ŁEZKI PO ANGIELSKU???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
aero32

?/?

Postautor: aero32 » 27 cze 2003, 4:00

Niby jest wersja angielska OCZÓW, którą bym sobie z przyjemnością posłuchał. Nie mam tylko pojęcia zielnego skąd coś takiego wziąć? Single są nie na sprzedaż, więc nie wiem? Jak ktoś wie to niech powie skąd wziąć OCZY po angielsku??
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 cze 2003, 4:02

oczy po angielsku? chyba jak sobie sam zaśpiewasz :wink:
jak narazie to ja przynajmniej nic nie słyszałam o "oczasz" w angielskiej wersji
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 cze 2003, 4:04

ZObacz opis syngla Oczy... tam jest utwór w wersi posliej i ang :P
Awatar użytkownika
Mario1989

Postautor: Mario1989 » 27 cze 2003, 13:10

Ja jestem za tym żeby Łzy śpiewały po polsku bo lubie słuchać piosenek w których rozumie tekst :lol:
Awatar użytkownika
aero32

OKA PO ANGIELSKU

Postautor: aero32 » 27 cze 2003, 15:37

Nie wiem do końca czy są OCZY po angielsku, ale po dokładnym przejrzeniu działu MUZYKA (singiel do OCZÓW), wynika, że angielska wersja OCZÓW, na singlu, znajduje się. Zapraszam do bardziej wnikliwego przeglądania tej strony. :P
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 27 cze 2003, 19:04

Ja wolę Łzy po Polsku i mam nadzięję, że nie dadza sie modzie na spiewanie po angielsku. jeżeli zepół bedzie chciał spiewac w innym jezyku niz polski, to wybierze coś oryginalnego, a nie angielski:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 cze 2003, 19:28

Paula_Jestem pisze:oczy
jak narazie to ja przynajmniej nic nie słyszałam o "oczasz" w angielskiej wersji

Oj Paula, a wystarczy spojrzeć do dyskografii Łez, zamieszczonej na tej tu stronie, singiel jest opisany, i oczywiście jest na nim także wersja angielska :)

A skąd ją wziąć?
hmmm.....zespół tu wyraźnie prowokuje piractwo, żeby utwór krążył wśród fanów w mp3.

A może dać tutaj na stronie oficjalnie do ściągnięcia? Jakość tych oficjalnych mp3 nie za bardzo jest przydatna dla piratów, a fani mogliby posłuchać.

A jeżeli nie całość, to chociażby tylko jakiś dłuższy fragment?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 cze 2003, 21:34

morelkaz pisze:Ja wolę Łzy po Polsku i mam nadzięję, że nie dadza sie modzie na spiewanie po angielsku. jeżeli zepół bedzie chciał spiewac w innym jezyku niz polski, to wybierze coś oryginalnego, a nie angielski:)

...i wybrały w pewnym momencie rosyjski, ale co na to poradzić można, że lepiej się spiewa w języku który się zna? Mi by nie przeszkadzały piosenki Łez po angielsku... innych języków bym nie rozumiała... w rosyjskim to bym jeszcze mamę o tłumaczenie prosiła :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 cze 2003, 21:55

Ciekaw jestem czy gdyby ŁZY tą piosenkę wypromowały za granicą to która wersja by się bardziej podobała, pewnie angielska, ale może ktoś to sprawdzi...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 cze 2003, 22:06

no ja przecież pisałam kiedyś że próbowałam :D
Pojechałam na wymianę do Niemiec i nagrałam mojej niby-Niemce płytę z najlepszymi piosenkami Łez i nie tylko... to nic że później okazało sie że przyjmie mnie rosyjska rodzina :D a im siępodobało i pamiętam jak siostra mojej Rosjanki puściła Oczka na cały regulator i tak na okrągło słuchała....
...ale to byli Rosjanie, nie Niemcy...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 cze 2003, 22:13

Dobrze chociaż ze tam się im podoba :lol: ja też kiedyś puściłem kuzynce z Niemiec płyte WZZS i też jej się podobała ale chyba nie aż tak bardzo by ją sobie załatwić :( ...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 cze 2003, 23:25

wd5 pisze:mam propozycje do zespolu. Moze na stronie w dziale teskty umiesilby test angielski i polskie tlumaczenie Eyes open madly?
Zdecydowanie popieram kolegę :!: Ja również chciałabym, żeby tekst do angielskich "Oczu" znalazł się na stronie...Bardzo ładnie prosze zespół :!: :D
Mi jakoś "Oczy" po angielsku bardziej sie podoba...jakos bardziej niż polska wersja....ale w końcu "Oczy" angielskie to nie to samo co polskie....nie da się porównać.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 cze 2003, 23:31

No wrescie sprawny komp i na jestem na forum :)
Wersja angielska przeciez Oczu jest bo mam ten singiel i brzmi to niezle :) ALe nie wiem czy zagranica to by "chwicilo" mi sie osobisicie lepiej podoba wersja polska :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 cze 2003, 0:08

Ja nie chciała bym Łez w żadnym innim języku jak polski:)
Uważam za komercjalizacje nagrywanie angielskich wersji piosenek. A co do jezyka innego niż polski.... uważam, że mogło by być fajnie usłyszeć OCZY np. po hiszpańsku.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 cze 2003, 2:01

Dla mnie takie nagrywanie utwopór po angielsku np. przynajmniej w polsce to nie jest komercjalizajca bo raczej i tak naze zepsoły kariery na zachodzie nie zrobią... Dla mnei to bardziej taka ciekawosta ...

Wróć do „Łzy”