ŁEZKI PO ANGIELSKU???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 wrz 2003, 14:06

Oczy po angielsku mi sie podobają... choć Justysia ma racje... jeszcze troszkę by popracowala, ciekawa jestem jak by inne piosenki wyszły po angielsku...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 24 wrz 2003, 19:04

Ja zdezydowanie wole ŁZY po polsku :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Oczy jakoś średnio wypadły po ang jakoś mizernie
ŁZY po ang to już nie to samo ja wole tak jak jest skoro jest idealnie to po oc to zmieniać :D
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 wrz 2003, 18:07

A czemu nie ŁZY w wersji angielskiej :?: ... na stronie o koncertach pisze że ŁZY wyjeżdzają do stanów... tak to by pokazali się z b.dobraj strony a byćmoże angielskie wersje Agnieszki, Narcyza, JJJ, byłyby równie ciekawe jak Oczu...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 wrz 2003, 22:44

A Ja wolę Łezki aby były naturalne , czyli żeby spiewały tylko po Polsku :!: :!: Niech wyróżniają się od innych zespołów :wink: :!: (Oczy po rosyjsku :wink: ) :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 wrz 2003, 0:39

kasieńka pisze:A Ja wolę Łezki aby były naturalne , czyli żeby spiewały tylko po Polsku :!: :!: Niech wyróżniają się od innych zespołów :wink: :!: (Oczy po rosyjsku :wink: ) :D
czyli jeśli zaśpiewają po angielsku to nei będę naturalne? 8) ja jestem ciekawa jakby zareagowali np na Oczy po angielsku np w Niemczech czy w innych krajach...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 9:15

ja mysle ze oczy po angielsku by sie bardzo dobrze w niemczech i innych krajach przyjely :P tylko to sie wiaze z kolejnymi problemami zwiazanymi z ewentualna europejska slawa...., Duzo nowych fanow z wielu krajow.. moze nawet przebudowa strony na 2 jezyki.... i mniej koncertow w Polsce... ale chcial bym uslyszec Oczy na niemieciej vivie i powiedziec z duma w szkole "To jest moj zespol, moje kochane LZY" tzn teraz tez tego nieukrywam ale wtedy to by bylo uczucie :) mhmmm
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 9:22

A ja uwazam, ze zespoly z kregów pop/rock z Polski nie mają szans na zagraninczną sławe... A "oczy" po angielksu odpadają, bo skresla je napewno słaby angielksi Ani... jak uslyszalem pierwszy raz ten kawłąek mysłąem, ze to rosyjski, ale nie wazne...
...Zresztą w Plsce mamy kilka zespoółw, które godnie nas reprezentuja pozagranicami, i chociaz tu u nas o tym sie nie mowi, to za grania naprawde ludzie traktują te kapele powaznie... Moze nie uwierzycie, ale jesli zapytamy o te zepsoly, w którykolwiek skepie na terenie calego swiata, napewno znjadziemy tam ich plyte...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 9:25

Ghrave pisze:A ja uwazam, ze zespoly z kregów pop/rock z Polski nie mają szans na zagraninczną sławe...

Ghrave zobacz ile na zagranicznych listach jest kiczu mmoze udalo by sie zaistniec ... ale moze nie "oczy" tylko jakas inna piosenka po angielsku...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 9:45

No wlasnie kiczu... za granica kczi jest jeszcze wiekszy niz u nas... a w ogole zeby zaisniec za granica trzeba miec dobre uklady z wytwónia... bo na wlansa reke nic sie niu uda... zreszta po co mieli by zaistniec w innych krajach... gdzie jak wlacze vive np. niemiecka to pojawia sie na mojej twarzy tylko ironiczny sumiech i slowa "jak mozna tego sluchac?" ...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 9:49

w sumie to masz racje! jest dobrze jak jest!!!
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 28 wrz 2003, 13:10

Moim zdaniem jak ŁZY zaspiewaja pioseke po angielsku to nic sie nie stanie, chociaz wole jak spiewaja po polsku bo wtedy wszystko rozumie :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 13:21

M@rio pisze:Moim zdaniem jak ŁZY zaspiewaja pioseke po angielsku to nic sie nie stanie,

Już zaśpiewali tzn Ania zaśpiewała .Ale jeśliby doszło do promocji angielskiej wersji 'Oczu' pewno musiałyby być naniesione poprawki co do Ani wymowy.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 16:18

Ale wiecie... mi sie wydaje, ze robienie wersji po angielsku jest troche takie na siłę... owszem raz mozna posluchac jako ciekaowstki i to wszytsko... ja np. nie lubie wersji angielskich, piosenek zespolow z naszego kraju...
Bo jesli chce sie zwojowac zagranice to ttrzbea najpierw miec uklady z zagrnaicznymi wytwórniami itp... i cala plyte w obcym jezyku...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 16:31

Ghrave pisze:nie lubie wersji angielskich, piosenek zespolow z naszego kraju...

Też tego nie lubie.Sweet Nosie czy Closterkeller mają troche angielskich piosenek.Choć lubię te zespoły to za ich angielskimi wersjami piosenek nie przepadam.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 wrz 2003, 16:35

A mnie angielska wersja 'Oczu...' bardzo się podoba... aczkolwiek żeby snuć jakieś plany podbijania nią Europy to nie widzę sensu... I osobiście myślę, że angielski Ani nie jest aż taki zły...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "

Wróć do „Łzy”