Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 31 sty 2003, 3:37

jestem po stronie Justysi ;)
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 3:43

jesoos pisze:Sylwester: a śmiać sie można, czy też niebardzo?? :P

też sie wkurzałem jak byłem tu 'pierwsze razy' ale teraz to zupełnie inna bajka: jak ktoś bywa na forum kilka razy dziennie to miło widząc takie 'bzdury i głupoty' ...nawet lanie wody o sznurówkach :) a zeby sie doszukać ważnych informacji na forum trzeba tylko chcieć :P
HOUGH

ja nie moge wpadać na forum kilka razy dziennie, a w chodze na strone żeby dowiedzieć sie czegoś konkretnego.... a potem znikam ,nie moge buszować na stronie kilka godzin dziennie
Martynka

Postautor: Martynka » 31 sty 2003, 3:52

CzarA! O co Ty sie rzucash?:/ Ja nie wiem o co Ci chodzi.... Forum jest dla fanów WSZYSTKICH! Nie tylko dla czary... Dobra! Zakładaj se swój pamiętnik! Nikt Ci nie broni w końcu.... A co do mojego Taty.... Mash coś do niego? :? Kurde, jak słucham głośnej muzyki, to Jemu to nie przeszkadza! A Daga powiedziała jesteśmy JAK rodzina, a nie JESTEŚMY RODZINĄ! Tak samo, tu znooffff sie z Dagą zgadzam, nas interesują te różne pozdrowienia, "głupie texty" i w ogóle... Bo wiesh... Gdyby nie to wszystko....To tego forum jush dawno by nie było.... BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 31 sty 2003, 4:05

Matryna:-) pisze:CzarA! O co Ty sie rzucash?:/ Ja nie wiem o co Ci chodzi.... Forum jest dla fanów WSZYSTKICH! Nie tylko dla czary... Dobra! Zakładaj se swój pamiętnik! Nikt Ci nie broni w końcu.... A co do mojego Taty.... Mash coś do niego? :? Kurde, jak słucham głośnej muzyki, to Jemu to nie przeszkadza! A Daga powiedziała jesteśmy JAK rodzina, a nie JESTEŚMY RODZINĄ! Tak samo, tu znooffff sie z Dagą zgadzam, nas interesują te różne pozdrowienia, "głupie texty" i w ogóle... Bo wiesh... Gdyby nie to wszystko....To tego forum jush dawno by nie było.... BUZIAKI KOCIAKI

wypowiadam sie..... wiem że dla wszystkich
a Twiom tacie dałam tylko przykład , jeśli Ty wszystko bierzesz do siebie co usłyszysz to Bóg z Tobą drogie dziecko
forum może też żyć bez ty ch głupich pozdrowień jestem pewna.. bo zamiast sie pozdrawiać i gadać głupoty możesz sie wypowiedzieć na forum normalniście
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sty 2003, 20:31

czara jesli chodzi o tą rozmowę kto po kogo wyjdzie na dworzec to była ona jak najbardziej na miejscu. dotyczyła ona zlotu a zlot był z Łezkami a to jest forum łezek więc takie rozmowy jak najbardziej- WSKAZANE. nie widze nic złego w tym że ktoś siem z kimś umawia na zlot, albo że poszczególne osoby siem nawzajem pozdrawiają na forum.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lut 2003, 2:07

czarA pisze:a Twiom tacie dałam tylko przykład , jeśli Ty wszystko bierzesz do siebie co usłyszysz to Bóg z Tobą drogie dziecko
forum może też żyć bez ty ch głupich pozdrowień jestem pewna.. bo zamiast sie pozdrawiać i gadać głupoty możesz sie wypowiedzieć na forum normalniście
Po pierwsze, sama jesteś dziecko...Zostaw mnie w spokoju....Bo tak sie składa, że Bóg jest zawsze ze mną...A forum na 100% by nie przeżyło bez tego...Wierz mi, wiem coś o tym.... Niektórzy też wiedzą, jak to było z jednym forum... Dla nas te "głupoty" to normalności! Dla mnie głupotą są Twoje "normalności"...
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 01 lut 2003, 2:26

Matryna:-) pisze:
czarA pisze:a Twiom tacie dałam tylko przykład , jeśli Ty wszystko bierzesz do siebie co usłyszysz to Bóg z Tobą drogie dziecko
Po pierwsze, sama jesteś dziecko...Zostaw mnie w spokoju....Bo tak sie składa, że Bóg jest zawsze ze mną...A forum na 100% by nie przeżyło bez tego...Wierz mi, wiem coś o tym.... Niektórzy też wiedzą, jak to było z jednym forum... Dla nas te "głupoty" to normalności! Dla mnie głupotą są Twoje "normalności"...
BUZIAKI KOCIAKI

Zostaw mnie bo powiem mamie...to po co ja w ogóle z Tobą dyskutuje jeśli TY mówisz zostaw mnie? chyba że wiesz ze nie masz racji i w taki sposób sie bronisz
a co do reszty tak se to tłumacz
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lut 2003, 2:38

To co napisałaś wyżej, jest toatnie bez sensu...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 01 lut 2003, 2:44

Matryna:-) pisze:To co napisałaś wyżej, jest toatnie bez sensu...

o a jak TY masz dużo do powiedzenia.......masz racje lepiej nic nie mówic niż gagać głupoty..tak 3maj!!!!!!

bez sensu dla Ciebie ...nie pojmujesz niektórych zdań...to nie mój problem..porozmawiaj z polonistką, moze nie jest jeszcze za późno!?
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lut 2003, 2:51

Ty jesteś psychiczna! Może lepiej Ty sie udaj na rozmowe do polonistki? Nie...Ty sie lepiej udaj do psychiatry...Może Ci pomoże....O ile nie jest za późno... Na początku jak pisałaś, oki, bronish swojego zdania, ale teraz przegięłaś....
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 01 lut 2003, 2:56

Matryna:-) pisze:Ty jesteś psychiczna! Może lepiej Ty sie udaj na rozmowe do polonistki? Nie...Ty sie lepiej udaj do psychiatry...Może Ci pomoże....O ile nie jest za późno... Na początku jak pisałaś, oki, bronish swojego zdania, ale teraz przegięłaś....

taaaaa? polecasz lekarzy do których Cie skierowano?
ja nie bede tu z Tobą dyskutowac na temat Twojego zdrowia...tylko o zespole i sprawach z nim związanych.Nie mam zamiaru tu nikomu ubliżać ani prowadzic jakiegoś rodzaju rodzaju wojny.Jestem fanką Łze tak jak Ty i po to tu właśnie jestem.
Jeśli nadal chcesz rozmawiać o stanie umysłu to jest gg
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lut 2003, 3:04

czarA pisze:Nie mam zamiaru tu nikomu ubliżać ani prowadzic jakiegoś rodzaju rodzaju wojny.

Taaa, właśnie to wszystkim udowadniash, na mojej skromnej (:P) osobie...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 01 lut 2003, 3:11

czarA pisze:Nie mam zamiaru tu nikomu ubliżać ani prowadzic jakiegoś rodzaju rodzaju wojny.

Taaa, właśnie to wszystkim udowadniash, na mojej skromnej (:P) osobie...

do dobra moze i przesadziłam ale Ty też....
jeśli czujesz sie urażona lub...zniewarzona przez moje słowa to PRZEPRASZAM Cie publicznie , /roza ,kufel piwa, tymbark

( wiem ,wiem nie na temat)
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lut 2003, 3:20

czarA pisze:do dobra moze i przesadziłam ale Ty też....
jeśli czujesz sie urażona lub...zniewarzona przez moje słowa to PRZEPRASZAM Cie publicznie , /roza ,kufel piwa, tymbark

Nie napisze : "w porządku! Nic sie nie stało!", bo tak nie jest... Ja po prostu sie broniłam postami...To Ty zaczełaś...I nie musisz mnie przepraszać...Bo ja nie potrzebuje łaski.... I teraz sama napisałaś to, o co sie rzucałaś...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 01 lut 2003, 3:29

czarA pisze:do dobra moze i przesadziłam ale Ty też....

Nie napisze : "w porządku! Nic sie nie stało!", bo tak nie jest... Ja po prostu sie broniłam postami...To Ty zaczełaś...I nie musisz mnie przepraszać...Bo ja nie potrzebuje łaski.... I teraz sama napisałaś to, o co sie rzucałaś...

chciałam mieć świadomość że nie bedzie miedzy wami jakiś plotek że chamica,bez kulutury itp...przeprosiłam bo uważałam to za stosowne ,
z łaski tego nie zrobiłąm,jeśli nie chcesz to przeprosin nie przyjmuj .KoNIEC
wracamy do tematu .!!!!!!

Wróć do „Łzy”