Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 lut 2003, 17:26

zgadzam siem z jesooskiem. jeśli a forum byłyby tylko ważne info to nikt by tu nie zaglądał i nie możnaby było tego nazwać forum. Bo forum to my!!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lut 2003, 20:08

Paula_Jestem pisze:zgadzam siem z jesooskiem. jeśli a forum byłyby tylko ważne info to nikt by tu nie zaglądał i nie możnaby było tego nazwać forum. Bo forum to my!!!

popieram :)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 lut 2003, 21:45

Asiuncia pisze:
Paula_Jestem pisze:zgadzam siem z jesooskiem. jeśli a forum byłyby tylko ważne info to nikt by tu nie zaglądał i nie możnaby było tego nazwać forum. Bo forum to my!!!

popieram :)

Ja też Was popieram i to w 100%
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 04 lut 2003, 3:44

jesoos pisze:
Paula_Jestem pisze:jaju przestańcie już siem kłócić.to forum nie jest do tego żeby sie awanturować. a jeśli dobrze pamiętam to czara założyła ten temat z pretensjami że za dużo tu zbędnych rzeczy (dialogi, kłótnie itp. )
więc dlaczego zwiększasz ich ilość?! :?: :!:

buhahahahahahahaha!
głupota głupotę pogania! nie wiem czy wy tego nie widzicie ale to jest irracjonalne zupełnie dawanie czegoś takiego tutaj... -kijem rzeki nie zawrócisz...jezeli koleżanka czara myślała ze jednym tematem/postem spowoduje przewrót pierwszomajowy na forum to jest bardziej naiwna niż... nawet nie wiem co miał oznaczać text z doszukiwaniem sie 'konkretów' lub 'ważnych informacji' na forum :D chyba tylko przy okazji zlotów takie informacje sie pojawiają a reszta to już wyrafinowana fantazja użytkowników...pozatym gdyby na forum pojawialy sie tylko 'wazne' informacje nikt by tego nie czytał i forum musiało by być moderowane (nie wiem czy o tym pomyślałaś)
ciao

naiwna nie jestem i nie możesz sie tak wyrażać o osobie której nie znasz!
nie chodziło mi o dosłowne znaczenie zdania ,,ważne informacje...itp.
poprostu chciałabym dowiedzieć sie co sądzą fani na dany temat bez
niektórych ..,,niezbednych''zdań i wypowiedzi
tak poprpstu przeczytać temat nie denerwując sie
eh skad taka pewność że nikt by tego nie czytał ? ...nie wypowiadaj sie za innych zwolenników Łzowej muzyki
moderowane czy nie napewno zagożali fani wchodzili by na forum
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 04 lut 2003, 3:48

nie wiem skąd taka pewność w waszych wypowiedziach ?!?!
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 04 lut 2003, 3:56

Paula_Jestem pisze:jaju przestańcie już siem kłócić.to forum nie jest do tego żeby sie awanturować. a jeśli dobrze pamiętam to czara założyła ten temat z pretensjami że za dużo tu zbędnych rzeczy (dialogi, kłótnie itp. )
więc dlaczego zwiększasz ich ilość?! :?: :!:

każda wypowiedż na forum to jakiś rodzaj dialogu z osobą która założyła temat!!!!
nie zwiekaszam jej ilości tylko zaczełam dyskutować i bronic swoich racji,może powiesz że to było nie na temat?
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 lut 2003, 4:09

Pozwolisz, że się wtrącę....Skoro tematy mają dotyczyć tylko Łez i mamy tylko o nich pisać, bo o innych rzeczach nam nie wolno... :roll: to niestety,ale mało byłoby tutaj wypowiedzi wszystkich...
A ten teamt powinnien być usuniety...skoro twierdzisz,że powinniśmy pisac tylko o Łzach....bo nie ma w nim nic ciekawego...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 lut 2003, 23:18

czarA pisze:każda wypowiedż na forum to jakiś rodzaj dialogu z osobą która założyła temat!!!!
nie zwiekaszam jej ilości tylko zaczełam dyskutować i bronic swoich racji,może powiesz że to było nie na temat?

zaprzeczasz samej sobie, zastanow sie nad tym co piszesz :roll:
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 05 lut 2003, 3:14

Narcyzek pisze:Pozwolisz, że się wtrącę....Skoro tematy mają dotyczyć tylko Łez i mamy tylko o nich pisać, bo o innych rzeczach nam nie wolno... :roll: to niestety,ale mało byłoby tutaj wypowiedzi wszystkich...
A ten teamt powinnien być usuniety...skoro twierdzisz,że powinniśmy pisac tylko o Łzach....bo nie ma w nim nic ciekawego...

ależżżżżżżżż wtrącaj sie wtracaj ile wlezie(oby na temat):)))))
LEPIEJ PISAC MNIEJ I NA TEMAT NIŻ DUŻO I BEZ SENSU !
no właśnie i sama potwierdziłaś że wiekszość osób udziela sie na forum nie na temat ,od tak
nie pisałam ze powinniśmy pisać tylko o Łzach lecz zwróciłam uwage zeby wypowiadać sie na forum zgodnie z tematem na którym akurat sie znajdujemy...
może ktoś założy temet np,POZDROWIENIA ..i tam na ten temat wygadać sie po niektóre osoby beda sie mogły do woli
pozdrawiam AVE ŁzY
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 05 lut 2003, 3:18

Asiuncia pisze:
czarA pisze:każda wypowiedż na forum to jakiś rodzaj dialogu z osobą która założyła temat!!!!

zaprzeczasz samej sobie, zastanow sie nad tym co piszesz :roll:

nieczmu nie zaprzeczam bo wiem że mam racje dotycząca tego tematu.
w ogóle czemu uwazasz że zaprzeczam samej sobie?
może jakieś argumenty?
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 lut 2003, 3:30

A czy tym tematem osiągnełaś choć po części to co chciałaś osiągnąć? Czy osiągniesz? :?
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 05 lut 2003, 4:02

Justysia pisze:A czy tym tematem osiągnełaś choć po części to co chciałaś osiągnąć? Czy osiągniesz? :?

a czy każdy z tematów dąży do czegoś?
a czy ty zawsze osiagasz zamierzany cel?
może po to są ,,marzenia,, żeby móc je spełniać?(ten temat nie jest moim marzeniem)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 lut 2003, 4:16

To założyłaś ten temat i prowadzisz dyskusje, tylko po to, żeby zwrócić nam uwage? Nie wierze, że nie liczyłaś choć przez moment, że troche "przystopujemy" .
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 05 lut 2003, 6:48

Czara dej se troche luuuuuuzu bo nudzisz-forum bedzie jakie jest i Ty tego nie zmienisz a gderaniem nerwujesz osoby ino :lol: :lol: :lol: Forum jest suuuuper i napewno kazdy sie ze mnom zgodzi :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 lut 2003, 1:11

Iwan, ja sie z Toba zgadzam :)

Wróć do „Łzy”