Normalnie ...........hrrrrrrrrrrrrr

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 09 lut 2003, 16:37

Dokładnie ja ja tu przyszłam pierwszy raz to tysh siem wkurzyła. Ale teraz kiedy przychodze tu pare razy dziennie zupełnie mi to nie przeszkadza. Miło jest poczytać:)
Martynka

Postautor: Martynka » 09 lut 2003, 18:59

Kasia pierwszy raz mnie popierasz :D BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:27

iwan pisze: No to jak sie nie podoba to moze powinnas tu wogole nie wchodzic :twisted: :twisted: :twisted: Nas jest wiecej ktorym wszystko pasi a Ty tu jakiesd problemy stawarzasz.... :x Nic ci to nie da ze sie tak produkujesz-forum bedzie takie jakie jest :D a fani Lez to jak jedna wielka rodzina :) Jezeli sie do niej nie zaliczas i cie to nie pasi to kto ci kaze wchodzic??? :evil: :evil: :evil:

normalnie Twoja uprzejmość aż razi po oczach , czy za każdy głos sprzeciwu na forum ,,fan'' jest wyklety? podlizywać sie nie zamierzam i potakiwać na każdy temet i każda wypowiedź też nie .Mam swoje zdanie i je powiedziałam.
wchodzić bede!!! tylko czytać forum już nie zamierzam
produkujesz to moze Ty....domyśl sie co !!!!!!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 lut 2003, 1:31

czarA pisze:produkujesz to moze Ty....domyśl sie co !!!!!!

Zaczynasz zaniżać poziom swojej osoby :roll:
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:33

Sylwia pisze:Ja już wcześniej o tym pisałam.....ale powtórzę....Czara ma trochę racji......miała prawo o tym powiedzieć......zwrócić na to uwagę....wprawdzie teraz jak czytam co pisze...to mam wrażenie że trochę chce zostać zauważona.......przez zwrócenie na siebie uwagę....."cel uświęca środki :? ".....może więc już skończycie się nawzajem przeprzykiwać...i wzajemnie popierać.... a spróbujemy iść na kompromis trochę sobie nawzajem....żeby był "wilk syty i owca cała" :?

...a tak na marginesie....niektóre argumenty są .....ech......nic nie powiem....ale pamiętajmy że nie liczy się kto ....ile czasu.....jak długo działa na forum......łączy nas jedno.......więc szanujmy siebie nawzajem:)

nie pochodze z rodziny patologocznej żeby na siebie zwracać uwage ,bo taka w ogole nie jestem nie lubie byc w centrum! jeśli uważasz ze mój temat założyłam właśnei po to ......to reszta tematów na forum tez po to służy Twoim zdaniem żeby zwracać na siebie uwage?
mówie to co mysle i sie wypowiedziałam ...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:39

Narcyzek pisze:
czarA pisze:super jest może i dla Ciebie i kogoś tam , mi sie coraz mniej podoba...
My piszemy na forum to vco chcemy,bo nie ma zasady mówiącej:"Macie pisać tylko o Łezkach"chyba,że zmienią sie zasady... :roll: , więc nikt Ci nie każe tego czytać...Może Ci sie to nie podoba,ale najwazniejsze,że nam odpowiada...

a czy ja mówie że macie pisac tylko o zespole???????????
prosze tylko zebyście sie dostosowali do tematu!!!!!!!!tak cieżko jest to zrozumieć?
np:
jest temat cośtam o pomysle na tytuł pioseknki -SONG....czytam se propozycje tytułowie i ktoś nagle wyskakuja z jakimś bezsensownym tekstem ktoś tam odpowiada i powstaje dialog NIE NA TEMAT
jest dużo takich tematow z takimi tekstami ......
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:39

Narcyzek pisze:
czarA pisze:super jest może i dla Ciebie i kogoś tam , mi sie coraz mniej podoba...
My piszemy na forum to vco chcemy,bo nie ma zasady mówiącej:"Macie pisać tylko o Łezkach"chyba,że zmienią sie zasady... :roll: , więc nikt Ci nie każe tego czytać...Może Ci sie to nie podoba,ale najwazniejsze,że nam odpowiada...

a czy ja mówie że macie pisac tylko o zespole???????????
prosze tylko zebyście sie dostosowali do tematu!!!!!!!!tak cieżko jest to zrozumieć?
np:
jest temat cośtam o pomysle na tytuł pioseknki -SONG....czytam se propozycje tytułowie i ktoś nagle wyskakuja z jakimś bezsensownym tekstem ktoś tam odpowiada i powstaje dialog NIE NA TEMAT
jest dużo takich tematow z takimi tekstami ......
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:50

iwan pisze: Popieram cie Mala i dla mnie tesh ten temat nie ma sensu bo i tak nic nie zmieni a Ty Czara naserio chyba powinnas zmienic forum lub poczuc sie bardziej fanka Lez i nie dopierd...ć się do tak błahych spraw (kurde jak sie pisze błahych... :D ) To i tak nic ne zmieni :) :) :)

nie ma sensu to po co sie udzielasz? jak dla mnie jakiś temat nie ma sensu to sie nie wypowidam,
poczuć sie bardziej fanką Łez tak głupiego stwierdzenia na forum jeszcze nie widziałam
co ma piernik do wiatraka?
poruszyłam temat bezsensownych wypowiedzi a Ty mi z takim tekstem wyskakujesz...
Łez słucham i słuchać bede,nie mam pokoju pozalepianymi plakatami Łez(nie mam żadnego ) a ich słucham to w jakim procencie czuje sie fanka Łez po kilku wypowiedziach nie mozna stwierdzić tym bardziej TY
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 10 lut 2003, 1:51

Czara napisała:
a dokładnie chodzi mi o dialogi miedzy niektórymi osobami na forum .Mnie to strasznie denerwuje jeśli chcac sie czegoś dowiedzieć np o zlocie, nowej płycie itp..musze przy okazji czytać zawalone forum na którym 2 lub wiecej osób wypowiada sie w ogóle nie na temat ,najcześciej pozrdawjajac sie na wzajem .A przecież od omawiana spraw miedzy sobą jest gg ,maile..!!!!

I jeszcze:
Ja wchodzac tu chce dowiedzieć sie opinji innych fanów na dany w forum temat ,po co mi wiedzieć kto kogo??? te

z resztą nie bede tu prowadzić dialogu jak chcesz pogadać jest nr gg

No i potem:
a Twiom tacie dałam tylko przykład , jeśli Ty wszystko bierzesz do siebie co usłyszysz to Bóg z Tobą drogie dziecko

bo zamiast sie pozdrawiać i gadać głupoty możesz sie wypowiedzieć na forum normalniście

a co do reszty tak se to tłumacz

bez sensu dla Ciebie ...nie pojmujesz niektórych zdań...to nie mój problem..porozmawiaj z polonistką, moze nie jest jeszcze za późno!?

taaaaa? polecasz lekarzy do których Cie skierowano?

a czy każdy z tematów dąży do czegoś?
a czy ty zawsze osiagasz zamierzany cel?
może po to są ,,marzenia,, żeby móc je spełniać?(ten temat nie jest moim marzeniem)

Teraz nie mam wątpliwości .......chcesz zwrócić na siebie uwagę.......zgadzałam się z Tobą...miałaś rację....ale sama naciągasz teraz ten temat......a co do tej patologii....co ma piernik do wiatraka?zwracać na swoją osobę uwagę może każdy......czy pochodzi z rodziny patologicznej czy też może ze szlacheckiej........
Sylwia
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 1:59

Sylwia pisze:Czara napisała:
a dokładnie chodzi mi o dialogi miedzy niektórymi osobami na forum .Mnie to strasznie denerwuje jeśli chcac sie czegoś dowiedzieć np o zlocie, nowej płycie itp..musze przy okazji czytać zawalone forum na którym 2 lub wiecej osób wypowiada sie w ogóle nie na temat ,najcześciej pozrdawjajac sie na wzajem .A przecież od omawiana spraw miedzy sobą jest gg ,maile..!!!!

I jeszcze:
Ja wchodzac tu chce dowiedzieć sie opinji innych fanów na dany w forum temat ,po co mi wiedzieć kto kogo???

z resztą nie bede tu prowadzić dialogu jak chcesz pogadać jest nr gg

No i potem:
a Twiom tacie dałam tylko przykład , jeśli Ty wszystko bierzesz do siebie co usłyszysz to Bóg z Tobą drogie dziecko [/quoe]
bo zamiast sie pozdrawiać i gadać głupoty możesz sie wypowiedzieć na forum normalniście

a co do reszty tak se to tłumacz

bez sensu dla Ciebie ...nie pojmujesz niektórych zdań...to nie mój problem..porozmawiaj z polonistką, moze nie jest jeszcze za późno!?

taaaaa? polecasz lekarzy do których Cie skierowano?

a czy każdy z tematów dąży do czegoś?
a czy ty zawsze osiagasz zamierzany cel?
może po to są ,,marzenia,, żeby móc je spełniać?(ten temat nie jest moim marzeniem)

Teraz nie mam wątpliwości .......chcesz zwrócić na siebie uwagę.......zgadzałam się z Tobą...miałaś rację....ale sama naciągasz teraz ten temat......a co do tej patologii....co ma piernik do wiatraka?zwracać na swoją osobę uwagę może każdy......czy pochodzi z rodziny patologicznej czy też może ze szlacheckiej........

w ogole nie wiem po co to wszystko cytujsz? tak samo możesz robić z każda inna wypowiedzią na forum...
moje wypowiedzi były w temacie i o temcie
nie pojawily sie ona np.w temacie o zlotach to po co te uwagi?
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 lut 2003, 2:12

czarA pisze:moje wypowiedzi były w temacie i o temcie

Czy na temat jest ubliżanie komuś? Twierdzenie, że jest mało inteligentny?
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 10 lut 2003, 2:19

Czara napisała:
ogole nie wiem po co to wszystko cytujsz? tak samo możesz robić z każda inna wypowiedzią na forum...

Nie rozumiesz chyba sama swoich słów....radzę te cytaty przeczytać jeszcze raz......przyjrzeć się swoim komentarzom.......których zgodznie z intencją tematu powinno nie być.......te cytaty tóre znalazłam łączy jedno.......pomyśl.... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 2:21

REASUMUJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeden broni drugiego bo wiekszośc sie was zna i nie chce być ,,wykletym''przez znajomych po czesci rozumiem..
nie wiem czemu ważacie że chce zwrócić na siebie uwage jeśli tak uważacie to wiekszość z was na forum tak robi... ja zamieściłam na forum 1 !!!!!!!!!!!!!!! 1!!!!!!!!!!!! temat i to jest waszym zdaniem zwrócenie uwagi? niektórzy tematy zakładają sie jak popadnie ,wypowiedziałam sie tak po prostu co mi sie nie podoba,zwrócenie bywalcom forum Łez jakiejś uwagi grozi widać czym......milo tu nie ma co.
To ze nie jestem ,,mila'',i nie dałam tematu jakiegos tam zwiazanego ze Łzami z waszej strony grozi kastracją! stach sie wypowiadać!
jak tak gdzieś powiedziałam na strone bede wchodzić,na forum nie...
dzieki za wszystki za i przeciw !

PRZESTROGA DLA NASTEPNYCH POKOLEN Łzowej muzyki:
zawsze bądżcie za wiekszością wypowiedzi!!!! na forum jak widać nie można mieć swojego głosu!

Ave Łzy
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 10 lut 2003, 2:25

Sylwia pisze:Czara napisała:
ogole nie wiem po co to wszystko cytujsz? tak samo możesz robić z każda inna wypowiedzią na forum...

Nie rozumiesz chyba sama swoich słów....radzę te cytaty przeczytać jeszcze raz......przyjrzeć się swoim komentarzom.......których zgodznie z intencją tematu powinno nie być.......te cytaty tóre znalazłam łączy jedno.......pomyśl.... :?

p.s SYLVIA
nie zrozumiałaś chyba sensu tego tematu
wypowiedzi moje były na mniejcsu bo dotyczył tematu,nie pisałam tu np.o zlocie,nowej płycie,jakiekś pisence....
wypowiadałam sie na komantarze zwiazane z tematem!!!!
Aveeeeeeeeeeee na wieki!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 lut 2003, 17:59

po co my tu wogóle tyle gadamy? przeciez i tak czara jednym swoim tematem nie zmieni tego co tutaj robimy (pisanie tego co nam siem podoba). Przeciez gdyby forum było takie jak czara chce to nie możnaby tego nazwać forum bo to my je tworzymy a jakby było tylko o Łezkach to żadko by sie tu zaglądało i mało kto by zaglądał. nie mówię tu że Łzy są nie ważne, wręcz przeciwn ie ale przecież jeśli chodzi o info o Łzach to i tak można sie tu wszystkiego dowiedzieć.Niewiem o co to zamieszanie bo po:
1. tutaj poza tym że piszemy sobie różne posty na różne tematy to conajmniej 60% z nich dotyczy Łez. a to ju,ż informacja o Łzach.
2. jeśli chodzi o info o Łzach możesz zerknąć do działu "Nowości" i wszystkiego si dowiesz a jesli chodzi o koncerty to też jest specjalny dział.
3. Forum jest zbudowane z nas i naszych wypowiedzi.gdyby dotyczyły one tylko Łez to....a zresztom ile można gadać o prywatności Łez. to i tak jest nie potrzebne a oni też by tego nie chcieli gdyby ktoś wywlekał ich prywatność na forum.
4. nie wiem o co ci chodzi że chcesz mówić o Łzach. przecież jak tylko jakaś nowość to zaraz o tym mowimy. jak Łezki gdzieś wystąpią albo jak jest jakiś konkurs. niewiem o czym można jeszcze mówić skoro najważniejsze tematy są przez nas poruszane. nie można przeciez gadać o rodzinach członków Łezek bo chyba nie o to tu chodzi. był już taki temat o rodzinie jednego z członków Łez- sama zobacz jak siem zakończył.
uważam że wszystko co jest do powiedzienia o Łzach mówimy i nawet sami przychodzą i gadają/
My tutaj poruszamy różne tematy bo w końcu po to ty jesteścmy i po to działa to forum...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”