Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 lut 2003, 3:11

pewnie jak to będzie koncert to każdy może przyjść, chyba że będzie on tylko dla Ciebie:) hieh
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 lut 2003, 3:51

z tym koncertem to oczywiscie zart :) nikt nie bedzie przeciez robil koncertu w nagrode, no juz bez przesady :) tylko ich troje miewa takie nawiedzone pomysly. chociaz ja wcale bym sie nie obrazila :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 lut 2003, 4:06

po prostu ja pisze:tylko ich troje miewa takie nawiedzone pomysl

Możesz mi podać jakiś przykład takiego nawiedzonego pomysłu? :? I chyba założe tu temat "Ich troje" gdzie do woli będziecie mogli sobie o nich pisać, może wtedy przestaną pojawiać się w innych tematach.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 lut 2003, 4:51

nawiedzony pomysl nr 1. zorganizowanie konkursu, gdzie nagroda glowna byl koncert

nawiedzony w tym sensie, ze dziwny. ja po prostu tak to okreslam,.. wiem, ze ich lubisz, ja tez, wiec nie byla to z mojej strony zadna obelga, czy cos. (slucham starych kawalkow ich troje, mowie po to, zeby nikt mi nie wylecial z kiczem czy cos)

zeby nie bylo, sama zaczelas kontynuacje, wiec sie nie dziw, ze sie pojawiaja w innych tematach.

co ciekawe, jakos nikt nie ma pretensji jak sie pojawia w innych tematach sweet noise na przyklad, a o ich troje to tabu doslownie.... anii slowka.... owszem kontrowersyjny zespol, ale bez przesady, juz jednego zdania nie mozna napisac?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 lut 2003, 5:06

po prostu ja pisze:nawiedzony pomysl nr 1. zorganizowanie konkursu, gdzie nagroda glowna byl koncert

nawiedzony w tym sensie, ze dziwny. ja po prostu tak to okreslam,.. wiem, ze ich lubisz, ja tez, wiec nie byla to z mojej strony zadna obelga, czy cos. (slucham starych kawalkow ich troje, mowie po to, zeby nikt mi nie wylecial z kiczem czy cos)

zeby nie bylo, sama zaczelas kontynuacje, wiec sie nie dziw, ze sie pojawiaja w innych tematach.

co ciekawe, jakos nikt nie ma pretensji jak sie pojawia w innych tematach sweet noise na przyklad, a o ich troje to tabu doslownie.... anii slowka.... owszem kontrowersyjny zespol, ale bez przesady, juz jednego zdania nie mozna napisac?

A ten konkurs :P Ja ich nie lubie.. Ale lubiłam.. Kiedyś.. CHodzi tu o to, że w co drugim temacie jest Ich troje... Napisałam tylko, żeby przestać... I nie liczyłam na odpowiedź. Teraz w tym temacie zamykamy o ich3
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 lut 2003, 17:51

oka zamykamy ten temat

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 lut 2003, 18:40

no to oki, sprawa zalatwiona, bo juz to zaczelam odbierac jako atak :)

a wlasnie, zapomnialam, wielkie dzieki za wszystkie gratulacje, i te na forum, i na GG :)
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lut 2003, 21:14

Nie ma za co :D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 17 lut 2003, 4:39

Moje kochane panie, nie odpowiadałam bo zobaczyłam wasze propozycje dzielenia się dopiero dzisiaj tj.niedziela.
Moi kochani oczywiście że się podziele, jak dostane kubek to jednej dam uszzko drugiej dno kubeczka i już.
Leżąc dzisiaj sobie i oglądając muzykogranie zastanawiałam się co dostane
mówie sobie może kubek albo koszulke, na co moja mama mówi ja bym chciała zebyś dostała skuter hehe no chyba ze wartość pieniężną hihih.
Ja tu się z kubka ciesze a mama mi ze skuterem wyjeżdża.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 18 lut 2003, 0:56

hehe oka Ewcia to ja chcem uszko :lol: A tak poważnie to jestem ciekawa jaką nagrode wymyślą:)

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 18 lut 2003, 1:48

ja tez jstem ciekawa, na poczatku jak mi gratulowali na GG i pytali, co bym chciala dostac, to mowilam, ze to nieistotne, ze najbardziej sie ciesze z samego zwyciestwa, i ze wlasnie moj dzial bedzie wykorzystany. tak myslalam, ale teraz zzera mnie ciekawosc, jak mi pierwsza radosc przeszla :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 18 lut 2003, 2:51

Aniu to normalne ze zżera ciem ciekawość:)

www.natusia17.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 19 lut 2003, 2:46

Ja nie wiem co ja bym chciała dostać.... Hm.... Może... o wiem! LUKRECJE NA SINGLU! :D BUZIAK KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 28 lut 2003, 3:38

Witam.
Pamiętnik zespoły Łzy jest już prawie gotowy więc wiemy już na pewno, że „po prostu ja” z tego co zauważyłem dziewczyna o imieniu Ania dostanie nagrodę. Pomyślałem sobie, że ucieszysz się pewnie z nowej płyty na którą niestety trzeba trochę zaczekać a dodatkowo od zaraz do wyboru; koszulka lub jakiś singiel z autografami. Aniu, przyślij mi na p.w. informację z twoim wyborem i adresem. Pamiętnik przypuszczalnie będzie umieszczony w dziale zespół ale to się jeszcze okaże.
Martynka

Postautor: Martynka » 28 lut 2003, 3:43

Ona dostanie novą płyte?! :shock: Wow... :shock:

Wróć do „Łzy”