Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 4:55

Justysia napisała:
Przecież Adam ostatnio prawie codziennie jest na czacie
Przez co nas męczy...

Justysia....ciiiibo jeszcze ktoś uwierzy:D:D

A mnie się wydaje że przydałby się raz na jakiś czas chat moderowany.....czasem bywam na chacie zapowiedzianym wcześniej na stronie....stąd oczywiście większa frekwencja....i jest mnóstwo pytań które zostają bez odpowiedzi........zespół nie zawsze "nadąża :lol: "......nie zawsze dostrzega pytanie.......nie zawsze ma czasu tyle na odpowiedź....więc myślę że taki kontrolowany chat ....bez zaproszeń na ciasteczka :D ......bez słodzenia zespołowi :lol: .......tylko służący uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące pytania forumowiczów......BYŁBY JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANY:)
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 sty 2003, 9:35

Matryna:-) pisze: Dalej nie widziałam zdjęć z 1 zlotu w Rybcu, i chyba ich nie zobacze...Na pewno Kathleen, Sylwuś, Alareel i Adaś tesh by je chętnie zobaczyli;)

O ile tylko mnie na nich nie ma, to chetnie zobacze :P
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 17:01

Adaś, nie bądź taki skromny:p BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 29 sty 2003, 20:20

moim zdaniem stronka jest super, ale ma pewne uchybienia. przede wszystkim fatalnie sie z nia laczyc przez modem, ja na szczescie mam stale lacze, wiec nie mam z tym problemow. Poza tym rozumiem, ze taka grafika powinna kosztowac :) ale co nowego? na tej stronie zyja wlasciwie tylko newsy i forum. poza tym reszta strony wydaje mi sie taka "sucha" , same fakty. ja bym proponowala jakis dzial z anegdotkami z zycia zespolu, moze zdjecia, moze karykatury? jakies dowcipy moze? i niekoniecznie samego zespolu, moze tez fanclubu? cos takiego, zeby ludzie z przyjemnoscia na to wchodzili :) cos smiesznego moze? poza tym jeszcze ktos rzucil temat na to, zeby wrzucic tworczoiosc fanow. czemu nie? ja bym na przyklad chciala poczytac wiersze jesooska czy kogos innego. poza tym recenzje tez nie sa zlym pomyslem. co do ksiegi gosci.... nie wydaje mi sie. Martynka, daj mi jeszcze raz adres to Ci sie w koncu wpisze.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 29 sty 2003, 20:38

To ja może tylko powtórzę pomysły, które mi się najbardziej podobają:
1. Piosenki z chwytami gitarowymi
2. Galeria ze zdjęciami ze zlotów
:D
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 29 sty 2003, 22:20

To może ja też napisze:
1. ksęga gości
2. zdjęcia ze zlotów o ile mnie na nich nie będzie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 sty 2003, 22:38

po prostu ja pisze:moim zdaniem stronka jest super, ale ma pewne uchybienia. przede wszystkim fatalnie sie z nia laczyc przez modem, ja na szczescie mam stale lacze, wiec nie mam z tym problemow.

no, ja tez ma modem i żadnych problemów :P :P :P

po prostu ja pisze:poza tym jeszcze ktos rzucil temat na to, zeby wrzucic tworczoiosc fanow. czemu nie? ja bym na przyklad chciala poczytac wiersze jesooska czy kogos innego. .

hmmm a skąd pewność ze po pojawieniu sie takiego działu już mogłabyś "twórczość jesooska" poczytać? heheh...
"buziaki kociaki"
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 22:57

My, fani Łez jesteśmy bardzo pomysłowi:D BUZIAKI KOCIAKI® :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 22:59

[color=violet]Próba mikrofonu BUZIAKI KOCIAKI ® [/color]
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 23:01

Post wyżej to taki post w którym próbowałam coś zrobić, ale mi, kurde, nie wyszło:D BUZIAKI KOCIAKI ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 23:09

Moim pomysłem na strone jest taki pomysł, żeby na forum można było pisać takie "r" w kółeczku, bo chciała bym sobie zastrzeżyć moje BUZIAKI KOCIAKI:-) BUZIAKI KOCIAKI by Martynka:p ("r" w kółeczku :twisted: hehe Jesoos i co teraz?:p)

Wszelkie prawa zastrzeżone:D
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 29 sty 2003, 23:31

YOO... PROPONUJĘ KONKURS PLASTYCZNY NA KARYKATURĘ ROSZ!'a :wink: ... POTEM WYSTARCZY ZAKREŚLIĆ KÓŁKA, WYPUNKTOWAĆ POLA I TARCZA DO OBSTRZAŁU GOTOWA :lol:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 23:54

Aqata.......jeśli już widzę Twój post to zazwyczaj dotyczy........pewnej osóbki na Forum (A KOGO TO ZGADNIJ :lol: )......nie masz nic ciekawszego do powiedzenia???? :? ...ha.......a przy okazji wyszedł mi pomysł na coś nowego na stronie....zagadki dla...Aqatki...:D:D
Ostatnio zmieniony 29 sty 2003, 23:58 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 29 sty 2003, 23:58

POPROSZĘ :lol:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 30 sty 2003, 0:25

Pomysł ze zdjęciami ze zlotów najbardziej mi sie podoba :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”