Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ze_Łzami_w_Oczach

Ja proponuje ...

Postautor: Ze_Łzami_w_Oczach » 08 sie 2003, 15:26

Zeby dołączyć galerie Fanów łez...gdzie byłyby zdjęcie fanów oraz Kącik artystyczny gdzie fani ryslowaliby nasze kochane łezki :lol:
Awatar użytkownika
Asmodeuska

Postautor: Asmodeuska » 08 sie 2003, 15:48

kathleen_kelly pisze: Fajnie by było zobaczyć prywatne zdjęcia członków z przeszłości - taka Ania na rozdaniu świadectw na przykład, albo Adaś na swojej pierwszej pijackiej imprezie lub Adi na Komunii Świętej :lol: Fajne też byłyby zdjęcia bardziej " współczesne " członków z rodzinami, bliskimi ... tj. Ania z Tobiaszkiem na przykład ... Adi z Martą ... Dawid z Anią ... Adaś z Anią ... Arek z Ulą i synkiem ... Rafał z ... mamą :wink: Tylko, że to raczej nie przejdzie ... z przyczyn mi nieznanych :P Ale była kiedyś taka fajna strona Urszuli i w galerii był dział " Prywatne " ... były takie zwykłe domowe zdjęcia Uli ze Staszkiem .. i z Ich synkiem - miło się oglądało :D

to Arek ma synka??????????? :shock:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 10 sie 2003, 0:53

Zdjecia zespolu takie prywatne to bylo by cos fajnego bardzo, albo chociaz takie nie prywatne, ale zeby ich wiecej bylo...no i jeszcze cos o zespole, o kazdym czlonku, tak jakos wiecej o nich, bo tak naprawde to niewiele na tej stronce wiadomosci np. o Arku czy Adamie... a to tez jest wazne, co kto lubi a czego nie...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 10 sie 2003, 1:30

Ja bym proponowała dodanie kilku nowszych zdjęć. Najświeższe na stronie są te z 'Anastazji' kiedy to i Ania, i Adam i Adrian mieli jeszcze starsze fryzurki. Oczywiście nie muszą być to całe sesje, ale kilka nowych pojedynczych by nie zaszkodziło :)
Co do galerii prywatnych jestem bardzo ZA. Naprawdę miło się ogląda takie zdjęcia... A jeśli nie aż takie stare ;) to, tak jak pisała Kasia, nowsze z bliskimi Wam osobami :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 sie 2003, 10:43

Wogóle ciś się stało z tą stroną. W nowościach jest coraz mniej informacji, w dziale koncerty też jest mało informacji, a w pamiętniku informacje są co miesiąc. Kiedyś było więcej informacji :(
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 sie 2003, 11:58

Asmodeuska pisze:
to Arek ma synka??????????? :shock:

Ma synka,nazywa sie chyba Nathias-ale nie za dobrze pamietam ,bo wciaz te imie zapominam.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 10 sie 2003, 12:11

Nathias? Hmm fajne imię... a tak w ogóle to nie wiedziałam, że ma synka, że jest zajęty to tak, ale że ma synka? No teraz juz wiem...
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 10 sie 2003, 15:14

a ja bym proponowała jeszcze Skiny na gadu gadu z zespołem :)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 13 sie 2003, 20:10

http://madziankaa.w.interia.pl/16.HTM - Niespodzianka! ;)
Mam namiary na dziewczynę, która bardzo lubi Łzy i jednocześnie potrafi robić szablony :D Powiedziała, że jest do naszej dyspozycji i chętnie zrobi jeszcze kilka layów :D Np kilka z każdym członkiem zespołu :)
Jeśli macie jakies zamówienia, to bardzo chętnie Jej to przekażę ;)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 13 sie 2003, 21:03

A patrzcie co pisze na dole szablonu bo tez mi sie rzucilo w oczy na poczatku ,ze ta dziewczyna zarabala zdjecie Dorocie ze strony ;P ale na dole pisze tak " Picture from www " ( http://www.aniele-moj.prv.pl ) a zreszta sami zobaczcie ;) Dorota co za zaszczyt ;)
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 13 sie 2003, 21:27

Moze jakas biografia czlonkow zespolu - kazdego z osobna
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 13 sie 2003, 22:30

hm..Nathias?? A nie przypadkiem Nataniel? heh nie za bardzo pamietam jak wkońcu :wink: Hm...a co do szablonu to ciekawie by było miec go z łzami :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 sie 2003, 22:49

Sorrka-Nataniel.Dlatego pisalam, ze wciaz to imie zapominam :P
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 01 lis 2003, 16:06

Przegladajac stronke ich3 (tylko sobie nie pomyslcie za duzo;P) zahaczylam o fotki z fanami moze warto by taki dzial zalozyc na stronie tam zanjdywaly tez sie fotki sobowtrow malych fanow,zdjecia od fanow,zdjecia ze spotkan z fanami ,ale zobaczceie co znalazlam w dziale "sobowtory"sobowtor Michala Wisniewskiego z Ania Wyszkoni!

Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 lis 2003, 16:11

Jezu....jaki brzydki ten sobowtór....eh....za bardzo chyba wycharakteryzowany (czy jakto sie tam pisze) ale Ania....heh....tęsknie bardzo za jej takim wizerunkiem.....I pamiętam ten program....mam nawet nagrane....Łzy występowały wtedy w programie I odcinku "Jestem, jaki jestem" :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”