EUROWIZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 25 sty 2003, 6:48

Ja jestem za Adieu chociaż przypuszczam, że ma małe sznase i wygra raczej ktoś z trójki: Ich Troje, Wilki, Varius Manx. Co do I3 to z tego co wiem to beda wystepowac w dwoch finałach (polskim, niemieckim) ale z róznymi piosenkami i wokalistkami... w sumie jest to zespół na miare Eurowizji... chociaz faktycznie nie wiem czy bym chciała by reprezentowali Polske... Bedę po drugiej stronie kamery, więc patrzcie uważnie...pomacham Wam ze studia na Woronicza. :)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2003, 17:09

z tych kandydatów co są to wybrałabym Wilki bo innych nie lubię. Ich3 odpada. Varius Manx jeszcze jeszcze ale szczerze mówiąc to niema z czego wybierać.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 25 sty 2003, 17:31

Hmmm ja raczej jestem za Various Manx ale nie obrazilbym sie gdybym tam zobaczyl Lzy z piosenka "Oczy szeroko zamkniete" :) POzdro Iv@n 8)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2003, 17:34

no Łzy to marzenie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 25 sty 2003, 18:45

Ja bym chyba nie chciała żeby Łzy śpiewały na ESC... nie, na pewno bym nie chciała!!! #$%*($#$%
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 sty 2003, 19:40

Dlaczego byś nie chciała???
Awatar użytkownika
DAWIDek

Postautor: DAWIDek » 25 sty 2003, 20:37

Gdybym ja miał wybierać to też wybrałbym Wilki, choć nie przepadam za bardzo za nimi. Jak słucham tej ich piosenki (Here I am) to wydaje mi się jakbym ją juz kiedyś słyszał, jest bardzo podobna do czegoś starego - ale czego? A piosenka Ich troje jest nawet spox. Czuję, że ludziom się najbardziej spodobała.
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 sty 2003, 3:37

No i Polske będzie reprezentować Ich Troje... :?
A co do Łez na Eurowizji - ja też bym nie chciała żeby Łzy startowały w tym...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 26 sty 2003, 3:47

czy ja wiem chyba fajnie by bylo gdyby Lzy na Eurowizji wystapily, a z pewnoscia lepiej niz ich troje ;P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 sty 2003, 4:01

Chciałabyś, żeby Łzy stały się zespołem festiwalowym? :?
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 26 sty 2003, 4:19

onie ich troje :cry: :!: :!: :!: a mniała mniała być ira :!:
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 26 sty 2003, 6:12

moze nie od razu festiwalowym ale uwazam ze lepiej by bylo gdyby Lzy reprezentowaly Nas a nie ich3
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 26 sty 2003, 7:36

Przypuszczam, że Łzy mogłyby nie przejść przez eliminacje... chyba ze nagrałyby jakąs kiczowatą piosenkę. Powiedzmy, ze spodziewałam sie, ze wygra Ich Troje...i pewnie jeszcze niemiecką Eurowizję tez wygrają!! To już będzie przesada. Ogólnie było baaardzo miło... tylko p. Gawliński nas zdenerwował...był bardzo niemiły w przeciwieństwie do Artura Gadowakiego (pozdrawiam FC Iry), Oli z Ha-Dwa-O i Tatiany z Blue Cafe!! Poza tym Orzeszek i p. Sierocki są przeeeemiliiiiiiii.... co do Orzecha to był nasz pierwszy z nim kontakt, ale z p. Sierockim już kiedyś rozmawiałysmy.... i zawsze jest taki sam... i nawet nas pamietał! :D

Tak to z grubsza wygląda... ale co do I3 to musze przyznac ze sie troche zdziwiłam, bo pod ich garderoba oczywiście pełno ludzi i ochroniarzy... ale tak naprawde to wszyscy chodzili za Michałkiem i Justyna... a Jacuś sobie spokojnie wyszedł, prawie nikt go nie zaczepiał... nawet parę słów z nim zamieniłysmy. Nie zmieniam zdania co do samego I3, ale tego pana polubiłam... :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 sty 2003, 17:58

Niussia napisała:
i pewnie jeszcze niemiecką Eurowizję tez wygrają!! To już będzie przesada

Jak narazie to w Niemczech prowadzą :roll:
Wtedy będziemy mieć Ich3 x 2 na Eurowizji :?

A potem:
a Jacuś sobie spokojnie wyszedł, prawie nikt go nie zaczepiał... nawet parę słów z nim zamieniłysmy. Nie zmieniam zdania co do samego I3, ale tego pana polubiłam...

Bo Jacek jest fajniutki :twisted:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 26 sty 2003, 19:07

Nie chcę być nie miła, ale ja nie lubię Ich Troje...ich piosenki mogą być, ale ta??? Niemiecko-polska...przecież mieli polskę reprezentować a nie Niemcy... w ogóle to nie lubię Niemców i nie lubię I3...jestem na NIEEEEEEE!!! wolałabym Varius Manx albo jeszcze lapeij jakby wygrała Ira, albo Blue Cafe...ta babka ma fajny głos...no Wilki też mogły by być...

Wróć do „Łzy”