EUROWIZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 0:27

W momencie gdy na forum pojawił się swego czasu Shermon.....Rosz.....Miodek.....krytyując (słusznie bądź nie) Łzy rzuciliśmy się na nich jak hieny....chcące pożreć każdego kto chce skrzywdzić "nasze ukochane dziecko"....teraz popatrzcie na te wszystkie posty w tym temacie....zachowujecie się gorzej niż źle....."leja"....."beztalencie"...."kicha".....a jak komukolwiek z Was zada się pytanie CZY JESTEŚ TOLEANCYJNY??? ...odpowie TAK JESTEM..
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 0:35

Nie jestem fajnką ICH 3 ale też nie jestem antyfanką....skoro większość społeczeństwa mając takie a nie inne warunki materialne wysłała dość kosztowny sms to znaczy coś chyba......społeczeństwo wybrało.....zauważcie jak ciężko by było stworzyć utwór który by odpowiadał gustom wszystkich lub większości.......skoro ICH 3 zebrało najwięcej głosów...to Waszym zdaniem Ci ludzie nie mają słuchu i wyczucia smaku.... :?????

Bardzo lubię Wilki, Irę....ale to absolutnie nie są kapele na konkurs Eurowizji....była Kowalska (promowana jak tylko można)....była Jopek.....był Szcześniak....Steczkowska.......może i artyści dobrzy .....ale kompletnie nie na festiwal tego formatu......moim zdaniem dobrym utworem był jeszcze kawałek Varius Manx....ale to tylko moje zdanie....
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 sty 2003, 9:51

Syriel pisze:To tak może być żeby jeden zesół reprezentował dwa kraje??

Może być.
Sierocki powiedział, że jak na razie regulamin tego nie zabrania, ale prawdopodobnie na kolejnym festiwalu już regulamin będzie zmieniony, właśnie ze względu na przypoadek IT.

A piosenka słyszałem że ma być inna...
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 17:06

No, Sylwiaczku....To żeś teraz taki post walnęła że ja sie jush nie odzywam :roll: Przyznaje, jak zawsze mash razje :oops: BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 sty 2003, 1:08

Eeee nie lubię IT, ale szczerze mówiąc to mają duże szanse i jak wygrają to będę im wdzięczna, ale i tak ich nie polubię :twisted: [/b]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sty 2003, 20:52

jeśli chodzi o to kto ma największe szanse na to żeby nas dobrze zaprezentować to zgadzam siem z Ich3 ale przyznam że nie lubiem tego zespołu. stanowczo wolałabym Wilki. ale tak jak powiedziała przedmówczyni "jesli wygrają bede wdzieczna ale i tak ich nie polubie".
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 lut 2003, 4:02

Słyszałamw radiu, że wygrana Ich Troje była oszustwem...mianowice telefony na innych wykonawców były zablokowane...tylko na Ich Troje był czynny... :? Śmieszne to trochę...bo nie chcieli chyba dać szansy innym...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lut 2003, 4:13

Narcyzek pisze:Słyszałamw radiu, że wygrana Ich Troje była oszustwem...mianowice telefony na innych wykonawców były zablokowane...tylko na Ich Troje był czynny... :? Śmieszne to trochę...bo nie chcieli chyba dać szansy innym...

Jasne jasne, a te i inne plotki roznoszą dziennikarze którzy pragną rogłosu, przecież to bzdura, żeby się zemścić, że ich ulubiony zespół nie wygrał
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lut 2003, 4:19

i chciałam dodać
Wiem, że panuje wolność słowa, ale i tu istnieją granice, tak mi się wydaje. Ja kieruję sięzasadą nie rób drugiemu coTboie nie miłe...
Nie wiem czy Was to obchodzi, ale wyobraźcie sobie, jesteście muzykami, waszym marzeniem jest reprezentowanie swojego kraju ukochanego godnie na konkursie Eurowizji, cieszycie się jak dzieci, że jedziecie, a tu? krytyka z każdej strony... ludzie zamiast sięieszyć krytykują, bo co? nie wiem. Nie rozumiem też czemu nie krytykowali jak jechał Mietek Szcześniak, ktory z góry był skazany na niepowodzenie...
Na koniec postawcie się w ich systuacji czy to tak miło usłyszeć od swoich rodaków takie zasmucające słowa, tym bardziej, że pragnie się jak najlepiej zaprezentować swoją ojczyznę...
Nie mówmy źle o nich...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 lut 2003, 4:44

Chciałabym zauważyć,że nic złego na IT nie powiedziałam,a nawet ich nie obraziłam...tylko napisała to co usłyszłam w radiu...i w co też mi trudno uwierzyć, żeby były aż takie przekręty... :roll:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 lut 2003, 4:47

Narcyzek pisze:Śmieszne to trochę...bo nie chcieli chyba dać szansy innym...
Nie chodziło mi tu o zespół tylko o machlojki w głosowaniu... Czego ludzie nie wymyslą...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 01 lut 2003, 5:17

Jak powiedziłą Leszczynski na Eurowizi powinien wystąpic VADER:)
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 01 lut 2003, 6:36

Zgadzam się z młoda... ta nagonka na I3 to po prostu szczyt głupoty... Do róznych wniosków zresztą dochodzę ostatnio. Ale wiecie co... jak oni wygraja w Niemczech (a maja na razie 67% poparcie) to prawdopodobnie będą mieli wybór, który kraj reprezentować.... pewnie wybiorą Polskę chociaż szczerze mówiac, na przekór tym wszystkim ludziom, którzy tak ich zwymyslali, wybrałabym Niemcy, a jeszcze jakby wygrali to juz bym w ogóle była zadowolona... ;)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 01 lut 2003, 14:42

No słyszałam jak to Leszczu powiedział, ale VADER...no słyszałam pare utworów i trochę za mocne jak dla mnie :lol: ech...ja sama nie wiem co myśleć o EURO...nie wiem i tyle...IT no mają szansę, ale no co z tego jak ja ich nie lubię...no kurcze...jak pisałam wcześniej i tu mnie poparła Paula_Jestem (thx Paula za poparcie :-) )... no jak wygrają to będę wdzięczna, ale przykro mi to powiedzieć, ale ich nie polubię...nie przeszkadza mi, że sa na rynku muzycznym niech sobie grają....przecież ja im nie bronię...dobra już się nie wypowiadam na temat IT...
A jeszcze co do tego VADERA...to dobry pomysł, ale...wątpię czy ktoś by na nich zagłosował... :lol: żartuję sobie...dobry pomysł dobry :twisted:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 lut 2003, 17:30

ja już nie wiem co mam o tym sądzić. już siem pogubiłam. dalej podtrzymuje zdanie Małej o tym że nawet jeśli wygrają nie polubiem ich ale bede wdzięczna. a z polskich zespołów IT chyba są najbardziej znanym a poza tym zrobili kariere w skandynawi więc mam nadzieje że na eurowizji także dobrze im pójdzie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”