Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
czarA

Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Postautor: czarA » 29 sty 2003, 3:24

hrrrr to znaczy że sie złoszcze :evil: ,a dokładnie chodzi mi o dialogi miedzy niektórymi osobami na forum .Mnie to strasznie denerwuje jeśli chcac sie czegoś dowiedzieć np o zlocie, nowej płycie itp..musze przy okazji czytać zawalone forum na którym 2 lub wiecej osób wypowiada sie w ogóle nie na temat ,najcześciej pozrdawjajac sie na wzajem .A przecież od omawiana spraw miedzy sobą jest gg ,maile..!!!!
pozdrawiam Ave Łzy
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 29 sty 2003, 3:32

tzn forum jest tylko od wymieniania sie informacjami?
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 29 sty 2003, 3:37

moim zdaniem tak, może powiesz że zamierzasz na każdym forum pozdrawiać innych,mówić że ich kochasz,zapraszać na czat?
Ja wchodzac tu chce dowiedzieć sie opinji innych fanów na dany w forum temat ,po co mi wiedzieć kto kogo???

z resztą nie bede tu prowadzić dialogu jak chcesz pogadać jest nr gg
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 3:45

Nie przesadzaj, czarA....
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 29 sty 2003, 3:47

tylko mam pytanie jedno jeszcz. na co liczylas czy co oczekiwalas po zalozeniu tutaj tego tematu? ze wszyscy nagle zaprzestana pozdrawiac i tak dalej? czy raczej uzasadnienia dlaczego to robia? albo czegos jeszcze innego
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 sty 2003, 4:09

Jeśli pisalibyśmy tylko "najważniejsze informacje" to na forum nie byłoby zbyt wielu postów, wręcz wtedy byś błagała żeby ktoś coś napisał :roll:
Poza tym, skąd mamy wiedzieć co akurat dla Ciebie jest zbędne? Może to co dla Ciebie jest zbędne, dla innych jest ważne?
I jesteśmy tu w większości jak rodzina.. Dlatego tutaj nie ma suchych dyskusji :roll:
Poza tym to forum ma swój klimat.. który jest naprawde super (jak dla mnie).
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 4:44

A ja się poniekąd z Czarą zgadzam....zresztą już nie raz zwracałam na to uwagę......niepotrzebne są niektóre komentarze......nie na temat.....czasem tylko służące zaznaczeniu swojej osoby.....zresztą ewidenny przykład takiego niepotrzebnego dialogu ma miejsce w temacie o zlocie......konkretna propozycja na temat zlotu oczywiście powinna mieć miejsce na forum.....ale już szczegóły które się zmieniają dzień w dzień....a to godzina nie taka....a to miejsce nie takie...a to znaki charakterystyczne konkretnych przybyłych fanów.....to jest ewidentne zaśmiecanie forum...są PW...są emaile....jest GG...do tego typu spraw służące...za przykład podam pierwszy zlot w Rybniku....wszystkie szczególiki dopracowywane były na GG...

A co pozdrowień.....to na forum ja osobiście nie zauważam ich za wiele.....choć teksty służące TWA też......mnie dobijają......już nie wspomnę o "och"...."no"......"właśnie"......"acha"......to ewidentne zaśmiecanie forum....

Justysia napisała jeszcze:

Jeśli pisalibyśmy tylko "najważniejsze informacje" to na forum nie byłoby zbyt wielu postów

...ale Justysiu....są i ważne sprawy które można poruszać..........ale są też mało ważne :lol: :lol: ...kórych zdecydowanie jest tu za dużo....

......nawet taki przykład banalny......zaczyna się na płycie....przechodzi przez księży.......dzieci......sznurówki.......kończy się na glanach.....LUDZIE LITOŚCI :P :P
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 17:01

Justysia pisze:
I jesteśmy tu w większości jak rodzina.. Dlatego tutaj nie ma suchych dyskusji :roll:
Właśnie, ja sie zgadzam z Dagą....Bo my to jesteśmy taka rodzinka:D A jak Ci coś nie pasuje, to sobie załóż swoje własne forum i sobie tam będziesh mogła pisssssać co będziesh chciała:twisted: Bo forum jest dla ludzi chyba co nie? A to, że Tobie coś nie pasuje, to nie moja wina,,,
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 sty 2003, 17:39

Martynka napisała:
jak Ci coś nie pasuje, to sobie załóż swoje własne forum i sobie tam będziesh mogła pisssssać co będziesh chciała Bo forum jest dla ludzi chyba co nie? A to, że Tobie coś nie pasuje, to nie moja wina,,,

Martyś....ja Cię nie poznaję........zauważ że ja podzielam zdanie Czary....chyba też sobie założe swoje własne forum.... :? :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 sty 2003, 19:53

forum jest po to aby korespondować z innymi fanami naszego zespołu a nie żeby tylko wymieniać siem info o nim. to tez jest ważne ale chyba na skład forum wchodzi to co tu piszemy czyli....nasze zdanie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 22:38

Paula_Jestem pisze:forum jest po to aby korespondować z innymi fanami naszego zespołu a nie żeby tylko wymieniać siem info o nim. to tez jest ważne ale chyba na skład forum wchodzi to co tu piszemy czyli....nasze zdanie.
Jeśli to było do mnie, znaczy sie, że sie ze mną zgadzash, to ja dziękuje:D. BUZIAKI KOCIAKI
P.S. Sylwuś, Ty sobie nie zakładaj swojego forum:D Zostań znami:D
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 29 sty 2003, 22:51

Justysia pisze: Poza tym, skąd mamy wiedzieć co akurat dla Ciebie jest zbędne? Może to co dla Ciebie jest zbędne, dla innych jest ważne?

popieram :P
Martynka

Postautor: Martynka » 29 sty 2003, 23:05

Asiuncia pisze:
Justysia pisze: Poza tym, skąd mamy wiedzieć co akurat dla Ciebie jest zbędne? Może to co dla Ciebie jest zbędne, dla innych jest ważne?

popieram :P
Jak wyżej:D BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 29 sty 2003, 23:12

Martynka :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 sty 2003, 23:13

Sylwester: a śmiać sie można, czy też niebardzo?? :P

też sie wkurzałem jak byłem tu 'pierwsze razy' ale teraz to zupełnie inna bajka: jak ktoś bywa na forum kilka razy dziennie to miło widząc takie 'bzdury i głupoty' ...nawet lanie wody o sznurówkach :) a zeby sie doszukać ważnych informacji na forum trzeba tylko chcieć :P
HOUGH
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”