Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Olcia

:)

Postautor: Olcia » 23 maja 2003, 17:52

postanowiłam wznowić ten temat ponieważ wiem że wiele osób z forum ma dużo zdjęć zespołu z koncertów można by na strone zrobic taki dział zdjęcia z koncertów na których mozna by dać zdjęcia zespołu no i nas fanów co o tym myślicie :?: :?: te zdjęci można by przesyłać zespołowi.......ja niestety nie mam takich zdjęć ale wiem że inni mają :wink:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Martynka

Postautor: Martynka » 23 maja 2003, 20:52

A ja dalej jestem ciekawa, czy sie kiedyś doczekam chwytów gitarowych... :P Chyba, że są gdzieś ukryte, a ja nie widze :P hyhy :P
Pozdrawiam wszystkich PUNK'ów ;P hyhy Tych "starych" (Saruś- buziaki:* hihi) i tych "nowych" ;P
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 maja 2003, 2:02

MARTYNKA pisze:A ja dalej jestem ciekawa, czy sie kiedyś doczekam chwytów gitarowych... :P Chyba, że są gdzieś ukryte, a ja nie widze :P hyhy :P
BUZIAKI KOCIAKI

Niom ja też od dawna szukam chwytów, pytam się, szukam i nic!! Może ktoś nam to wreszcie da??? :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 maja 2003, 2:37

a ja powrócę tematem do dzownków... czy ma ktoś moze nutki na jakiś ładny dzwonek Łezek, tylko nie Narcyza, Agnieszki, JJJ
bo do mnie do telefonu isę nie ściąga melodyjek tylko trzeba ręcznie zapisać na pięciolinii ;-) więc ma ktoś moze nutki??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 24 maja 2003, 3:30

Wszyscy chcięli by chwyty gitarowe, a ja chciałbym spróbować swoich sił na perkusji, być może ktoś z was wie jak na tym się gra, bo słyszałem że w tym biorą udział nie tylko ręce ale i nogi... może ktoś z was mógłby odstąpić jakiś pokaz albo coś w tym rodzaju...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 maja 2003, 23:50

mloda.jg pisze:a ja powrócę tematem do dzownków... czy ma ktoś moze nutki na jakiś ładny dzwonek Łezek, tylko nie Narcyza, Agnieszki, JJJ
bo do mnie do telefonu isę nie ściąga melodyjek tylko trzeba ręcznie zapisać na pięciolinii ;-) więc ma ktoś moze nutki??

do mnie niestety też trzeba wpisywać. a masz moze nutki do narcyza???
ja innych niż podałaś nie mam. jeszcze w starym telefonie mogłam ściągnąć i było to "JNLN" ale nic specjalnego. o wiele lepiej brzmi JJJ
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Paulina Jóźwiak

Konkurs pt.

Postautor: Paulina Jóźwiak » 01 cze 2003, 0:12

Mogłyby na przykład być jakieś wywiady z Wami, będź obszerniejsze biografie, czego poszczególna osoba w Waszego zespołu słucha, jakie są Wasze ulubione płyty...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 lip 2003, 16:07

JEŻELI TO MOŻLIWE TO DOBRZE BYŁOBY W DZIALE KONCERTY (ALE NIE FORUM TYLKO TAM GDZIE SĄ DATY KONCERTÓW) UMIESZCZAĆ WIĘCEJ INFORMACJI. CHODZI MI GŁÓWNIE O UMIESZCZENIE NAZWY WOJEWÓDZTWA W JAKIM ZNAJDUJE SIĘ "KONCERTOWA" MIEJSCOWOŚĆ. BO CZĘSTO JEST TAK ŻE NAZWĘ MIEJSCOWOŚCI WIDZĘ PO RAZ PIERWSZY ( I PEWNIE NIE TYLKO JA ) I NIEMAM POJĘCIA GDZIE SIĘ ZNAJDUJE, A GDY SZUKAM NA MAPIE POLSKI TO....ZNAJDUJĘ 3 LUB 4 O TAKIEJ SAMEJ NAZWIE :shock: I DO KTÓREJ JECHAĆ :?: TAK JEST TEZ TERAZ -NP. DĘBICE SA 4, AUGUSTOWY 3 ITP. ITD.
MOGŁYBY TAKŻE ZNALEŹĆ SIE INFORMACJE TYPU CENA BILETU, DOJAZD, KTO JESZCZE TAM GRA... ALE TO JUŻ CHYBA ZBĘDNE. NAJWAŻNIEJSZE DO WIĘCEJ INFORMACJI CO DO MIEJSCOWOŚCI.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
DjMevoM
Kontaktowanie:

strona :-)

Postautor: DjMevoM » 23 lip 2003, 23:38

adrian jak bedzie czynna strona to zrobie temat o nowej stronie fan club ale nie oficjalny www.lzy.zor.org ii wpiszesz sie do ksiegi gosci .. OK?
Mistrz
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

No... No...

Postautor: Belitka » 30 lip 2003, 12:09

Moim zdaniem powinnobyć coś takiego jak ... Więej zdjęć, Więcej informacji o zespole tzn. ulubiony samochód, I troszkę o życiu prywatnym i oczywiście księga gości!!!!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2003, 21:16

Łukaszo ma rację, też ostatnio chciałam sobie zobaczyć gdzie mogę na koncert pojechac, no i teraz nie wiem gdzie na koncert pojechać mogę, bo w Polsce jest kilka miejscowości o tej samej nazwie...

DjMevoM pisze:adrian jak bedzie czynna strona to zrobie temat o nowej stronie fan club ale nie oficjalny www.lzy.zor.org

co to za link? nie wiem o co chodzi :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 sie 2003, 22:52

Przydałyby się takie informacje. A poza tym może by zrobić takie coś żę sami byśmy mogli oceniać koncert (tak jak to robi zespół). Atmosfera , frekwencja
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 sie 2003, 23:26

no tak tutaj zgodze sie z Łukaszo.
jest wiele miejscowości o tej samej nazwie i nieraz każda jest w innym regionie Polski. ciężko jest sie połapać gdzie co i jak. to nie to że jesteśmy kiepscy z geografii, bo tak jak mówie wiemy gdzie jest dana miejscowość ale takij jest więcej niż jedna.a więc więcej informacji o "koncertowym" mieście powinno sie pojawić.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 08 sie 2003, 14:09

ja również się zgadzam z łukaszo
więcej informacji przydałoby się
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 08 sie 2003, 15:15

No ja też tak myślę
Więcej informacji na stronie zarówno o was jak i o nas :D :D :D
No i ta galeria, tzn. nasze zdjęcia z zespołem to tesz fajny pomysł....

Pozdrawiam :D

Wróć do „Łzy”