Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 12 lut 2003, 9:09

Dla mnie temat pamietnik Rosza jest nudny :d (sorki jezeli Roszku sie obrazisz ale kazdy ma prawo wyrazac swe zdanie-wolny kraj :lol: ) a temat o Tobiaszu tesh niezly jest hahahaha i mysle ze nadaje sie do konkursu :D :D :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 12 lut 2003, 15:49

kathleen_kelly pisze: A jak dla mnie to z tym tematem mógłby śmiało konkurować temat o tym, kto w jakim sklepie słyszał jaką piosenkę Łez, albo kto jest ojcem Tobiasza - ale nie w kategorii NAJŚMIESZNIEJSZY, tylko NAJGŁUPSZY I NAJŻAŁOŚNIEJSZY :lol: :roll: :wink:

tu sie z Toba zgadzam w 100%
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 lut 2003, 23:12

Ja nie wiem jaki temat na 2 miejscu, wiem tyle, że na 1 jest ten :)
Martynka

Postautor: Martynka » 13 lut 2003, 2:27

Jak wyżej ;) BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 13 lut 2003, 22:26

MARTYNKA pisze:Jak wyżej ;) BUZIAKI KOCIAKI

Martysiu może jestem ciemna, ale możesz mi wyjaśnić to co napisałaś...Martyśka TYŚKA :)
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lut 2003, 1:50

Mała___ pisze:
MARTYNKA pisze:Jak wyżej ;) BUZIAKI KOCIAKI

Martysiu może jestem ciemna, ale możesz mi wyjaśnić to co napisałaś...Martyśka TYŚKA :)

Chodzi mi o to że nie wiem tesh co jest na drugim miejscu, ale ten na pewno na 1 :D I co to znaczy Martyśka TYŚKA ? :D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 lut 2003, 2:46

MARTYNKA pisze:
[color=violet][b]Chodzi mi o to że nie wiem tesh co jest na drugim miejscu, ale ten na pewno na 1 :D I co to znaczy Martyśka TYŚKA ? :D BUZIAKI KOCIAKI

A tak mi się zrymowało Martyśka TYŚKA...o wiem będę Cie nazywać Tyśka...albo Tysia...mogem Martyniu???
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lut 2003, 2:49

Tynia? :D Jestem przyzwyczajona do "Martyni" ;) A mój brat na mnie mówi "Milyna" :P Tak więc...Mówta jak chceta :P BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 lut 2003, 3:17

MARTYNKA pisze:Tynia? :D Jestem przyzwyczajona do "Martyni" ;) A mój brat na mnie mówi "Milyna" :P Tak więc...Mówta jak chceta :P BUZIAKI KOCIAKI

Martynko moja kochana...nie napisałam TYNIA tylko TYSIA albo TYŚKA...albo nie, bo mi się źlę kojarzy ta ksywa...będę mówiła Martynka...bo tak chyba najlepiej brzmi :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 lut 2003, 18:20

jeśli chodzi o konkurencje dla tego tematu to naprawde jedynym jest ten o ojcu Tobiaszka. oba są żałosne i głupie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lut 2003, 20:50

Mała___ pisze:
MARTYNKA pisze:Tynia? :D Jestem przyzwyczajona do "Martyni" ;) A mój brat na mnie mówi "Milyna" :P Tak więc...Mówta jak chceta :P BUZIAKI KOCIAKI

Martynko moja kochana...nie napisałam TYNIA tylko TYSIA albo TYŚKA...albo nie, bo mi się źlę kojarzy ta ksywa...będę mówiła Martynka...bo tak chyba najlepiej brzmi :)

Mądra decyzja :D BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 lut 2003, 20:52

MARTYNKA pisze:
Mała___ pisze:

Nie będę tak mówiła na Ciebie, bo mi się kojarzy z jedną taką wredną, głupią...mniejsza o to jaką dziewczuchą...wrr...
Pozostanę przy Martysi...albo Martycne...oki???
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lut 2003, 21:21

Oki :D BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 15 lut 2003, 1:41

Mała___ pisze:
MARTYNKA pisze:
Mała___ pisze:

Nie będę tak mówiła na Ciebie, bo mi się kojarzy z jedną taką wredną, głupią...mniejsza o to jaką dziewczuchą...wrr...
Pozostanę przy Martysi...albo Martycne...oki???

Martynka, Martynia...itd nie zaleznie od tego jak będziemy mówić to i tak wiemy jaka z ciebie fajna dziewuszka hieh:)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 15 lut 2003, 2:11

Jaaa...Fajna dziewucha :D Tu jestem fajna dziewucha, w innym temacie jestem brutalna, po prostu diabeł wcielony :twisted: , dla pefffnej Miłej, Starszej Pani jestem "potworem", albo "Pasqudą" (Sylwuś :wink: ), a dla pefffnej kofffffanej Kasieńki jestem po prostu "Maleńka" (Kat, buziaczki:*) :-)... Tak więc sama jush nie wiem kim jestem :roll: JESTEM JAKA JESTEM :D BUZIAKI KOCIAKI

Wróć do „Łzy”