Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Postautor: Adrian-LZY » 28 sty 2003, 0:49

Witam wszystkich. Ostatnio debatowaliśmy co zrobić aby uatrakcyjnić naszą stronę. Pomyślałem więc sobie, że najlepiej zapytać o to was. Czekamy na ciekawe propozycje z waszej strony a najlepsze pomysły głównie te które zrealizujemy będziemy nagradzać. No więc do dzieła !!! Może wymyślicie coś czego jeszcze nie ma na innej stronie i nie będzie większego problemu z realizacją.
Martynka

Postautor: Martynka » 28 sty 2003, 1:56

Ja od początku mówiłam o księdze gości to mnie nikt nie słucha:P. A ja lubie księgi gości:D Można sie dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy:D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 sty 2003, 1:57

Mi się wydaje,że strona jest bardzo dobrze "wyposażona",więc nie brakuje jej chyba niczego... :D Aczkolwiek można jeszcze coś dodać, ale co...ja NARAZIE nie mam pomysłu...pisze NARAZIE, bo może cos wymyślę...choć powątpiewam w swoje zdolności twórcze... :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Martynka

Postautor: Martynka » 28 sty 2003, 2:02

Narcyzek pisze:choć powątpiewam w swoje zdolności twórcze... :lol:
Gosiu, wierzymy w Ciebie:D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 sty 2003, 2:20

******MOŻE JAKAŚ GALERIA ZE ZDJĘCIAMI np ZE ZLOTÓW******
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 sty 2003, 2:37

Ewelina(Ewka) pisze:******MOŻE JAKAŚ GALERIA ZE ZDJĘCIAMI np ZE ZLOTÓW******
Też o tym myślałam...ale wyprzedziałaś mnie!Popieram tę idee...galeria ze zdjęciami ze zlotu by się przydała! :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 sty 2003, 2:44

Z tego co cłszę, strona Łezek uchodzi za najlepszą stronę polskiego zespołu... nic dodać i nic odjąć. A księga gości wydaje mi się bez sensu, bo przecież co tam by się pisało?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 28 sty 2003, 2:52

EWA! JESTEŚ GENIALNA! :D Do dzisiaj nie widziała zdjęć robionych przez miłą panią fotograf na pierwszym zlocie...BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 sty 2003, 2:55

Brakuje działu linki, przydał by sie dział recenzje, hmm sam nie wiem co jeszcze.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 sty 2003, 4:00

Fajnie by było zobaczyć prywatne zdjęcia członków z przeszłości - taka Ania na rozdaniu świadectw na przykład, albo Adaś na swojej pierwszej pijackiej imprezie lub Adi na Komunii Świętej :lol: Fajne też byłyby zdjęcia bardziej " współczesne " członków z rodzinami, bliskimi ... tj. Ania z Tobiaszkiem na przykład ... Adi z Martą ... Dawid z Anią ... Adaś z Anią ... Arek z Ulą i synkiem ... Rafał z ... mamą :wink: Tylko, że to raczej nie przejdzie ... z przyczyn mi nieznanych :P Ale była kiedyś taka fajna strona Urszuli i w galerii był dział " Prywatne " ... były takie zwykłe domowe zdjęcia Uli ze Staszkiem .. i z Ich synkiem - miło się oglądało :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 sty 2003, 4:44

Wiesz Kasiu...fajny pomysł, ale to jest jakaś część ich prywatności...wieć nie wiem...ale pomyśl zawsze może być ! :D
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 sty 2003, 7:19

Dobrze kombinujecie choc rozwniez nie sadze zeby to przeszlo-choc jakby sie Adama poprosilo o jakies jego zdjecia z imprez kto wie hehe :lol: Z reszta zespolu ...no coz jakos to cianko to widze....ale pomysl suuuper Pozdro Iv@n
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 sty 2003, 15:36

Moim skromnym zdaniem KsięgiG nam nie potrzeba bo całkowicie zastępuje ja frorum :).... Co do zdjęć to te ze zlotow mogłyby zostac zamieszczone... a nasze.... w końcu na blogu jest możliwość wstawienia swojego zdjęcia.... za to gąrąco popieram dział gdzie my (frani łez) moglibyśmy zamieścić cos swojego... wiersze, rysunki itd.itd... a nóż (widecel) jakiś ukryty talent sie znajdzie... rówien mile widziane byłyby linki...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 sty 2003, 15:39

Stronka jest cool !!!! Ale fajnie by było, gdyby co jakiś czas wzbogacała się w nowe rzeczy !!! Pomysł z księgą gości nie jest zły, ale zgadzam się z tym, że zabardzo nie wiem po co by była potrzebna - mamy przecież fajowe FORUM, które jest lepsze og księgi gości ;) Na stronce brakuje ukochanych i zaginionych TABÓW !!!!! Myślę, że wiele osób je potrzebuje.... Nie wiem czemu je usunęliście :( :) Poza tym zgadzam się z Grahve, że brakuje linków. Cio jeszcze - hmmm, narazie nie mam żadnych pomysłów.... hmm a może... jeszcze przywrócilibyście to co było na wcześniejszej stronce to o każdym z was... te takie krótkie odpowiedzi na pytanka - chyba wiecie o co chodzi ???? Ty tyle :) BUZIACZKI
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 sty 2003, 15:50

Co powiedzie na coś w stylu FAQ ??? Tam zespół mółby odpowiadać na te z pytań które pojawiają się w mailach (czy gdzieś indziej) najczęściej... powinna być rówież możliwożć zapisania rozmowy na czacie... I w wypadku jakichś rozmów z zespołem powinien takowy zapis znaleźć sie na stronie... Możma by też wprowadzić coś takiego ja zdjęcie miesiąca (ew. tygodzina. dnia) :) tam by mogły być jakieś śmieszne fotki np ze zlotów...

Wróć do „Łzy”