Konkurs pt."Ciekawe pomysły na stronę".

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 09 mar 2004, 23:32

JA mam propozycję może zamiast wymyślać coś nowego lepiej by było gdyby w miarę często była strona aktualizowana, zdjęcia dodawane coś w pamiętniku pisane.
Nie chodzi o to żeby było kupa nowych rzeczy, w których jest tylko jedna dwie notki, ale jedno dwa zdjęcia. Prawda ?? :roll: :roll:
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 19 mar 2004, 15:54

CIEKAWE KIEDY ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 19 mar 2004, 16:30

Jakie rozstrzygnięcie konkursu? Przecież ten konkurs ogłoszony był bardzo dawno temu :roll: .....już bylo rozstrzygnięcie i były nagrody......temat jest stary. Radzęczytać uwazniej i patrzeć na daty :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 19 mar 2004, 16:35

Jędrek pisze:JA mam propozycję może zamiast wymyślać coś nowego lepiej by było gdyby w miarę często była strona aktualizowana, zdjęcia dodawane coś w pamiętniku pisane.
Nie chodzi o to żeby było kupa nowych rzeczy, w których jest tylko jedna dwie notki, ale jedno dwa zdjęcia. Prawda ?? :roll: :roll:

ja sie z tobą zgadzam. po co nowe rzeczy jak stare <a fajne> są rzucane w niepamięć. lepiej by było częściej aktualizować stronke niż śmiecić na ejdając nowe rzeczy. owszem, coś nowego też by się przydało bo wiadomo jakieś urozmaicenie, ale co za dużo to niezdrowo. :twisted: AKTUALIZUJCIE CZĘŚCIEJ/CZĘSTO STRONKE!!!! :twisted:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 19 mar 2004, 16:41

może jakas galeria członków ffc ze zlotów jak proppnuje EWELINKA .Fajnie jak by sie moze pojawił jakiś QUIZ na temat ŁEZi mozna by zamiescic jakies recenzje z płytek i napisac o wrazeniach z koncertów,Stronak jest coll i co się pojawi na niej nowego to będzie świetne .Pozdrawiam Łukasz :P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 19 mar 2004, 19:51

Wrażenia z koncertów opisywane sa na forum.....więc nie widzę potrzeby tworzenia takiego działu :wink:
A zdjęcia FFC są na stronie poświęconej FFC.....bo to akurat jest strona o Łzach i wątpię by stworzyli Nam osobny dział :twisted:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 19 mar 2004, 23:02

Vampirzyca pisze:tzn.. mówisz o avatarach? (zwanych też emblematami) hm.. mi się własnie podoba to, że takowych tutaj nie ma.. bo niektóre tylko przeszkadzają w czytaniu Forum, bo są np. animowane albo bardzo duże.. albo w inny sposób rzucają się w oczy.. ;) tak, jak jest teraz jest dobrze.. że tylko FFC ma słoneczka.. to Ich wyroznia.. ;)

Ich wielkość zawsze mozna "odgórnie" ograniczyć 8) Ja bym chciała aby było możliwosć dodania sobie emblemaciku :twisted:
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 20 mar 2004, 0:06

marigell pisze: Ja bym chciała aby było możliwosć dodania sobie emblemaciku :twisted:

ja bym też była za tym... wtedy każdy może dać co mu się tylko podoba... a tak... to tylko szablonowość na forum... zero indywidualności :P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 20 mar 2004, 0:15

avaratów niemożna dodać..wszyscy chodza w mundurkach..normalnie wojsko :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 20 mar 2004, 12:59

Emblematów podobno nie można bo ten cały twister za jeden emblemat lub co kolwiek bierze sobie kase;/
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 20 mar 2004, 13:18

ja bym zmienil firme internetowa Twister strasznie zdzieraja :) :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Łzy”