Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 06 lut 2003, 3:05

Justysia pisze:To założyłaś ten temat i prowadzisz dyskusje, tylko po to, żeby zwrócić nam uwage? Nie wierze, że nie liczyłaś choć przez moment, że troche "przystopujemy" .

móc uszanować kogos proźbe FAJNA RZECZ
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 06 lut 2003, 3:06

iwan pisze:Czara dej se troche luuuuuuzu bo nudzisz-forum bedzie jakie jest i Ty tego nie zmienisz a gderaniem nerwujesz osoby ino :lol: :lol: :lol: Forum jest suuuuper i napewno kazdy sie ze mnom zgodzi :D

takie jakie jest czyli ....
wiszisz ja denerwuje was a ,,wy ''denerwujecie mnie czyli jest ok
super jest może i dla Ciebie i kogoś tam , mi sie coraz mniej podoba...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 lut 2003, 3:24

Nie każdemu można dogodzić...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 lut 2003, 5:48

czarA pisze:super jest może i dla Ciebie i kogoś tam , mi sie coraz mniej podoba...
My piszemy na forum to vco chcemy,bo nie ma zasady mówiącej:"Macie pisać tylko o Łezkach"chyba,że zmienią sie zasady... :roll: , więc nikt Ci nie każe tego czytać...Może Ci sie to nie podoba,ale najwazniejsze,że nam odpowiada...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 06 lut 2003, 6:04

No to jak sie nie podoba to moze powinnas tu wogole nie wchodzic :twisted: :twisted: :twisted: Nas jest wiecej ktorym wszystko pasi a Ty tu jakiesd problemy stawarzasz.... :x Nic ci to nie da ze sie tak produkujesz-forum bedzie takie jakie jest :D a fani Lez to jak jedna wielka rodzina :) Jezeli sie do niej nie zaliczas i cie to nie pasi to kto ci kaze wchodzic??? :evil: :evil: :evil:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 06 lut 2003, 18:13

O rany! Obrazek CzarA tylko powiedziała co się jej nie podoba a Wy się aż tak rzucacie Obrazek ... :roll: Przecież każdy ma prawo się wypowiadać, i krytykować co się mu nie podoba ... może już wystarczy?? Obrazek
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lut 2003, 0:01

Ja już wcześniej o tym pisałam.....ale powtórzę....Czara ma trochę racji......miała prawo o tym powiedzieć......zwrócić na to uwagę....wprawdzie teraz jak czytam co pisze...to mam wrażenie że trochę chce zostać zauważona.......przez zwrócenie na siebie uwagę....."cel uświęca środki :? ".....może więc już skończycie się nawzajem przeprzykiwać...i wzajemnie popierać.... a spróbujemy iść na kompromis trochę sobie nawzajem....żeby był "wilk syty i owca cała" :?

...a tak na marginesie....niektóre argumenty są .....ech......nic nie powiem....ale pamiętajmy że nie liczy się kto ....ile czasu.....jak długo działa na forum......łączy nas jedno.......więc szanujmy siebie nawzajem:)
Sylwia
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 lut 2003, 13:18

Sylwia pisze:Czara ma trochę racji......miała prawo o tym powiedzieć......zwrócić na to uwagę....wprawdzie teraz jak czytam co pisze...to mam wrażenie że trochę chce zostać zauważona.....
My tylko wyraziliśmy swoej zdanie...kto tu mówi o kłótni...ja osobiście nie zamierzam sie z kimś kłócić....
No właśnie...popieram to co Sylwiu napisałaś, bo jak już ktoś powiedział wcześniej..."czara zaprzecza samej sobie"
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 lut 2003, 19:20

jak by forum było takie jak Ty byś chciała to niewiem czy możnaby było nazwać takie coś forum.co my byśmy tu robili? przecież nie można wiecznie nawijać o Łzach- nie o to tu chodzi.
a co do tego tematu to tracimy czas. nic tym nie zmienisz, my nie zmienimy tego że tu piszemy na różne tematy. w końcu po to jest to forum. i uważam że ten temat naprawdę zaczyna robić siem nudny. jeszcze pare takich postów i zasnę./
P.S. zgadzam siem z sarą że każdy ma prawo do własnego zdania ale Ty ze swoim przesadzasz.za dużo szumu w koło niego.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 07 lut 2003, 23:08

Sory, ale już nie mogę wytrzymac patrząc na to co tu się dzieje...widzę, że komuś przeszkadza to o czym piszemy na forum...i powiem to co wszyscy..czy mamy tylko ŁZach pisać...no owszem to forum Łez, ale forum złożone z nas...z nas-fanów...i to forum bez nas nie istnioło by...a wiadomo, że forum to MY...a jak MY to chyba gadamy na różne teamty, trudno mówić cały czas o łzach...no bez przesady
A teraz pytania do kogoś komu to nie pasuje...czy ten temat wokół którego jest szumu jest związany z łezkami...podobno mieliśmy tylko o Łzach pisać... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: i koniec tematu...będziemy pisać co nam się zachce a jak tobie coś nie pasuje, to albo niewchodź na forum, albo toleruj to co się dzieje...koniec więcej nie wpowiadam się na ten temat

Sorki jeśli coś pisze nie po polsku, ale...
Ale domyślic się chyba każdy domyśli co chciałam napisać...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 08 lut 2003, 6:03

Popieram cie Mala i dla mnie tesh ten temat nie ma sensu bo i tak nic nie zmieni a Ty Czara naserio chyba powinnas zmienic forum lub poczuc sie bardziej fanka Lez i nie dopierd...ć się do tak błahych spraw (kurde jak sie pisze błahych... :D ) To i tak nic ne zmieni :) :) :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lut 2003, 17:32

Iwan słuchaj moze dla niej ta kwestia wclae nie jest błaha.
I wogule stwierdzenie "poczuc sie bardziej fanka Lez", nie ma chyba nic wspulnego z sprawa forum. Bo przeciez bycie na forum nie oznacza ze sie jest jakims lepszym fanem. Sa napewno ludzie któzy uwielbiają Łzy ale nie mają dostepu do netu. I nie są mniej fanami zespłu niz ja czy Ty czy reszta forum.
Martynka

Postautor: Martynka » 08 lut 2003, 20:30

Sylwia pisze:Ja już wcześniej o tym pisałam.....ale powtórzę....Czara ma trochę racji......miała prawo o tym powiedzieć......zwrócić na to uwagę....wprawdzie teraz jak czytam co pisze...to mam wrażenie że trochę chce zostać zauważona.......przez zwrócenie na siebie uwagę....."cel uświęca środki :? ".....może więc już skończycie się nawzajem przeprzykiwać...i wzajemnie popierać.... a spróbujemy iść na kompromis trochę sobie nawzajem....żeby był "wilk syty i owca cała" :?

...a tak na marginesie....niektóre argumenty są .....ech......nic nie powiem....ale pamiętajmy że nie liczy się kto ....ile czasu.....jak długo działa na forum......łączy nas jedno.......więc szanujmy siebie nawzajem:)

Seryjnie...Jak Sylwia walnie post to ja nie wiem jak sie bronić :roll: Dla mnie ten temat ma sens, bo jest baaaaardzo ciekawy :D Dowiedziałam się, np. że potrzebny mi psychiatra (czy psycholog :P). A co do własnego zdania...Oki..CzarA ma swoje zdanie broni go...Większość odebrała to , że my Jej dowalamy i sie na nią "rzucamy" (nie było to powiedzine wprost, ale tak wygląda)....A my tesh bronimy swojego zdania! CzarA ma swoje zdanie, a my nie możemy? :? BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 lut 2003, 6:05

Popieram wszystkcih, którzy nie popierają Czary ( tak chyba będzie szybciej :wink: ) ... poza tym chciałam zwrócić uwagę na to, jak wiele swego cennego modemowego czasu Czara straciła na właśnie TEN temat ... z którego zbyt wiele informacji nie uzyskała, bo takowych tu nie widzę ... jedynie kłócąc się - negując po kolei każdy możliwy post i zwracając tym na siebie wielką uwagę - niestety chyba w mało pozytywnym tego słowa znaczeniu ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 09 lut 2003, 6:16

Ja nie popieram wszystkich. Niektóre teksty pod adresem Czary są niemal agresywne i "mieszające z błotem" - co świadczy niezbyt dobrze o nas wszystkich, tych, którzy tutaj bywają regularnie.

Moje zdanie ogólnie jest takie, że cokolwiek by się tu nie pisało - choćby mi nawet nie pasiło - to i tak jest wolne forum i kazdy moze sobie pisac co chce:)

W związku z tym Czara ma pełne prawo wyrazić swoje niezadowolenie. A my nie mamy prawa jej stąd po chamsku "wyrzucać" tekstami typu "to moze powinnas tu wogole nie wchodzic" (cytat jest tylko przykładowy).

Howgh! ;)
Adam
gg 1412220

Wróć do „Łzy”