Życie prywatne członków Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 sty 2003, 20:26

jakie pytania już tu padaja. to jest jej sprawa a nie nasza. napewno jej mąż a am nic do tego. ludzie....
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 sty 2003, 23:52

Popieram przedmówców.... A tak szczerze to po co to komuś wiedzieć??
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 sty 2003, 0:01

:? :? :? ... chyba czuję się troszkę zdegustowana ... Czemu nikt nie zapyta kto jest matką synka Arka ? Pewnie dlatego, że dla wszystkich logiczne jest, że jest Nią żona Arka - Ula ... Dlaczego więc nie dla wszystkich logiczne jest, że ojcem Tobiaszka jest mąż Ani - Adam ? Ludzie ... litości ... :? Naprawdę nie macie ciekawszych rzeczy do roboty ? :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 27 sty 2003, 0:23

Nio mamy przynajmniej ja mam...KK dobra zaczynam rozumiec co wszyscy piszą a to Twoja zasługa :-)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 sty 2003, 4:38

Ciekawe, czy Ania nie spadła z krzesła czytając ten emat...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 sty 2003, 17:57

Wiesz ... Ania raczej nie czyta :cry: Pierwszy raz w historii działalności tego forum cieszę się z tego faktu :lol: Bo jakby to przeczytała, to więcej by tu nie weszła ... może to więc nawet lepiej, że już dawno temu powiedziała sobie, że więcej tu nie wejdzie ... :roll: Bo teraz byłoby to zupełnie uzasadnione i nie moglibyśmy mieć do Niej żalu, że nas olewa :wink: A tak ... wszystko zostaje po staremu :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 sty 2003, 19:13

ten temat jest abstrakcyjny- nie potrzebny. kogo to obchodzi. tak jak powiedziałam już wcześniej to jest sprawa Ani i lepiej by jednak było jakby tego nie czytała. młoda ma racje napewno spadła by z krzesła(Ania).
Ludzie czy wy nie macie innych pomysłów tylko takie...
ohhhhhh wiara dajcie luzu. ja na miejscu Ani....ahhh- bez sensu
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 0:45

Z ferii wróciłam .....i znowu pomarudzę.....

Tak wszyscy się strasznie burzycie.....czujecie zdegustowani......oburzacie.....a mnie zastanawia jedno....skąd co druga osoba na Forum wiem że żona Adriana to Marta......że mąż Ani to Adam....żona Arka to Ula......wiemy to z sieci....prasy....z pytań.....ale nie z nie urodziliśmy się z wiedzą o tym....więc nie kumam za bardzo skąd aż takie zdziwienie......lepiej żeby ktoś spytał tu .....kto ma ochotę odpowie że "mąż Ani-Adam"...niż by miano snuć domysły ...plotki siać....to chyba naturalne że ludzie się tym interesują......nawet jeśli inni mówią "że ich to nie obchodzi"......może po prostu "juz wiedzą" :lol: :lol: .....Ja jakoś nie wierzę że każdy z nas po usłyszeniu że Ania spodziewa się dziecka nie zadał sobie pytania "czyjego".....w końcu nie każdy wiedział od początku że Ania jest mężatką......czyżbym się myliła???? :wink: :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 sty 2003, 19:56

mi siem wydaje że wiedzom o tym przede wszystkim ze zlotów z zespołem. a możem siem mylem?
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 30 sty 2003, 0:24

tak szczeze to ja nie wiem kto ma zone, kto ma dzieci, a kto ma kogos jeszcze innego i wcale mnie to nir interesuje ;P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 sty 2003, 0:34

Osobiście uważam, że Łzy to zespół, który raczej nie rozgłasza swojego życia prywatnego jak np.Michał W.(nie wymieniając nazwiska), który prawie każdej gazecie wręcz chwalił się,że będzie miał dziecko, a teraz już nawet drugie :roll: .Natomiast gdy Ania została mamą, to tak tego nie rozgłaszała i tylko w niektórych gazetach pisało, że urodziała synka.Oczywiście jeżeli kogoś interesuje zycie prywatne zespołu,to nie mam nic przeciwko....ale z umiarem... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 sty 2003, 2:13

Co do Michała W. to mu się nie dziwię, że się chwalił, bo każdy ojciec jest dumny z tego, że będzie miał dziecko. O ciąży Ani też miwli np w Telexpresie (stąd wiedziałam). Co do życi prywatnego zespołu, to nie wiem dużo, ale to że Ania ma męża? nie wiem skąd wiem... :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 30 sty 2003, 16:06

Wiecie, sie popisalam..... ja pojecia nie maialm, ze Ania jest zaobraczkowana :) Az sie spytalam jesooska na GG:) Zreszta nawet nie mam wielkiego pojecia kto jest z kim, wiem tylko tyle, ze Adam z kims jest, bo nie chcial ze mna isc na 100dniowke:) No i ide sama.... Adam, jak mogles.... chlip.... :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 sty 2003, 17:43

po prostu ja pisze:Adam, jak mogles.... chlip.... :lol:

Bo On jest wredny :twisted:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sty 2003, 21:24

ja to co miałam do powiedzenia w tym temacie to powiedzialam.a jeśli chodzi o Michała W. to też mu siem nie dziwiem ale już w pewnych momentach przesadzał z tym rozgłosem. bleee

Wróć do „Łzy”