EUROWIZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 27 sty 2003, 3:07

Nie, nie Justysia... podobno zmienili piosenkę i nie będzie ta sama... jakiś hicior podobno jeśli piosenka I3 moze byc hiciorem... :lol:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 sty 2003, 3:30

Aha ;)
Piosenki ich3 są zawsze hiciorami, nie zauważyłaś? :lol:
Tylko dla tych głuchych :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 sty 2003, 4:22

Jejku!zaskakujecie mnie tymi wypowiedziami tutaj.
Pierwsze co mi się kojarzy z Eurowizją to piosenka komercyjna, dlatego nie chciałabym widzieć Łez na takim koncercie, nie pasuje tu też IRA, Wilki, nie pamieam kto tam jeszcze był. IRA i Wilki i Łezki to rockowe zespoły kompletnie tam niepasujące, a IT? Każdy wie że tam pasują doskonale.
Proszę Was też troszkę o tolerancję, ludzie lubią osądzać pochopnie, ja też dużo się nasłuchałam na temat Łez (ile razy ich broniłam) właśnie, przez to że ktoś wysłuchał tylko Agnieszki... Nie mówcie też że to muzyka dla głuchych, bo słucha tego moja siostra starsza, siostrzenica kochana... Ja dowiedziałam sieo I3 więcej dzięki mojej dobrej koleżance z klasy, która jest ich fanką. Prawdziwą fanką, zna cały ten zespół osobiście, sms-uje z michałem :wink: Od niej dowiedziałam się o tych innych mniej znanych a ambietniejszych piosenkach IT, powiedziała mi że są one pisane na podstawie jakiś książek, żeby je naprawde zorzumieć trzeba te książki przeczytać i nie mówię tu o piosenkach w stylu "pokarzcie ludziom brzuch"
Chciałam też dodać, że dzieki tej właśnie fance I3 zdecydowałam sięzorganizować cokolwiek w Jelonce, i ona mnie dopinguje...
... mam nadzieję, że ją poznacie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 sty 2003, 4:45

Mariola - "dla głuchych" chodziło mi o mnie :lol: Jak wiadomo, rok temu ja ich słuchałam :lol:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 sty 2003, 5:08

haha sama siebie porysowałaś...
przepraszma źle Cię zrozumiałam, z resztą Ty mnie chyba też, bo ja zła nie byłam na Ciebie że tak napisałaś
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 27 sty 2003, 6:43

No może to, co piszesz młoda to i prawda, ale dlaczego żadnej z tych piosenek I3 nie słychać... Ich pierwsza płyta była naprawde niezła... Myslę, że gdyby naprawdę te inne piosenki były jakieś ambitniejsze to już by przynajmniej jedną wypromowali... sa teraz tak znani, że praktycznie wszystko przejdzie... Mnie głównie ten image im dorobiony denerwuje i jakieś nieludzkie to wszytsko mi się wydaje. Chociaz podziwiam ich za to jak sobie fanów zdobywają i jak owi fani są zorganizowani... miałam okazję się temu przyjrzec i zrobili na mnie wrazenie.
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 sty 2003, 6:52

Niussia, ja mam takie pytanie: jakie piosenki Łez słyszałaś w radio lub telewizji, albo na liscie przebojów?

Bo z moich obserwacji wynika coś takiego: poznając "to co jest wypromowane" można stwierdzić, Łzy to mało ambitny zespół. Praktycznie wszystko, co Łzy dotychczas wypromowały - jest mało ambitne ;)
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 27 sty 2003, 7:38

Adaś ja wiem o czym mówisz... ale nie porównuj popularności Łez do Ich Troje, bo to kolosalna różnica. Ich Troje ma już taką popularność i ich piosenki w określonych stacjach zawsze są gdzieś na wysokich miejscach list przebojów... myślę, że jakby wydali jakąś ambitniejszą piosenkę (zakładając, że faktycznie takie mają) i zrobili dobrą reklamę to tylko przyklasnąć... moze zjednaliby sobie wtedy więcej osób.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 sty 2003, 19:17

o nieeee! tylko nie ich3. myślałam że zwariujem jak ogłosili zwycienzce- a tak byłam za Wilkami. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 sty 2003, 21:00

Paula_Jestem pisze:o nieeee! tylko nie ich3. myślałam że zwariujem jak ogłosili zwycienzce- a tak byłam za Wilkami. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hmm dorzuce swoje 3 gr.. bo obawiam sie ze jestem byc moze jedyną osobą dla której wybór ich3 w tym śmiesznym plebiscycie jest jak najbardziej racjonalny...gdyby-jak chcialaś-wygrały Wilki powtórzyłaby sie sytuacja z ostatnich bodajrze 3 lat i znowu zostalibyśmy wykluczeni z zabawy ponieważ kochane wilki nie trafiłyby do komrecyjnych i rozrywkoych serc europejskiej b\publicznośći...na co niestety (a moze włąśnie -na szczescie) szanse mają wiadomo kto...
Od początku dylematm było czy reprezentantem ma być grupa reprezentatywna dla polskiego myślenia czy grupa która poprosty ma szanse na wygraną (która to szanse z pewnoścą wg mnie maja ich3) ... takie sa brutaklne prawa rynku :P

jedyne co mnie w tym wszystkim śmieszy okrutnie to ze Wiśnia będzie reprezentował dwa kraje -jezeli zostanie wybrany w niemczech -no comment :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 sty 2003, 23:11

ich troje to sa beztalencia. nie podoba mi sie ze beda nas reprezentowac :(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 sty 2003, 23:49

jesoos pisze: bo obawiam sie ze jestem byc moze jedyną osobą dla której wybór ich3 w tym śmiesznym plebiscycie jest jak najbardziej racjonalny...gdyby-jak chcialaś-wygrały Wilki powtórzyłaby sie sytuacja z ostatnich bodajrze 3 lat i znowu zostalibyśmy wykluczeni z zabawy ponieważ kochane wilki nie trafiłyby do komrecyjnych i rozrywkoych serc europejskiej b\publicznośći...na co niestety (a moze włąśnie -na szczescie) szanse mają wiadomo kto...

no tak niedokońca jedyny, bo o to chodziło mi w poprzednim poście...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 sty 2003, 3:09

Asiuncia pisze:ich troje to sa beztalencia. nie podoba mi sie ze beda nas reprezentowac :(

w takim razie pokaaż mi który z wykonawców eurowizji jest 'utalentowany'...?
poziom jest taki sam...moze jedynie dlatego ze przez ostatnie lata wysyłaliśmy wykonawców Utalentowanych zostawaliśmy na szarym końcu... :P
teraz may szanse wygrać :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 sty 2003, 7:22

:lol: :lol: :lol: ZADNYCH GRANIC HEHEHEHE LEJA.... :lol: :lol: :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos