Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 lis 2003, 0:01

Martynka_Pajonczek pisze:znalazlam w sobowtor Michala Wisniewskiego z Ania Wyszkoni

No to chyba chodzilo o sobowtóra Michała ,który zrobił sobie zdjęcie z Anią Wyszkoni.Przynajmniej ja to tak zrozumiałam :roll:
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 02 lis 2003, 9:57

W sumie co do Ani to nie mam wątpliwoścwydaje mi sie,że to ona natomiast mam pewne watpiliwości co do prawdziwości Pana który stoi obok. Kiedyś niestety interesowalm sie tym zespolem trwalo to troche czasu ale uratowały mnie Łezki. Trwalo to prawie 3 lata wiec zdazylam sie napatrzec 8) :evil: :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 02 lis 2003, 11:57

No mi też się wydaje że to prawdziwa Ania ;D
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 02 lis 2003, 12:04

No mam pare pomysłów np. księga gości, iii i co jeszcze to najbardziej powinno być i co jeszcze .... chyba nic... bo ta stronka jest SUPER! acha i troszkę nowych zdięć w galerii!!!!!! 8) 8)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 02 lis 2003, 14:10

Co wyście powariowali :P Sobowtór jest Michałka... a Ania nasza... to nasza Anka :P
A Ci którzy mówią, że sobowtór Ani to... wrrr... nie poznajecie NASZEJ KOFANIUTKIEJ ANUŚKI... jesteście bleee :P :P :P Nie kocham Was za to :P :P :P
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 02 lis 2003, 14:49

Ja nie wiem pomysł z ksiegą jest fajny ale aczkolwiek nie jestem pewna czy do końca dobry. Jeśli coś jeszcze wymyśle to dam znać. A może coś w rodzaju "wymiana rzeczy o Łzach). Moglibyśmy pisać, że mamy podwujne rzeczy o Łzach za które byśmy się wymienili za inne rzeczy. Wiem, że to nienajlepszy pomysł ale nic innego mi narazi nie przychodzi do głowy.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 02 lis 2003, 18:21

Cień Anioła pisze:
Martynka_Pajonczek pisze:znalazlam w sobowtor Michala Wisniewskiego z Ania Wyszkoni

No to chyba chodzilo o sobowtóra Michała ,który zrobił sobie zdjęcie z Anią Wyszkoni.Przynajmniej ja to tak zrozumiałam :roll:

Jedna mądra ;) może źle ujęłam ,ale to Anka a nie sobowtór...
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 09 lis 2003, 10:22

Ja na przykład mam pomysł taki. Fajnie by było utworzyć osobny dział ze zdieciami osobno zdięcia ze zlotów,zdiecia członków FFC , osobno nasze zdięcia z zespołem :D :) Myśle,że to dobry pomysł:) co wy na to :?: :?:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lis 2003, 12:31

niebieskooka pisze:Ja na przykład mam pomysł taki. Fajnie by było utworzyć osobny dział ze zdieciami osobno zdięcia ze zlotów,zdiecia członków FFC , osobno nasze zdięcia z zespołem :D :) Myśle,że to dobry pomysł:) co wy na to :?: :?:

Był już chyba kiedyś taki pomysł.Póki co jest temat na forum 'Zdjęcia fanów z zespołem' czy jakoś tak :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 mar 2004, 0:36

Ja bym chciała powiedzieć (napisać), że przydałaby się tu księga gości. Było tu już wspominane, ale ludzie u mnie na blogu się wpisują myśląc, że to strona Łzowa :roll:
Awatar użytkownika
Jakub_fan1
Kontaktowanie:

Jednak czegoś brakuje

Postautor: Jakub_fan1 » 01 mar 2004, 18:36

Moim zdaniem na tej stronce brakuje księgi gości, galeri (w której będą np. fotki z koncertów, fotki z fanami) no i chyba to wszystko
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2004, 21:30 przez Jakub_fan1, łącznie zmieniany 1 raz.
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 01 mar 2004, 18:39

no to ja tez sie wypowiem.. dla mnie ta strona jest juz tak nudna ze ... ach szkoda gadac.. zero aktualizacji w roznach dzialach .. zero nowych zdjec... jak inni wspomnieli przydala by sie Ksiega Gosci ... :) a najlepiej niechzespol zainwestuje w nowa stronke :) hehe :P tylko nie jakas w rodzaju I3
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2004, 20:03

Cień Anioła pisze:Ja bym chciała powiedzieć (napisać), że przydałaby się tu księga gości. Było tu już wspominane, ale ludzie u mnie na blogu się wpisują myśląc, że to strona Łzowa :roll:

To jakoś mało inteligentni ludzie odwiedzają Twojego bloga.. i wpisują ci się do księgi :P :twisted: Jak można tak myśleć... :/
...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 01 mar 2004, 20:14

Cień Anioła pisze:color=white]ale ludzie u mnie [/color]na blogu się wpisują myśląc, że to strona Łzowa :roll:

znam takie przypadki mój kolega ma strone flinta.blog.pl i ludzie wchodza w ksiedze i wpisuja sie tak jakby tego bloga prowadziła Ewelina, rany porażka :shock:
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

nowe na pomysły

Postautor: Łzy Słońca » 01 mar 2004, 22:35

pomysłow moze byc wiele ksiega gosci to nawet całkiem niezły pomysł ja bym jeszce proponował ADRIANIE mioze tak by umiescic jakis QUIZ zwiazany z ŁEZKAMI pozdrawiam Łukasz :twisted:

Wróć do „Łzy”