsku... jeśli ktoś już to słyszał to niech opowie...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 cze 2003, 4:04

a ja bym chciała usłyszeć ta Agnieszkę po rosyjsku... nawet z tym podobnonieudanym rosyjskim u Ani...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 2:19

agnieszka po rosyjsku brzmi fajnie..tekst oczu jest przetlumaczony na angielski wrecz genialnie..bo tekst oczu jest generalnie piekny i jednoczesnie trudny do przelozenia..ale ktos to zrobil..i brzmi ok..chociaz wole ..ucze sie ciebie na pamiec..niz.. i am learning your body,witch my fingers so hungry..ale tlumaczenie super..i ania zaspiewala poprawnie.
moja rada ..uczyc jezykow sie wypada :!: :!:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 22:17

mondrala pisze:chociaz wole ..ucze sie ciebie na pamiec..niz.. i am learning your body,witch my fingers so hungry..ale tlumaczenie super..
:!: :!:

A ja odwrotnie, zwrotki są trochę trudne ale refren po angielsku wydaje mi się być najlepszą częścią tej piosenki, nieraz sobie go nawet podśpiewuję ku wielkiemu zdziwieniu moich znajomych...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 26 cze 2003, 21:21

mam propozycje do zespolu. Moze na stronie w dziale teskty umiesilby test angielski i polskie tlumaczenie Eyes open madly? A jak ktos ma piosenek to mam prosbe, zeby tu mi tlumaczenie napisal, jesli ma checi i czas. dzieki
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 cze 2003, 1:48

Ja jeszcze angielskich "oczów" nie słyszałem :P

Wróć do „Łzy”