Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 30 sty 2003, 4:06

Ach jakby tak nie można bylo czasami odbiedz od tematu, to kiedy ja bym powiedziła Martynie to co chciałabym jej przekazać przecież mamy tak daleko do siebie ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 30 sty 2003, 4:28

No ale gdyby nie jakis zbaczanie z tematu to wiekszosc z nich zawierala by tylko kilka konkretnych odpowiedzi na jakies pytania, a ja wiem czy takie forum przyjemnie by sie odwiedzalo. Przynajmniej ja wole tak jak jest teraz i chyba sama nie jestem ;P
A jesli chce sie zaczerpnac jakis informacji czy zapoznac z opinia innych, trzeba tylko sie troszke wysilic i zmusic do poczytania
Martynka

Postautor: Martynka » 31 sty 2003, 2:17

Nie uwierzycie! Pierwszy raz zgadzam sie z Jesoosem!:D Niemożliwe...:D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 2:58

sliwka pisze:tylko mam pytanie jedno jeszcz. na co liczylas czy co oczekiwalas po zalozeniu tutaj tego tematu? ze wszyscy nagle zaprzestana pozdrawiac i tak dalej? czy raczej uzasadnienia dlaczego to robia? albo czegos jeszcze innego

poprostu powiedziałam co mnie na forum denerwuje mam prawo. wiem po co to robą... nudzą sie,albo nie mają nic normalnego do powiedzenia to pisza byle co po to tylko żeby coś napisać....ktoś ,,mu'' odpisze i tak sie ciągnie ....bezsensowny ciąg
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:07

Justysia pisze:Jeśli pisalibyśmy tylko "najważniejsze informacje" to na forum nie byłoby zbyt wielu postów, wręcz wtedy byś błagała żeby ktoś coś napisał :roll:
Poza tym, skąd mamy wiedzieć co akurat dla Ciebie jest zbędne? Może to co dla Ciebie jest zbędne, dla innych jest ważne?
I jesteśmy tu w większości jak rodzina.. Dlatego tutaj nie ma suchych dyskusji :roll:
Poza tym to forum ma swój klimat.. który jest naprawde super (jak dla mnie).

o nic bym nie byłagala.......wole żeby było mniej konkretnych postów niż mnustwo nie na temat ,jeśli ktoś wchodzi tu np raz na miesiac to sie pewnie chce czegoś konkretnego dowiedzeć co sie przez ten czas działo a przez pozdrowienia itd.. doczytać sie nie można .
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:10

Paula_Jestem pisze:forum jest po to aby korespondować z innymi fanami naszego zespołu a nie żeby tylko wymieniać siem info o nim. to tez jest ważne ale chyba na skład forum wchodzi to co tu piszemy czyli....nasze zdanie.

ważniejsze informacje dotyczące zespołu ,płyt,koncertów,zlotów omawiane są na forum i baaaaaaardzio słusznie ale takie inf np kto po kogo wyjdzie na dworcu WLACE MNIE NIE INTERESUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sty 2003, 3:10

Przesadzasz... pozdrowiem to tu nie ma wcale dużo... :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sty 2003, 3:13

czarA pisze:ważniejsze informacje dotyczące zespołu ,płyt,koncertów,zlotów omawiane są na forum i baaaaaaardzio słusznie ale takie inf np kto po kogo wyjdzie na dworcu WLACE MNIE NIE INTERESUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciebie nie.. Ale innych widać tak :?
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:16

Matryna:-) pisze:
Justysia pisze:
I jesteśmy tu w większości jak rodzina.. Dlatego tutaj nie ma suchych dyskusji :roll:
Właśnie, ja sie zgadzam z Dagą....Bo my to jesteśmy taka rodzinka:D A jak Ci coś nie pasuje, to sobie załóż swoje własne forum i sobie tam będziesh mogła pisssssać co będziesh chciała:twisted: Bo forum jest dla ludzi chyba co nie? A to, że Tobie coś nie pasuje, to nie moja wina,,,

niczego nie bede se zakładać.... bo chce poznać także zdanie WASZE dotyczace zespołu
jak rodzina powiadasz??? to jak u Ciebie np tata nie lubi słuchać głośniej muzyki a ty uwielbiasz to jakie jest rozwiązanie? każesz tacie wynieśc sie z domu czy zciszasz ją? jejqqqqqq
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:18

Justysia pisze:
czarA pisze:ważniejsze informacje dotyczące zespołu ,płyt,koncertów,zlotów omawiane są na forum i baaaaaaardzio słusznie ale takie inf np kto po kogo wyjdzie na dworcu WLACE MNIE NIE INTERESUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciebie nie.. Ale innych widać tak :?

to ja może zaczne na forum Łez opowiadac o swoim dniu.... może kogoś to też zainteresuje?
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:23

sliwka pisze:No ale gdyby nie jakis zbaczanie z tematu to wiekszosc z nich zawierala by tylko kilka konkretnych odpowiedzi na jakies pytania, a ja wiem czy takie forum przyjemnie by sie odwiedzalo. Przynajmniej ja wole tak jak jest teraz i chyba sama nie jestem ;P
A jesli chce sie zaczerpnac jakis informacji czy zapoznac z opinia innych, trzeba tylko sie troszke wysilic i zmusic do poczytania

niektórzy nie mają stałego ..i nie mogą siedzieć na stronie po kilka godzin. wchodząc tu chce sie dowiedzieć konkretnej rzeczy,a przez niepotrzebne zawalanie forum trzeba szukać szukać szukać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sty 2003, 3:24

czarA chyba przesadzasz.. Robić taką wielką afere.. :roll: Przykład raczej mało trafny podałaś z tym tatą....
to ja może zaczne na forum Łez opowiadac o swoim dniu.... może kogoś to też zainteresuje?

Czemu nie.. Jest pamiętnik Rosz!a to może być też pamiętnik czary.... :roll:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 sty 2003, 3:29

A ja uważam że Czara trochę racji ma..... :? ...ale uważam też że się sytuacja nie zmieni...ja marudzę już od roku o porządku....i nic.... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sty 2003, 3:32

Sylwia pisze:A ja uważam że Czara trochę racji ma..... :? ...ale uważam też że się sytuacja nie zmieni...ja marudzę już od roku o porządku....i nic.... :?

Sylwia, Ty też masz racje, ale żeby tak wielką afere zaraz robić?
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:34

Justysia pisze:czarA chyba przesadzasz.. Robić taką wielką afere.. :roll: Przykład raczej mało trafny podałaś z tym tatą....

Czemu nie.. Jest pamiętnik Rosz!a to może być też pamiętnik czary.... :roll:

podać inny ???nie chce komplikować sytuacji i tak wiecie o co chodzi
ja nie opowiadałabym o moim stosunku do Łez tylko o tym ile razy dziennie opróżniam sie......itp bueuah
nie robie afery może ty to tak odbierasz......to sie nazywa inaczej DYSKUSJA
Ostatnio zmieniony 31 sty 2003, 4:00 przez czarA, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Łzy”