może by tak maly zlocik na ferie?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 lut 2003, 22:50

jesoos pisze:NIby kto sie miał rozmyślić, Kasia?? Przecież to ona w szczególności chciała się z Tobą spotkać (żeby nie było ze ja nie ;P) wiec nie wpadaj w jakieś stany paranoidalne :D wpadamy w poniedziałek w składzie Iwan, ja, Narcyzek (moze ktoś jeszcze ale wątpię) i będzie git :)

Szkoda, że Kasi nie będzie.. :cry: I ja nie wpadam w stany jakieś tam :lol: Nooo to może ktoś jeszcze chce się z nami spotkać w poniedziałek we Wrocławiu? Decydujcie się szybko, bo to już jutro ;) Ale się ciesze, że znowu Was zobacze :D Iwan - że Cie poznam to też się ciesze :D
PS. Grzaniec? ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 02 lut 2003, 23:15

Życze udanej zabawy...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 03 lut 2003, 2:56

Tak więc postanowiliśmy nadać bezposrednią relację z "mini zlotu" u Jesooska :D Jest nas troje...(niestety) czyli moja skromna osoba :roll: , Jesoos i Iwan :D , ale bawimy się świetnie :D Bardzo żałujemy,że Was tu wszystkich nie ma :D A tak poza tym to...Jesoos już odlatuje do niebios,a Iwan z nim (wiecie o co chodzi), tylko ja się jeszcze trzymam (parapetu) :wink: żartowałam oczywiście... :lol: To chyba na tyle, więcej nie jestem w stanie napisać.Jesteśmy myślami z Wami !!!
P.S. Adam czemu Cię tu nie ma :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lut 2003, 3:23

Zadzwoniłam i słyszałam co tam się dzieje... "znowu się zawiesił!!" :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lut 2003, 17:27

Taaa...'sex telefon' -jede z głównych punktów programu :D zadzwoniłaś akurat kiedy piwo kupowaliśmy hehe...wiesz ze mogłabyś pracować na lini o-700? buhahahahahaha...ze juz nie wspomne co sie dzialo wieczorem na gadu :D :D :D :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 03 lut 2003, 17:37

U Jessoska jest zaj.....ście pijemy sobie.....pifko :D:D:D Strasznie zaluje ze nie mogle m nic zrobic w Twojej sprawie Martynko i Ewcio, takze zalujemy ze nie ma tu innych osob Dorki Kasi itp....;( Wczoraj odwiedzil nas Narcyzek i bylo bardzo milo :P:P:P a dzis jadymy do JUstysi i mysle ze tesh bedzie fajnieeeeeeee :D:D Zalujcie ze was tu nie :( Acha i popieram Jesooska co do Justysi :P:P:P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 lut 2003, 17:43

sorry że napisze nie na temat ale iwan masz bardzo fajny i ciekawy podpis.
"Śpieszmy siem kochać ludzi,tak szybko odchodzą"
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lut 2003, 19:18

jesoos pisze:Taaa...'sex telefon' -jede z głównych punktów programu :D zadzwoniłaś akurat kiedy piwo kupowaliśmy hehe...wiesz ze mogłabyś pracować na lini o-700? buhahahahahaha...ze juz nie wspomne co sie dzialo wieczorem na gadu :D :D :D :D

Wrrr... A to niby czemu na lini 0-700 ? Ale ciesze się, że już mi zawód znalazłeś :D A wieczorem na gg było bardzo sympatycznie :lol:
Acha i popieram Jesooska co do Justysi

Iwan, myślałam, że może chociaż Ty jesteś normalny :twisted:
Ok.... Ide po tych ciołków na dworzec ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 lut 2003, 21:02

NIE WYPOWIADAM SIĘ NA TEN TEMAT...ECH DAGA...LINIA 0-700...CIEKAWY ZAWÓD CI WYBRALI... :twisted:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 04 lut 2003, 2:30

No Gosiu całe szczęście ze ty się trzymałaś;) wprawdzie parapetu ale dobre i to. A tobie Iwan dziękuje za dobre chęci, wprawdzie nie pozwolili mi pojechać, ale jestem pewna że sie i tak z wami spotkam.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lut 2003, 3:14

Spotkanie z Jesooskiem i Iwanem zakończone.. Hmm... BYła jeszcze moja przyjaciółka - Kaja :D Mimo, że było nas tak mało to było wręcz zaje...ście :D Pominąwszy fakt, że te dwa wariaty chciały mnie upić i niestety wyszło im to.. :evil: Ja teraz nie jestem w stanie napisać co robiliśmy, bo niewiele pamiętam, ale jak sądzę, coś więcej napisze tu Iwan a Jesoos ma się pod tym podpisać i jeszcze jakieś szczegóły dopisać.. Aż się boję ;) W każdym razie, Oni potrafią człowieka wykończyć... :D
I odkryliśmy bardzo przyjemne miejsce.. w rynku.. Highlander się nazywa, czy jakoś tak ;) Oprócz tego, że jest tam strasznie nadymione to jest super :D (muzyka klasyczna ;) ) i Jesoos zachwycał się ścianą.. :roll: :lol: Przynajmniej piwo postawił.. Ja tylko 4 wypiłam.. Mało.. Ale szumiało ;) Poza tym mieli tam wystawione wszystkie rodzaje Martini, aż ślinka ciekła, bo niestety nie miałam już pieniędzy żeby sobie kupić :) A potem przenieśliśmy się do znanego już tutaj co niektórym "Czemu nie" :D Ale tylko na cole.. Tzn dla chlopaków była cola... Dla mnie lód z coli :D I ręka... :D Iwan, jednak dobrze, że nie miałeś aparatu :D A potem wycieczka do mnie.. I potem na dworzec.. A na dworcu "czworaczki" czy jak im tam ;) A potem znowu Galeria Dominikańska... Taki kawał do niej szliśmy, tylko po to, żeby Oni mogli z łazienki skorzystać... :roll: :lol: A potem znów do mnie.. Odprowadzili mnie.. Kochani :D Ogólnie mówiąc, było fajnie :D I przepraszam za jakiekolwiek błędy czy nie poprawne zdania.. Chwilowo nie jestem w stanie myśleć "normalnie" :P
Szkoda, że Gosi nie było.. Myśleliśmy o Tobie..
Ostatnio zmieniony 04 lut 2003, 4:28 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 lut 2003, 4:04

Więc tak...napisałam wcześniej, że trzymam się parapetu... :wink: no więc napiszę sprostowanie....to Iwan to za mnie napisał,a Jesoos mnie trzymał. Tak naprawdę to ja bylam tylko z nich trzeźwa....he he :lol: Teraz moge to napisać, bo nie jestem u Jesoosa i jestem pewna, że teraz juz nic mi nie zrobi.
P.S.Nio Justyśka ja tez bardzo żałuję, że mnie nie było, ale jak już tłumaczyłam...rodzice.Dziękuję, że o mnie myśleliście...następnym razem postaram się bardziej i przyjadę. Pozdrawiam!!! :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 04 lut 2003, 6:03

Pierwsza rzecz dzieki Paula za pochwale mojego podpisu-mi sie tesh podoba dlatego go dalem :D Wszystko jush raczej napisala Justysia moge tylko dodac ze spoznilas sie :P a reszta to napisalas z ta roznica ze sama chcioalas pifka :DDDDD A propos te czworaki to byly bulki zeby nie bylo skojarzen hihiihihi Mi sie tesh zaje...ście podobalo i mam nadzieje ze to kiedys znow powtorzymy szczegolnie z tym Highlanderem...:P:P:P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 lut 2003, 6:19

ok...od siebie dodam tylko że WSZYSTKO mnie boli (ptrawie trzy godziny łażenia po wietrznym wrocławiu ;) a z Dagmary jest niezła pijaczka i prowokatorka ;D ;D ;D ...a Highlander to najbardziej zajebista knajpa (tylko troche przedymiona -justyśka oducz Kaje palenia ;( )

ps: Adamie K. -Dorota powiedziałą mi że nie pojawiłbyś sie u nas bo nie zostałeś zaproszony...otóż wiedz że zostałbyś gdybyś odpowiadał na smsy -podpisane (oficjalnie nie doszły :P)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 04 lut 2003, 6:59

jesoos pisze:a z Dagmary jest niezła pijaczka i prowokatorka

To prawda hehe i jesoosek ma racje... Dodam jeszcze ze mnie rowniez nozki tak napierdzielaja ze hey :P i nie wiem jak jutro wroce :( To jush przedostatni dzien w Brzegu wiec nie wiem czy jutro bedzie czas na dopisanie notki (musi wiec ona byc wyjatkowa jak wyjatkowe sa osoby stad :D)-chcialem wiec podziekowac szczegolnie Jesooskowi za goscine-za jutrzejsze przegranie Dema (choc i tak jestem wdzieczny Dorotce za 2 piosenki ktore mi wyslala :) ) za cieprpliwosc przy moim paleniu :P za to ze wogole taki zlot mial miejsce !! :D Dziekuje rowniez Narcyzkowi czyli Gosi za to ze tesh sie zjawila i dotrzymala nam towarzystwa :D ( szkoda tylko ze Cie dzis nie bylo-caly czas Cie wspominalismy-pozytywnie hihihih :D ) JUstysi za to ze poprawialas mi chumor po dzisiejszym (wiecz czemu mialem go zwalony ale na szczescie to bylo tylko wielkie nieporozunienie :D ) jestes kofaaaaaana Mam nadzieje ze bedziemy utrzymywali kontakt przez gg , (sex)telefon hahahaha i ze powtorzymy to w tym samym lub wiekszym gronie-mowie o was Martynko Ewewlinko Dorotko Jeszcze raz wszytkim dzieki i czekam na info o kolejnych zlotach i wspolnych koncertach-ja sie ofiaruje w wakacje cos zrobic jak nie bedzie starszej :P :P :P Strasznie zaluje ze nie mielismy aparatu-ehhhh tak slodko wygladajaca Justysia....:) :P POzdro Iv@N

P.S. W najblizyszm czasie dam na jakis serwer zdjecia moje ze zlotu z Rybnika abyscie mogli se looknac w nie (kurde ale sie rozpisalem hihi )

Wróć do „Łzy”