Sopot.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
basiek

Sopot.

Postautor: basiek » 07 lut 2003, 4:13

Cześć. Piszę w sprawie koncertu który się nie odbył ( przynajmniej nie między 20:00 a 21:15), :wink: :wink: a przecież miał się zacząć o 20tej. Nie wiem czy w końcu zaczął się ten koncert bo zrezygnowaliśmy ze znajomymi i poszliśmy do domu. Chciałabym wiedzieć czyja to była wina??? Mam nadzieję że więcej takich numerów nie będzie, gdyż wpływa to negatywnie przede wszystkim na image zespołu.

Pozdrawiam
Basiek
Awatar użytkownika
plucky

Postautor: plucky » 07 lut 2003, 5:40

czesc! bylem na koncercie w Galaxy! czekalem cierpliwie, bo nie bylo sensu wracac skoro juz tam przyjechalem (a kawalek drogi mam) :) bylo malutko osob, ale Łzy sie spisaly na 5 z + :D :D Aczkolwiek mogli byc grac troszke dluzej i zagrac wiecej piosenek z pierwszej plyty (Aniele Moj i Slonce!!!) No szkoda, ze juz sie skonczylo... :cry: po takiej frekwencji chyba juz dlugo do 3miasta nie przyjada. Jednak mowili, ze publika byla dobra. Zobaczymy.
To jest ten kraj
popatrz, popatrz, popatrz sam
nietolerancji i znieczulenia raj...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 lut 2003, 13:30

Gdybym pojechała na ferie do Malborka, to napewno bym pojechała na ten koncert, a teraz....moge tylko żałować, że mnie tam nie było :cry: A wszystko przez moich rodziców...bo mnie nie chcieli zawieźć... :( I miejmy nadzieję, że przyjadą do trójmiasta. Ja to bym bardzo chciała zobaczyć ich w Malborku, tylko coś ten prezedent wredny się nie stara... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mitsubishifan

Do Narcyzki

Postautor: mitsubishifan » 07 lut 2003, 18:35

Ja jestem z Malborka. Wiele razy próbowałem zaprosić Łzy do tego miasta (np. podczas koncertu w Sztumie), ale do tej pory się nie udaje. Myślę, że gdyby choć raz odwiedzili Zamek, to wróciliby tam nie raz. Co do Galaxy - byłem tam z Baśkiem, muszę przyznać, że najbardziej wkurzyło nas to, że nikt nie wyszedł i nie powiedział co się dzieje. Wystarczyło małe 'przepraszam - jesteśmy głodni, wyjdziemy za godzinę', a tak wszyscy widzieli jak na zapleczu objadają się kurczakiem i piją piwo. Oczywiście są ludźmi i mogą popełniać błędy, ale jako idole powinni być dla wszystkich przykładem. Ludzi było mało - fakt. Można to wytłumaczyć po pierwsze czwartkiem (środek tygodnia), po drugie - info o koncercie zobaczyłem tego samego dnia (czwartek) o godzinie 17 na dworcu kolejki (jedyne miejsce publiczne, na którym było wcześniej to SKM Redłowo), a po trzecie biletami - z reguły są to koncerty bezpłatne. Nie mówię, że zawsze mają grać za friko, bo to nie 'Armia zbawienia', ale chodzi o organizatora, który na plakatach umieszcza cenę 15 PLN, a przed koncertem okazuje się, że jest 25 PLN. Czekam więc na jakiś koncert na świeżym powietrzu - te się najlepiej udają.
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 08 lut 2003, 0:57

Hej! rzeczywiście koncert opóźnił się, ale warto było czekać. Ciesze się, że nie zrezygnowałam, bo potem napewno bym żałowała. koncercik był czadowy!!!!!
Awatar użytkownika
Madzia

Postautor: Madzia » 08 lut 2003, 3:27

Byłam na koncercie w Galaxy i muszę przyznać, że bawiłam się rewelacyjnie. Szalałam ile było sił w nogach i rękach. Ale bardzo przykro mi z tego powodu, że trójmiasto dało taką plamę. Nie widziałam, żeby gdzieś na koncercie było tak mało osób. To jest aż wstyd. Żal mi się Łez zrobiło, kiedy wyszli na scenę i przerazili się widząc tak małą liczbę ludzi. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęci ich to, do kolejnych przyjazdów nad morze. Z wielką chęcią poszłabym jeszcze raz na ten koncert i nie żałuję tych paru złotych na bilety. W końcu jakoś muszą zarabiać, skoro prawie nikt nie kupuje płyt, bo jest ogólnie wiadomo, że większość ściąga piosenki z netu. Pozdrawiam Łzy i ich fanów :wink:
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Aniołek_i_Ligia

Postautor: Aniołek_i_Ligia » 10 lut 2003, 17:56

Hej! (Pisze druga część nicka, bo pierwsza się już wpisała ;-)) Koncert był świetny! Po raz pierwszy się tak dobrze bawiłam :-) Warto być wytrwałym ;-) Razem z Aniołkiem "wepchałyśmy" się też na próbę generalną (jak na,m się wydaje). Dziś w szkole potrafiłyśmy rozmawiać tylko o minionym czwartku ;-) Czekamy na więcej! :-)))
Pozdrowienia dla Łez i wszystkich fanów :-)))
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Re: Do Narcyzki

Postautor: Małgorzata » 13 lut 2003, 20:44

mitsubishifan pisze:Ja jestem z Malborka. Wiele razy próbowałem zaprosić Łzy do tego miasta (np. podczas koncertu w Sztumie), ale do tej pory się nie udaje. Myślę, że gdyby choć raz odwiedzili Zamek, to wróciliby tam nie raz.
Ja nie jestem niestety z Malborka,ale się tam urodziałam :D ,teraz mieszkam pod Opolem,ale zawsze jeżdzę na jakieś święta lub wakacje.Bardzo tęsknię za moimi stronkami rodzinnymi.... :cry: Kiedyś napewno tam wrócę!!! Ja też zapraszałam Łezki do Malborka,ale to przecież nie od nich zależy,gdzie będą grali,bo oni napewno zagraliby wszędzie.Jak już wspominałam prezydent Malborka się jakoś nie stara... :roll: a szkoda,bo napewno byłoby fajnie zobaczyć Łezki np.na "Dniach Malborka"inne zespoły przyjeżdzają to dlaczego Łezki nie :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 14 lut 2003, 1:21

Witam. Chciałem nas tylko troszeczkę usprawiedliwić. Zazwyczaj nie wiemy co pisze na plakatach bo ich nie wystawiamy ale skoro pisało, że bilety kosztują 15zł a kosztowały 25zł no to chyba zawiódł organizator. Co do późnej pory występu to właściwie też jesteśmy od niego uzależnieni. Frekfencja niestety była jaka była ale słyszałem od kogoś na miejsu, że o koncercie dowiedział się dzień prędzej przez czysty przypadek, jak widać reklama nie była chyba zbyt silna.
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 14 lut 2003, 1:38

hm...nie wiedziałam że bilety miały być po 15...od samego początku wiedziałam że po 20. Rozumiem, że to nie wasza wina. Ale i tak było super mimo wszystko
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Madzia

Postautor: Madzia » 14 lut 2003, 1:54

Ja jestem tak zachwycona tym koncertem, że nie żałowałabym żadnych pieniędzy, aby przeżyć go jeszcze raz. Mam nadzieję, że Łzy przyjadą jeszcze kiedyś do trójmiasta. Zapraszam serdecznie i mam nadzieję, że następnym razem już będzie lepiej rozreklamowane i tym samym przyjdzie więcej ludzi. Pozdrawiam
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 14 lut 2003, 2:20

heh Madzia Łzy musza przyjechać do trójmiasta jeszcze:) Może cos zrobimy żeby przyjechali ciom??
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Koncerty”